Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (44)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (112)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci brdského poháru 2017

A B C Č D E F G H Ch I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Závody
Babáčková Anežka 2014 MŠ Perníková chaloupka 1 Účasti
Bábíček Antonín 2006 7. ZŠ 1 Účasti
Babuka Michal 2006 Střela Žebrák 2 Účasti
Babuková Alžběta 2009 Střela Žebrák 1 Účasti
Bailey Lukáš 2007 1 Účasti
Baláž Adam 2008 1 Účasti
Baloun Milan 2013 1 Účasti
Bambas Šimon 2002 1 Účasti
Bambas Adam 2014 3 Účasti
Bambas Filip 2012 3 Účasti
Bandura František 2011 Hořovice 1 Účasti
Baráková Tereza 2008 1 Účasti
Barášek Šimon 2012 1 Účasti
Barášek Kryštof 2010 --- 2 Účasti
Barášek Matěj 2007 --- 1 Účasti
Barbir Patrik 2008 2. ZŠ Hořovice 1 Účasti
Bártík Daniel 2010 Lazsko 2 Účasti
Bártíková Kateřina 2007 Lazsko 2 Účasti
Bartoň Adam 2007 28. října 1 Účasti
Bartošová Agáta 2009 Trhové Dušníky 1 Účasti
Bartůněk Lukáš 2010 --- 2 Účasti
Bartůňková Karolína 2008 --- 2 Účasti
Bašíková Jindřiška 2008 Jince 1 Účasti
Bauer Martin 2007 FK Hořovice 3 Účasti
Bauer Adam 2011 SKY poprve 1 Účasti
Bauer Lukáš 2010 SK Dolík 5 Účasti
Bažantová Sofie 2008 ZŠ Jince 1 Účasti
Bejček Matěj 2007 SK Sporting Příbram 13 Účasti
Bejček Michal 2002 SK Sporting Příbram 12 Účasti
Benák Michal 2011 MŠ Mlečice 1 Účasti
Benáková Ema 2008 ZŠ Nučice 1 Účasti
Benčíková Karolína 2010 ZŠ Bratří Čapků 1 Účasti
Bendová Ilona 2008 Střela Žebrák 1 Účasti
Bendová Eliška 2004 Střela Žebrák 2 Účasti
Beneš Jan 2011 Školka Školní 2 Účasti
Beran Petr 2010 1 Účasti
Beran Pavel 2009 3 Účasti
Beranová Ema 2010 Vysoká Pec 1 Účasti
Bezrouková Anna 2009 Loko Beroun 3 Účasti
Blahník Marek 2012 MŠ 28. října 3 Účasti
Bláhová Karolína 2003 1 Účasti
Blažková Helena 2004 Drahlín 72 1 Účasti
Blažková Karolína 2002 AC Falcon Rokycany 1 Účasti
Blážová Natálie 2009 Chrást 1 Účasti
Blodig Matouš 2010 Praha 1 Účasti
Bloudilová Veronika 0000 1 Účasti
Bodnar Ondrej 2004 Pribram 1 Účasti
Boháčová Tereza 2004 Triatlon team Příbram 1 Účasti
Boučková Tereza 2006 Loko Beroun 1 Účasti
Boušková Julie 2008 Bzová 1 Účasti
Boušková Melánie 2006 --- 1 Účasti
Brambora Jáchym 2013 Králův Dvůr 1 Účasti
Bramborová Anna 2006 Loko Beroun 12 Účasti
Brejcha Jakub 0000 1 Účasti
Brejt Tomáš 2011 Střela Žebrák 1 Účasti
Britochová Markéta 0000 1 Účasti
Brlai Nela 2013 3 Účasti
Brodecká Kateřina 2010 TJ LOKO Beroun 1 Účasti
Brousil David 2007 Loko Beroun 1 Účasti
Brož Kryštof 2014 1 Účasti
Brož Vojtěch 2010 Narysov 83 3 Účasti
Brožík Erik 2010 2 Účasti
Brožík Viktor 2010 5 Účasti
Brožíková Valerie 2012 4 Účasti
Brožová Markéta 2013 MŠ Školní 3 Účasti
Brůček Mikuláš 2012 Orlov 15 1 Účasti
Břeň Mikoláš 2007 7. ZŠ 1 Účasti
Břeňová Ema 2010 1 Účasti
Bubník Lukáš 2008 TK Zdice 1 Účasti
Bubník Stanislav 2011 Střela Žebrák 1 Účasti
Bubníková Šárka 2011 Střela Žebrák 1 Účasti
Budil Jakub 2002 PK VYTRVALCI RB 1 Účasti
Budín Jakub 2006 Loko Beroun 3 Účasti
Budín David 2009 3 Účasti
Burda Stanislav 2004 2 Účasti
Bureš Marek 2010 TJ LOKO Beroun 1 Účasti
Burian Dominik 2001 Gymnázium Pb 11 Účasti
Burša Fanda 2007 ZŠ Školní 1 Účasti
Buzický David 2009 1 Účasti

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: