Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (65)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (137)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 9.9.2017 - Běh Kovohutěmi





Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:50:03 Churaňová Radka 1977 TJ Lokomotiva Trutnov 200 1. 200
2. 00:53:22 Grygarová Jana 1979 Kokrdov 195 2. 195
3. 00:54:15 Poborská Helena 1978 Kerteam 190 3. 190
4. 00:55:15 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 185 1. 200
5. 00:56:16 Šolcová Veronika 1976 Šolc Team 180 4. 185
6. 00:58:21 Kadlecová Zuzana 1990 Lhota u Příbrami 176 2. 195
7. 00:58:35 Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni 172 3. 190
8. 00:59:43 Jeřábková Jana 1984 168 4. 185
9. 01:01:47 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 164 1. 200
10. 01:02:08 Vlachynská Libuše 1962 Město Dobříš 160 1. 200
11. 01:02:09 Povalová Eva 1984 156 5. 180
12. 01:02:13 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 152 2. 195
13. 01:02:28 Černá Jaroslava 1962 Tj Tochovice 148 2. 195
14. 01:03:16 Bartušková Jana 1977 Češnovice 144 5. 180
15. 01:04:47 Urbanová Zora 1974 --- 140 6. 176
16. 01:04:54 Černohorská Barbora 1989 137 6. 176
17. 01:05:11 Bartoňová Jana 1982 134 7. 172
18. 01:05:33 Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram 131 8. 168
19. 01:05:46 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 128 9. 164
20. 01:06:18 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 125 7. 172
21. 01:06:37 Gregorová Jitka 1991 Žleby 122 8. 168
22. 01:07:30 Kafková Lucie 1982 Zdice 119 10. 160
23. 01:07:38 Prunerová Eva 1979 --- 116 11. 156
24. 01:08:22 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 113 12. 152
25. 01:08:31 Burianová Andrea 1989 110 9. 164
26. 01:11:15 Mudrová Bohumila 1982 108 13. 148
27. 01:11:21 Hartmanová Stanislava 1958 --- 106 3. 190
28. 01:13:11 Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun 104 14. 144
29. 01:15:15 Bambasová Markéta 1983 --- 102 10. 160
30. 01:15:25 Skalková Natálie 1988 Praha 5 100 11. 156
31. 01:16:44 Pintnerová Anna 1999 Reality Pintner 98 1. 200
32. 01:19:57 Přibková Barbora 1987 Plzeň 96 12. 152
33. 01:19:58 Křemenová Hana 1987 Plzeň 94 13. 148
34. 01:20:51 Tuháčková Petra 1965 SK Čísovice 92 3. 190
35. 01:25:12 Procházková Ivona 1975 Blatná 90 15. 140
36. 01:32:15 Bartošová Milada 1953 Příbram 88 4. 185

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Hlavní závod abs., Hlavní závod kat., Mílařky, Mílaři, Děti

Záběr startu z výšky dronem, Cílové kontrolní video nejmladších dětí

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: