Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

30.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (107)
14.10. Běh Bohutínem i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

4timing

30.9. - 24.ročník Běh města Příbrami

Celý závod včetně dětí bude měřen čipovou technologií, prosíme o registraci předem

9. Průša Josef Slavoj Obecnice630
10. Minchev Ivan Just595

Berlínský maraton ovládli Keňané 25.09.2017
Letošní ročník berlínského maratonu měl keňské vítěze. Mezi muži se radoval Eliud Kipchoge, jenž vyhrál v letošním nejlepším světovém výkonu. Ženskému závodu kralovala jeho krajanka Gladys Cheronová.

Žákovské mistráky se smrští rekordů 24.09.2017
Letošní mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze hostila Břeclav a opět se ukázalo, že se zde mládežnické atletice daří. V průběhu víkendu padl jeden národní rekord a osm rekordů šampionátu.

Běchovické triumfy pro Zemaníka a Vrabcovou 24.09.2017
Nejstarší silniční závod v Evropě Běchovice – Praha má za sebou 121. ročník a z celkových prvenství i titulů mistrů republiky v silničním běhu se radovali Jakub Zemaník a Eva Vrabcová.

Nejpřesnější oštěpařskou mušku měla Klučinová 22.09.2017
Ve Slaném se završil osmý ročník projektu Atletika pro děti. Byly u toho také české reprezentantky Eva Vrabcová Nývltová, Kateřina Cachová a Eliška Klučinová. Posledně jmenovaná přitom ovládla exhibiční soutěž v hodu oštěpem na cíl.

3.9. Karlštejnská devítka

Web pořadatele a přihlášky ¦ další info

Běh na Kozí hory pro Bonka a Poborskou

Fotka z posledních 1400m před cílem. Výsledky xlsx, fotky od Jardy Macáka

Těžká konkurence přijela na nedělní běh do Staré Huti. Tradiční favority doplníl veteránský rychlík Robert Čepek a Josef Rendl. Z vítězství se však opět radoval Roman Bonk v čase 29:37, který doběhl před Honzou Fraňkem 29:43 a lídrem poháru Jardou Dražanem 29:59. V ženách byla nejrychlejší Helena Poborská z pražského Kerteamu v čase 35:28. Traťové rekordy nebyly překonány.

Fotky závodu dětí ¦ Fotky dospělých ¦ Video od Michala Flachse

13.8. Běh na Kozí hory

Na nedělní 8km dlouhý jednookruhový závod jste zváni do Staré Hutě nedaleko Dobříše.

Závod lze spojit s návštěvou památníku Karla Čapka a naučné stezky, která vede okolními lesy. Památníku se také říká Strž podle blízkého rybníka.

Podrobnosti, Výsledky: 2015, 2016, Fotky 2015

Žebrácká 25 od příště v poháru?

Pořadatelé srpnové klasiky Žebrácké 25 nás oslovili s přáním zařazení jejich závodu od příští sezony do Brdského poháru. Napište nám prosím svoje názory na případné další rozšíření poháru na info@brdskypohar.cz