Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (45)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (122)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci brdského poháru 2017

A B C Č D E F G H Ch I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Závody
Šamanová Markéta 2007 Loko Beroun 3 Účasti
Šanšula František 0000 1 Účasti
Šára Petr 2010 AC Praha 1890 1 Účasti
Šašek Michal 2013 Žežice 1 Účasti
Šašek David 2007 1 Účasti
Šebková Josefína 2010 1 Účasti
Šeděnka Kryštof 2014 Koně 2 Účasti
Šedivcová Bára lucie 2009 Beroun 1 Účasti
Šedivec Matěj Vítek 2007 Loko Beroun 3 Účasti
Šedivý Matyáš 2009 1 Účasti
Šedivý Filip 2012 1 Účasti
Šenigl Šimon 2009 Liteň 1 Účasti
Šika Jiří 2002 1 Účasti
Šilha Miroslav 2008 1 Účasti
Šilhan Tomáš 2008 Oseč 55 4 Účasti
Šilhanová Michaela 2010 2 Účasti
Šilhanová Míša 2013 1 Účasti
Šilhavá Adéla 2006 Obecnice 406 1 Účasti
Šilhavý Tomáš 2011 Obecnice 406 1 Účasti
Šimáčková Kristýna 2007 7. ZŠ 1 Účasti
Šimek František 2000 Příbram 1 Účasti
Šimek Alexandr 2004 Atletika Jižní Město 1 Účasti
Šimůnek Daniel 2004 1 Účasti
Šimurda Matěj 2006 Střela Žebrák 4 Účasti
Šípek Adam 2011 Pb, Sadová 506 1 Účasti
Šípková Natálka 2011 Příbram 506 1 Účasti
Širmer Rafael 2013 1 Účasti
Škodný Josef 2012 1 Účasti
Škrabalová Andrea 2009 Jince 1 Účasti
Škroud Matyáš 2012 1 Účasti
Šlapáková Anežka 2010 ZŠ Bratří Čapků 1 Účasti
Šlosarová Eliška 2005 Střela Žebrák 5 Účasti
Šlosarová Jana 2006 Střela Žebrák 1 Účasti
Šmejcký Jakub 2008 LOKO Beroun 1 Účasti
Šmejcký Marek 2010 LOKO Beroun 1 Účasti
Šmíd Vojtěch 2010 1 Účasti
Šmíd Vítězslav 2009 Srub Team 1 Účasti
Šmíd David 2014 --- 1 Účasti
Šmídová Eliška 2010 2 Účasti
Šmídová Julie 2012 1 Účasti
Šmišková Denisa 0000 1 Účasti
Šnajdrová Agáta 2010 Lhota u PB 144 1 Účasti
Šnobl Oliver 2013 Sporting Příbram 2 Účasti
Šnoblová Adéla 2009 Sporting Příbram 3 Účasti
Šnoblová Agáta 2011 Sporting Příbram 2 Účasti
Šolar Jan 2009 4. ZŠ Pb 1 Účasti
Šolc Matěj 2004 Sporting Pb 13 Účasti
Šolcová Karolína 2013 Šolc Team 2 Účasti
Šolcová Tereza 2000 Šolc Team 11 Účasti
Šperl Matyáš 2008 1 Účasti
Šperlová Kamila 2011 1 Účasti
Špička Vojtěch 2009 Tochovice 1 Účasti
Špička Adam 2006 Tochovice 1 Účasti
Špírková Karolína 2007 Loko Beroun 4 Účasti
Šrajn Adam 2010 FK Příbram 12 Účasti
Šťastná Zdeňka 2010 ZŠ Jitřní 1 Účasti
Šťastný Jakub 2010 1 Účasti
Šťastný Martin 0000 1 Účasti
Štefan Matyáš 2010 ZŠ Bratří Čapků 1 Účasti
Štefan David 0000 1 Účasti
Štefanič Adam 2009 --- 2 Účasti
Štefány Pavel 2001 Příbram 1 Účasti
Štefl Jan 2014 Zvole 1 Účasti
Šteflová Natálie 2012 Zvole 1 Účasti
Štengl Daniel 2010 1 Účasti
Štěpán František 2006 1 Účasti
Štěpánková Aneta 2001 ASK SLAVIA PRAHA 1 Účasti
Štěrbová Adéla 2008 1 Účasti
Štětina Vojtěch 0000 ZŠ Bratří Čapků 1 Účasti
Štětinová Libuše 0000 1 Účasti
Štíchová Natálie 2001 Višňová 1 Účasti
Štílcová Kateřina 2010 2 Účasti
Štohanzl Jaromír 2007 Restart Boxing Tochovice 1 Účasti
Štohanzlová Silvie 2010 Restart Boxing Tochovice 2 Účasti
Štochl Marek 2001 AC Falcon Rokycany 2 Účasti
Štochlová Barbora 2005 Pětiboj Hořovice 1 Účasti
Štojčetovič Petr 0000 1 Účasti
Štonhanzl Míra 2007 1 Účasti
Šťovíček Petr 2007 SK Sporting 2 Účasti
Šťovíčková Julie 2005 SK Sporting 2 Účasti
Štufka Martin 2007 3 Účasti
Štufková Petra 2011 3 Účasti
Štván Matěj 0000 1 Účasti
Štvárová Aneta 0000 1 Účasti
Šubertová Vanesa 2010 Střela Žebrák 1 Účasti
Šulajová Adéla 2008 Hořovice 1 Účasti
Švarc Michal 2007 Sporting Příbram 6 Účasti
Švarcová Tereza 2006 Střela Žebrák 7 Účasti
Švarcová Simona 2003 Střela Žebrák 4 Účasti
Švehla Michal 2008 MZŠ Obecnice 1 Účasti
Švehlová Lucie 2010 MŠ Obecnice 1 Účasti
Švejnohová Eva 2008 ZŠ Bohutín 12 Účasti
Švenda Vojtěch 2010 Atletika Příbram 3 Účasti
Švenda Václav 2012 Školka Pod Svatou horou 3 Účasti
Šverma Radek 2012 1 Účasti
Švihnosová Anna 2009 Střela Žebrák 6 Účasti
Švihnosová Marie 2006 Střela Žebrák 7 Účasti

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: