Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (45)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (122)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci brdského poháru 2017

A B C Č D E F G H Ch I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Závody
Macek David 2012 1 Účasti
Mačíková Tereza 0000 1 Účasti
Mačíková Ema 0000 1 Účasti
Mach Martin 2011 Cerhovice 2 Účasti
Mach Bartoloměj 2008 Střela Žebrák 1 Účasti
Mach Marek 2009 1 Účasti
Mácha Martin 2007 1 Účasti
Mácha Patrik 2007 --- 2 Účasti
Mácha Jakub 0000 ZŠ Bratří Čapků 1 Účasti
Macháček Michal 2007 ZŠ Bratří Čapků 1 Účasti
Macháčková Věra 2010 1 Účasti
Máchová Krystýna 0000 1 Účasti
Machová Monika 2009 --- 4 Účasti
Majerová Karolína 0000 1 Účasti
Malá Natálie 2007 Příbram 1 Účasti
Malátová Marie 2010 ZŠ Bratří Čapků 1 Účasti
Malčeková Sofie 2010 Beroun 1 Účasti
Maleček Adam 2013 Nový Knín 2 Účasti
Malečková Anna 2006 1. ZŠ Dobříš 5 Účasti
Mandák Petr 2006 Ohrazenice 1 Účasti
Mandík Michal 2010 Atletika JIŽNÍ MĚSTO 1 Účasti
Mandíková Daniela 2007 Atletika JIŽNÍ MĚSTO 1 Účasti
Mára Adam 2003 ZŠ Jiráskovy sady 2 Účasti
Mareš František 2006 1 Účasti
Mareš Jaroslav 2010 1 Účasti
Marešová Dagmar 2009 ZS Jince 1 Účasti
Marešová Linda 2009 Loko Beroun 2 Účasti
Marie Stibalová 2008 1 Účasti
Marková Klára 2011 MŠ Sluníčko 1 Účasti
Martinovský Daniel 2010 1 Účasti
Martinovský Jan 2007 ZŠ Pod Sv. Horou 1 Účasti
Mařík Tomáš 2010 2 Účasti
Mastný Jakub 2007 Hořovice 1 Účasti
Mastný Jan 2005 Hořovice 1 Účasti
Máša Daniel 2011 1 Účasti
Mašková Monika 2003 ZŠ Cerhovice 1 Účasti
Mašková Julie 2010 ZŠ Cerhovice 1 Účasti
Matějíček David 2006 7. ZŠ 2 Účasti
Matějíčková Adéla 2006 7. ZŠ 2 Účasti
Matějka Mikuláš 2005 Slavoj Osek 1 Účasti
Matějková Zuzana 2004 Veslo Beroun 1 Účasti
Matouš Jakub 2006 1 Účasti
Matoušová Adéla 2009 2 Účasti
Matula Michal 2000 Hisport Team 1 Účasti
Matulová Lucie 2010 MŠ PODLESÍ 3 Účasti
Matulová Silvie 2012 MŠ PODLESÍ 3 Účasti
Matyášová Veronika 2014 Háje 1 Účasti
Matyášová Zuzana 2010 Háje 1 Účasti
Maxa Filip 2011 1 Účasti
Mázdra Jiří 2007 1 Účasti
Mázdra Robert 2010 1 Účasti
Menclová Kateřina 2006 Střela Žebrák 2 Účasti
Menclová Jitka 2003 Střela Žebrák 3 Účasti
Mestl Štěpán 2007 ZŠ 28. řijna, Příbram 1 Účasti
Mestl Petr 2011 ZŠ 28. řijna, Příbram 1 Účasti
Miclíková Kristýna 2010 3 Účasti
Michálek Antonín 2009 Žižkovští tygři 5 Účasti
Michálková Daniela 2012 Žižkovští tygři 2 Účasti
Míková Barbora 2007 Loko Beroun 6 Účasti
Míková Viktorka 2013 1 Účasti
Míková Karolína 2009 ZŠ Bratří Čapků 2 Účasti
Minařík Tomáš 2011 Rokycany 1 Účasti
Misterková Barbora 2011 MŠ Pod Sv. Horou 1 Účasti
Mládková Karolína 2006 ZŠ Bratří Čapků 1 Účasti
Mlynářová Zuzana 0000 ZŠ Bratří Čapků 1 Účasti
Mlynářová Nevím 0000 ZŠ Bratří Čapků 1 Účasti
Mnata 2009 1 Účasti
Mosler Ignác 2006 5. ZŠ 4 Účasti
Moslerová Alžběta 2008 5. ZŠ 3 Účasti
Mošna Václav 2010 3. ZŠ 5 Účasti
Motyčková Klára 2009 SK Sporting Příbram 2 Účasti
Moulis Lukáš 2001 Střela Žebrák 1 Účasti
Mrkáčková Marie 2013 Příbram - Lazec 1 Účasti
Msallam Filip 2003 1 Účasti
Musil Dominik 0000 1 Účasti
Myška Marek 2003 Loko Beroun 1 Účasti
Myšková Markéta 2009 LOKO Beroun 2 Účasti

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: