Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (38)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (108)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci brdského poháru 2017

A B C Č D E F G H Ch I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Závody
Pábíčková Alžběta 2008 1 Účasti
Pačaj Viktor 0000 ZŠ Bratří Čapků 1 Účasti
Pajkert Ladislav 2009 Rožmitál p.Tř. 1 Účasti
Palek Dominik 2010 Spartak Hořovice 1 Účasti
Palek Jan 2009 Doubravan Újezd 3 Účasti
Palková Karolína 2001 Střela Žebrák 4 Účasti
Pánek Viktor 2011 Jesenice Osnice 1 Účasti
Pánková Tereza 2008 Pavlíkov 1 Účasti
Pánková Lucie 2011 Pavlíkov 1 Účasti
Pankunčová Julie 2014 1 Účasti
Panuška Ondřej 2007 Sokol Dobříš 1 Účasti
Panuška Vojtěch 2004 Sokol Dobříš 1 Účasti
Parez Jan 2004 Triatlon Team Příbram 1 Účasti
Parezová Anna 2009 Triatlon team Pb 1 Účasti
Patera Jan 2010 Jince 1 Účasti
Patlejch Richard 0000 1 Účasti
Paulová Lily 2011 1 Účasti
Paulová Petra 2012 1 Účasti
Pavlásková Anna 2006 Loko Beroun 1 Účasti
Pavlišenová Kateřina 2006 ZŠ Rožmitál 2 Účasti
Pavlišenová Markéta 2003 SK Sporting 8 Účasti
Pazderová Adéla 2004 SK Doubravan Újezd 1 Účasti
Pazderová Denisa 2004 SK Doubravan Újezd 1 Účasti
Pech Karel 2007 4 Účasti
Pech Jiří 2004 Střela Žebrák 5 Účasti
Pechová Johana 2004 1 Účasti
Pechová Iva 2009 2 Účasti
Pechová Hana 2011 2 Účasti
Pejša Matěj 2009 Sedlčany 2 Účasti
Pejša Jan 2006 Sedlčany 3 Účasti
Pergelt Marek 2008 SK Sporting Příbram 3 Účasti
Pergl Vojtěch 2008 Střela Žebrák 8 Účasti
Pergl Lukáš 2011 AO Střela Žebrák 5 Účasti
Perglerová Anna 2000 Komárov 7 Účasti
Pešek Tadeáš 2001 Muscle Factor Březnice 1 Účasti
Pešek Dominik 2008 Střela Žebrák 6 Účasti
Peškařová Ema 2006 SK Sporting Příbram 1 Účasti
Petrilák Matouš Nathaniel 2004 OK Dobříš 2 Účasti
Petriláková Amálie Rebeka 2009 OK Dobříš 3 Účasti
Petrová Michaela 2003 Jince 1 Účasti
Petříková Veronika 2004 SK Sporting 1 Účasti
Pihávek Ondřej 2010 --- 1 Účasti
Pihávková Karolína 2012 --- 1 Účasti
Pichlíková Barbora 2005 1 Účasti
Pintíř Jan 2010 Loko Beroun 1 Účasti
Pitelková Leontýnka 2007 1 Účasti
Pixová Natálie 2010 13 Účasti
Placatka Matěj 2004 SK Sporting Příbram 8 Účasti
Placatková Ela 2010 SK Sporting Příbram 9 Účasti
Placatková Tereza 2004 SK Sporting Příbram 8 Účasti
Placatková Bára 2000 SK Sporting Příbram 9 Účasti
Plojharova Vanesa 2008 PŘÍBRAM 1 Účasti
Poborská Eliška 2003 SK ZŠ Jeseniova 2 Účasti
Poborský Jiří 2011 Praha 3 1 Účasti
Podušková Emma 2005 HC Příbram 5 Účasti
Pokorná Tereza 2007 Loko Beroun 4 Účasti
Pokorná Valerie 2006 1 Účasti
Pokorný Tomáš 2010 Drahlovice 2 Účasti
Pokorný Vítek 2009 ZŠ 28. října Příbram 1 Účasti
Poláček Tomáš 2004 Tochovice 1 Účasti
Polák David 2004 MZŠ Obecnice 1 Účasti
Poláková Dominika 2005 Loko Beroun 1 Účasti
Polášek Mikoláš 2010 Krtečkové z Podlesíi/Podlesi 1 Účasti
Polášek Tobiáš 2014 Krtečkové z Podlesíi/Podlesi 1 Účasti
Popová Simona 2010 Forest Gump Team 1 Účasti
Poskočil Tomáš 2007 1 Účasti
Poskočil Matouš 2011 1 Účasti
Poskočil Michal 2009 1 Účasti
Procházka Ondřej 2006 Doubravan Újezd 1 Účasti
Procházková Lucie 2004 Doubravan Újezd 1 Účasti
Prokešová Adéla 2010 Sádek 72 1 Účasti
Provazník Vojta 2008 1 Účasti
Pruner Kryštof 2012 3 Účasti
Prunerová Karolína 2007 7. ZŠ Příbram 1 Účasti
Prým Tadeáš 2007 2. ZŠ Hořovice 1 Účasti
Přibyl Vojtěch 2011 Jince 1 Účasti
Pšeničná Anna 2006 PŘÍBRAM 1 Účasti
Ptáček David 2004 SK Sporting Příbram 1 Účasti
Ptáčková Adélka 2011 1 Účasti

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: