Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (38)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (108)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci brdského poháru 2017

A B C Č D E F G H Ch I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Závody
Sadílek Dominik 2011 Pb V/646 1 Účasti
Saj Jakub 2007 5. ZŠ 1 Účasti
Samcová Andrea 2007 Dolní Hbity 1 Účasti
Samec Jan 2011 Dolní Hbity 1 Účasti
Sarnovský Ladislav 2009 SK sporting Příbram 3 Účasti
Sedláček Matěj 2008 Jince 1 Účasti
Sedláček Jaroslav 2003 PSK Olymp 1 Účasti
Sedláček Kryštof 2010 5. ZŠ 2 Účasti
Sedláčková Linda 2000 OK Roztoky 1 Účasti
Sedláčková Veronika 2005 3 Účasti
Sedláčková Nela 2005 --- 2 Účasti
Sefzig Tobiáš 2008 PTJ Cerhovice 1 Účasti
Selementová Michaela 2004 SK Sporting Příbram 7 Účasti
Schejbal Jan 2008 Sokol Plzeň 2 Účasti
Schiffeling Adrian 2015 1 Účasti
Schöbelová Nikolka 2011 1 Účasti
Schöbelová Andrejka 2008 1 Účasti
Schořovský Tomáš 2008 1 Účasti
Schusová Marie 2011 Řevnice 2 Účasti
Schusová Eliška 2014 1 Účasti
Silavecká Ema 2006 ZŠ Školní Příbram 2 Účasti
Silavecká Julie 2004 ZŠ Školní 2 Účasti
Sirutková Marie 2011 1 Účasti
Skalica Jonáš 2009 1 Účasti
Skalická Tereza 2009 --- 2 Účasti
Skalický Matěj 2013 2 Účasti
Skalička Jan 2000 Příbram 6 Účasti
Skalička Michael 2012 3 Účasti
Sklenářová Klára 2008 Jince 1 Účasti
Śkoda Adam 2006 LOKO Beroun 1 Účasti
Skolka Tomáš 0000 1 Účasti
Skolka Jonáš 2009 --- 1 Účasti
Sláma Jan 2001 AC Falcon Rokycany 1 Účasti
Sláma Ondřej 2004 ZŠ Jiráskovy Sady 1 Účasti
Slámová Lucinka 2006 --- 1 Účasti
Slavíčková Katreřina 0000 1 Účasti
Slavík Patrik 0000 1 Účasti
Slepička Lukáš 2006 Rudná 1 Účasti
Slepička Vojtěch 2010 Rudná 1 Účasti
Sloupová Andrea 2010 7. ZŠ 1 Účasti
Slusarová Barča 0000 1 Účasti
Smáková Jiřina 2004 ZŠ Bratří Čapků 1 Účasti
Small Joel 2007 Bohutín 2 Účasti
Smetana Michal 2003 AFK Loděnice 4 Účasti
Smetanková Linda 0000 1 Účasti
Smetanová Aneta 2005 Loko Beroun 2 Účasti
Smíšková Diana 2007 5.ZŠ Příbram 1 Účasti
Smíšková Sabina 2009 Příbram 2 Účasti
Smíšková Ella 2010 1 Účasti
Smola Tomáš 2007 Jince 1 Účasti
Smolař Lukáš 2007 ZŠ Březové Hory 1 Účasti
Smolař Liukáš 2008 1 Účasti
Smolařová Tereza 2013 2 Účasti
Smutná Sophie 0000 1 Účasti
Sobotková Stella 2001 Loko Beroun 1 Účasti
Sojková Anežka 2008 Loko Beroun 2 Účasti
Sojková Dorota 2010 Loko Beroun 2 Účasti
Soukupová Sofie 2012 MŠ Sluníčko 2 Účasti
Sowe Alex 2011 1 Účasti
Spoustová Magdaléna 2009 Střela žebrák 1 Účasti
Stanišová Silvie 2010 7. ZŠ 1 Účasti
Staňková Ema 2009 Praha 1 Účasti
Stehlíková Lenka 2007 5. ZŠ 2 Účasti
Stehlíková Klára 2005 SK Sporting Příbram 1 Účasti
Steinsová Adéla 2004 SK Sporting 1 Účasti
Stočes Tobiáš 2010 Praha 1 Účasti
Stočes Adam 2014 3 Účasti
Stočes Antonín 2011 --- 5 Účasti
Stočes Vojtěch 2009 --- 5 Účasti
Stočesová Karolína 2008 Praha 1 Účasti
Stočetovič Dušan 2007 Kozičín 1 Účasti
Stojčetovič Dušan 2013 1 Účasti
Strejc Radek 2011 1 Účasti
Stýblová Klára 2000 Loko Beroun 2 Účasti
Sudek Adam 2002 Loko Beroun 1 Účasti
Sudková Eliška 2002 Loko Beroun 2 Účasti
Suchý Daniel 2008 1 Účasti
Suchý David 2010 1 Účasti
Suk Tadeáš 0000 1 Účasti
Sukdolák Štěpán 2009 Lhota u Pb 126 1 Účasti
Sukdolák Antonín 2012 Lhota u Pb 126 1 Účasti
Svajčík Patrik 2010 Pb VI/602 1 Účasti
Svajčíková Kristýna 2008 5. ZŠ Příbram 1 Účasti
Svitek Filip 2006 ZŠ Bratří Čapků 1 Účasti
Svitková Barbora 0000 1 Účasti
Svoboda Filip 2011 TK Zdice 7 Účasti
Svoboda Richard 2009 Lhota u Pb 1 Účasti
Svoboda Josef 2008 Střela Žebrák 1 Účasti
Svoboda Josef 2009 TK Zdice 5 Účasti
Svobodová Ivona 2007 Lhota u Příbramě 36 1 Účasti
Sýkorová Štěpánka 2002 SK Sporting Příbram 1 Účasti
Sýkorová Lucie 2003 Gym. Legionářů 1 Účasti
Synek Michal 2006 Pb V/68 1 Účasti
Synek Matouš 2008 Loko Beroun 1 Účasti
Synek Vojtěch 2009 Loko Beroun 1 Účasti
Synovcová Martina 2008 Hořovice 1 Účasti
Synovcová Šárka 2005 Hořovice 1 Účasti
Szymunda Miroslav 2010 Lazec 1 Účasti
Szymurda Miroslav 0000 ZŠ Bratří Čapků 1 Účasti

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: