Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

8.7. Lochovice - Plešivec i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (34)
12.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

4timing

Výsledky BOD v Mníšku: Hlavní závod, Muži/ženy, Děti, Školní závody 1.-7.třída, Školní závody 8.-9.třída

8.9. - Běh Kovohutěmi - přihlášky

Změna termínu běhu města Dobříše na neděli 16.9.

Rekordní počet štafet v Příbrami

Nejrychleji ze všech štafet proběhl 4 okruhy ryze mužský tým "Oregon project" v čase 1:11:14, složený z elitních českých mladých atletů Gerrona Stewarta, Petra Pavlišena, Viktora Šinágla a Jana Fraňka. Nejrychlejší kolo zvládli pod 16 minut. A pak, že to rychle v Příbrami nejde. V hlavním závodě obhájil loňské vítězství David Gerych časem 1:14:30. Jeho žena Michaela pak vyhrála mezi ženami časem 1:24:28

Výsledky: Děti, Jednotlivci, Dle kategorií, Štafety, časy kol jednotlivců, štafet, záznam doběhu nejmenších dětí

Na úvod Gigantu 3 rekordy mistrovství 23.06.2018
Na pražské Julisce proběhl první den soutěží mistrovství České republiky juniorů a dorostu. V jeho průběhu padly tři rekordy šampionátu.

Ptejte se Zdeňka Stromšíka 22.06.2018
Pozvánku k „Rozhovoru měsíce“ tentokrát přijal jeden z nejrychlejších sprinterů české historie Zdeněk Stromšík.

Na Gigantu o tituly i „limity“ 21.06.2018
O nadcházejícím víkendu proběhne na pražské Julisce mistrovství České republiky juniorů a dorostu. Bude se bojovat nejen o mistrovské medaile, ale také o účast na mistrovství Evropy do 17 let a mistrovství světa juniorů.

Šubenkov v Montreuil pod 13 20.06.2018
Ve francouzském Montreuil proběhl mítink EA. Ve dvou případech se měnili leadeři letošních světových tabulek. K vidění byl i jeden nejlepší evropský výkon tohoto roku.

Zprávy z triatlonu

TITULY V DLOUHÉM TRIATLONU NA MORAVIAMANOVI ZÍSKALI ŘENČ A KOTOPULU
OTROKOVICE, 23. června 2018 – Mistrovské tituly v dlouhém triatlonu mají své majitele. Na závodě Moraviaman, který se konal jako třetí závod poháru FORD CZECHMAN TOUR, se v sobotu 23. června radovali z vítězství Tomáš Řenč a Helena Kotopulu.

KDO SI Z MORAVIAMANA ODVEZE TITULY V DLOUHÉM TRIATLONU?
OTROKOVICE, 21. června 2018 – Největší dlouhý triatlon na území České republiky odstartuje v sobotu 23. června. Na tratích závodu Moraviaman se opět bude bojovat o české tituly i o body do seriálu FORD CZECHMAN TOUR (Český pohár v dlouhém triatlonu a duatlonu).

Challenge Heillbron - Simona a Pepa Křivánkovi - race report
Challenge Heillbron byla naše další zastávka v triatlonu na poloviční distanci. Zastávka to byla úspěšná jen částečně. Simona zde vybojovala 4.místo. (pozor! to není smutná bramborová medaile, na takových závodech je to velký úspěch a obrovksá radost :)). Pepovi to zde naopak vůbec nesedlo.

11.11. - Běh podzimní Dražovkou

Podrobnosti, Propozice Doc, Fotky ze závodu

Prezentace je v areálu SVČ Domeček Hořovice, Větrná 869. Pro děti 6-15let do 9:00, viz propozice. Nejmladší příchozí pak na startu u vodojemu (Podlužská ulice)

Milan Hochmut ve Frankfurtu 2:30:52

Hranice 2:30 těsně odolala, ale i tak nový osobní rekord a skvělý výkon.

Video od 30.km do cíle (plné reklam)

Tuto neděli se Milan Hochmut pokusí o zdolání magické maratonské hranice 2 hodiny a 30 minut. Loni ho z pokusu vyřadila únavová zlomenina, ale letos by měl být opět v plné formě. Stal by se letos teprve 10. Čechem, kterému by se to podařilo, včetně Evy Vrabcové na MS.

online: 4264 - Hochmut, Milan (CZE)

Starý Rožmitál - článek

4.11. Běh pro dobrou věc v Suchodole

Pozvánka v pdf

Nová trať - stejný vítěz v Bohutíně, Petr Švarc zvítězil ve Stromovce za 2:40:27!

Za krásného slunečného počasí a na nové dvouokruhové trati obhájil Honza Franěk své loňské vítězství. Po úvodním stoupání nasadil k trháku a nestačil mu ani vedoucí muž poháru Jarda Dražan. Na třetí pozici doběhl Roman Bonk. V ženách tradičně na prvním místě Andrea Frantová. V dorostencích na jednom okruhu kraloval Ondřej Hofmann