Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (65)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (137)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci brdského poháru 2017

A B C Č D E F G H Ch I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Závody
Vacková Klaudie 2007 2. ZŠ Dobříš 1 Účasti
Vacková Eva 2004 ZŠ Pod Sv. Horou 1 Účasti
Vaculík Matěj 2006 Loko Beroun 1 Účasti
Vaculík Daniel 2008 Loko Beroun 1 Účasti
Vačkář Jan 2007 Štěchovice 2 Účasti
Vačkář Petr 2004 Štěchovice 2 Účasti
Valachová Lucie Tereza 2006 TJ Lokomotiva Beroun 16 Účasti
Valigura Stanislav 0000 ZŠ Bratří Čapků 1 Účasti
Valigura Jaroslav 0000 1 Účasti
Valigurová Eva 0000 1 Účasti
Valuchová Veronika 2008 ZŠ Bratří Venclíků 15 Účasti
Valuchová Julie 2009 ZŠ Bratří Venclíků Praha 14 Účasti
Vandas Václav 2012 2 Účasti
Vaněk Tomáš 2010 1 Účasti
Vaněk Tomáš 2005 Union Cerhovice 1 Účasti
Vaníček Josef 2005 Střela Žebrák 1 Účasti
Vaňková Klára 2008 Střela Žebrák 1 Účasti
Vanuška Antonín 2011 Sokol Dobříš 1 Účasti
Vavřičková Martina 2005 Pětiboj Hořovice 1 Účasti
Večerek Albert 2014 Veverky 1 Účasti
Večerková Nikola 2012 Veverky 2 Účasti
Vejr František 2005 TJ Jince 1 Účasti
Vejrová Marie 2010 Sokol Jince 1 Účasti
Vejrová Markéta 2008 TJ Sokol Jince 1 Účasti
Velasová Markéta 2001 1 Účasti
Veronika Mezerova 2004 Pribram 1 Účasti
Vesecká Sarah 2010 Pankration Gym 3 Účasti
Vesecká Nicol 2004 Pankreation gym 6 Účasti
Veselá Pavlína 2010 TJ LOKO Beroun 1 Účasti
Veselá Karolína 2008 TJ LOKO Beroun 1 Účasti
Veselá Kristýna 2010 AO Střela Žebrák 1 Účasti
Veselý Miroslav 2006 ZŠ Školní 1 Účasti
Veselý Petr 2005 Střela Žebrák 5 Účasti
Veselý Vojtěch 2008 Střela Žebrák 1 Účasti
Větrovská Zuzanka 2012 MŠ Bohutín 1 Účasti
Vinšová Lucie 2007 AC Falcon Rokycany 1 Účasti
Vitásek Tomáš 2001 Střela Žebrák 4 Účasti
Vitásek Martin 2004 HC SPARTAK Źebrák 1 Účasti
Vlach Ondra 2009 Jince 1 Účasti
Vlasák Karel 2002 PK Příbram 1 Účasti
Vlčková Kristýna 2008 Sokol Říčany 5 Účasti
Vlčková Natálie 2008 SC Radotín 16 Účasti
Vobejda Marek 2004 ZŠ Pod Sv. Horou 7 Účasti
Vobejdová Kateřina 2008 SK Sporting Příbram 4 Účasti
Vocílka Vojtěch 2008 SK Sporting 2 Účasti
Vogelltanz Vojta 2007 1 Účasti
Vohradská Adéla 2007 ZŠ Bratří Čapků 1 Účasti
Vojtěch Lukáš 2008 Sk Kazín 1 Účasti
Vokůrka Radek 2002 Újezd Doubravan 2 Účasti
Volenec Jaroslav 0000 1 Účasti
Volráb Adam 2005 ZŠ Cerhovice 1 Účasti
Vondráček Antonín 2010 1 Účasti
Vondráčková Anna 2013 1 Účasti
Vondrák Daniel 2010 5. ZŠ 1 Účasti
Vondruška František 2009 1 Účasti
Vondruška Ladislav 2012 1 Účasti
Vorel Josef 2005 Slavoj Osek 1 Účasti
Voříšková Anežka 2002 Loko Beroun 1 Účasti
Votava Lukáš 2009 TJ Sokol Králův Dvůr 10 Účasti
Votlučková Leona 2004 PŘÍBRAM 1 Účasti
Vykysalá Barbora 2010 Loko Beroun 8 Účasti
Vykysalá Anna 2008 Loko Beroun 7 Účasti
Vyšínská Ema 2008 Atletika Neratovice 1 Účasti
Vytlačilová Lucie 2010 1. ZŠ 1 Účasti

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: