Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (45)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (122)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci brdského poháru 2017

A B C Č D E F G H Ch I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Závody
Kadlec Vojtěch 0000 1 Účasti
Kadlecová Vendula 0000 1 Účasti
Kafka Michal 2011 Zdice 9 Účasti
Kafka Lukáš 2009 Zdice 9 Účasti
Kahle Helena 2007 1 Účasti
Kácha Erik 2005 Podlesí 48 2 Účasti
Káchová Sára 2005 ZŠ Březové Hory 2 Účasti
Kalous Jan 2009 Střela Žebrák 1 Účasti
Kalová Anna 2004 ZŠ Bratří Čapků 1 Účasti
Kaprhál Antonín 2009 Rpety 1 Účasti
Kaprhálová Rozárie 2011 Rpety 1 Účasti
Karasová Daniela 2003 Team Internet Pb 11 Účasti
Karasová Barbora 2002 Team Internet Pb 9 Účasti
Karasová Anna 2006 Team Internet Pb 16 Účasti
Karel Tomáš 2008 1 Účasti
Kareš Jan 2007 Podlesí Příbram 1 Účasti
Karešová Simona 2002 Triathlon PB 2 Účasti
Karmazín Jan 2008 Střela Žebrák 1 Účasti
Kašel Antonín 2009 Černošice 1 Účasti
Kaška Jakub 2008 1 Účasti
Kašková Michaela 2009 Černošice 1 Účasti
Kašková Veronika 2011 1 Účasti
Keller Tomáš 2005 Slavoj Osek 1 Účasti
Ketman Florián 2006 Loko Rakovník 1 Účasti
Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 1 Účasti
Kindl Marek 2004 Loko Beroun 2 Účasti
Kindlová Magdaléna 2001 VK LOKO Beroun 1 Účasti
Klasnová Tereza 2004 SK Sporting 1 Účasti
Klementova Olivie 2012 Beroun 1 Účasti
Klementova Anna 2010 Loko Beroun 4 Účasti
Klemšová Simona 2007 SK Sporting Příbram 1 Účasti
Klika Martin 2011 1 Účasti
Kliková Jana 2009 1 Účasti
Klímek Matyáš 0000 1 Účasti
Klimešová Martina 2008 Loko Beroun 1 Účasti
Klimešová Tereza 2010 Beroun 1 Účasti
Klimtová Andrea 0000 ZŠ Bratří Čapků 1 Účasti
Kmiť pavol Adam 2005 Loko Beroun 1 Účasti
Kmiť Adam pavol 2005 Loko Beroun 1 Účasti
Kmiťová Laura 2007 Loko Beroun 1 Účasti
Knolová Monika 2009 ZŠ Školní 1 Účasti
Kocurek Vratislav 2004 1 Účasti
Kocurková Anna 2008 1 Účasti
Kočárek Ondřej 2005 ZŠ Jince 1 Účasti
Kočárek Vojtěch 0000 1 Účasti
Kočárková Lucie 0000 1 Účasti
Kohout Vojtěch 2006 Střela Žebrák 1 Účasti
Kolářová Anna 2008 SK Sporting Příbram 1 Účasti
Kolenková Adéla 2010 Hořovice 1 Účasti
Königsmarková Petra 2005 Střela Žebrák 5 Účasti
Konopáč Matěj 2010 Loko Beroun 6 Účasti
Konopáč Vojtěch 2005 Loko Beroun 6 Účasti
Konopáčová Magdalena 2008 Loko Beroun 6 Účasti
Konopková Nikol 2004 TJ LOKO Beroun 1 Účasti
Kontra Jan 2010 Střela Žebrák 1 Účasti
Kopalová Nela 2008 Jince 1 Účasti
Korbel Matyáš 2007 Loko Beroun 4 Účasti
Korbelíková Veronika 2010 Sokol Jince 1 Účasti
Korbelová Julie 2010 Loko Beroun 2 Účasti
Korbelová Emma 2010 Loko Beroun 2 Účasti
Korec Jan 2007 ZŠ Jince 1 Účasti
Kotlíková Adéla 2005 LOKO Rakovník 1 Účasti
Kotrhonz Štěpán 0000 1 Účasti
Koucká Šárka 2005 Střela Žebrák 1 Účasti
Koukal Adam 2006 SC Radotín 1 Účasti
Kouklíková Františka 2010 Velká Lečice 1 Účasti
Kouklíková Magdaléna 2007 Velká Lečice 1 Účasti
Koutná Barbora 2007 TT Pb 1 Účasti
Koutný Roman 2003 TT Příbram 1 Účasti
Kováčová Anežka 2008 5. ZŠ Příbram 1 Účasti
Kovář Antonín 2011 PSK Olymp Praha 1 Účasti
Kovář Jan 2008 Diana sport 3 Účasti
Krákorová Jana 2010 1 Účasti
Králík Kristian 0000 1 Účasti
Krátká Kateřina 2009 Loko Beroun 4 Účasti
Krátká Beáta 2009 Nelahozeves 1 Účasti
Krátká Helena 2006 Loko Beroun 4 Účasti
Krátký Tomáš 2008 Sokolo Petřín 1 Účasti
Kratochvíl Dan 2007 Loko Beroun 1 Účasti
Kratochvílová Renata 2010 1 Účasti
Kravarčík Jan 0000 1 Účasti
Kravarčíková Anežka 2010 ZŠ Tochovice 2 Účasti
Kravarčíková Eliška 2007 ZŠ Tochovice 1 Účasti
Krejčík Daniel 2007 28. října 1 Účasti
Krejčová Šárka 2011 ZŠ Bratří Čapků 2 Účasti
Krol Jakub 2005 Pb VIII/84 1 Účasti
Kropáčková Kamila 2008 1 Účasti
Kropáčková Veronika 2010 1 Účasti
Krtek Filip 2006 Loko Beroun 2 Účasti
Krtek Ondřej 2007 LOKO Beroun 3 Účasti
Krubová Natálie 2004 Branovský statek 9 Účasti
Krubová Tereza 2004 Branovský statek 2 Účasti
Krůpa Tadeáš 0000 ZŠ Bratří Čapků 1 Účasti
Krůtová Eliška 2006 Dolní Hbity 1 Účasti
Kryčová Tereza 2001 Loko Beroun 2 Účasti
Krýsl Štěpán 2006 3. ZŠ 2 Účasti
Krýslová Lea 2002 28. října 2 Účasti
Křenek Tomáš 2011 1 Účasti
Křenová Amelie 2010 zš Jince 1 Účasti
Křivánkvová Veronika 2008 Loko Beroun 2 Účasti
Kříž Daniel 2007 SK Sporting 2 Účasti
Kříž Robert 2005 1 Účasti
Kříž Adam 2009 --- 1 Účasti
Kuba Vilém 2002 JUDO Příbram 1 Účasti
Kubát Tomáš 2007 7. ZŠ 1 Účasti
Kubík Lukáš 2002 ZŠ Březové Hory 1 Účasti
Kubová Petra 2010 --- 1 Účasti
Kubová Anna 2004 Gym. Legionářů 1 Účasti
Kubová Natálie 2008 --- 1 Účasti
Kubová Katka 2006 SK Sporting 1 Účasti
Kučera Václav 2007 1 Účasti
Kuchařík Jan 2012 Příbram 1 Účasti
Kulhánková Marika 2011 1 Účasti
Kulhánková Vilma 2012 1 Účasti
Kuncová Klára 2004 Střela Žebrák 1 Účasti
Kuncová Karolína 2006 Střela Žebrák 1 Účasti
Kurc Michal 2006 Jinočany 1 Účasti
Kutlák Patrik 2009 Sporting Příbram 4 Účasti
Kvapil Vojtěch 2010 MŠ Pohádka 1 Účasti
Kvapil Jan 2012 MŠ Pohádka 1 Účasti
Kyncl Marek 2002 SK Doubravan Újezd 3 Účasti
Kynclová Veronika 2000 SK Doubravan Újezd 1 Účasti

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: