Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

22.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
29.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (76)
7.10. Hořovický cvoček Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

4timing








Přihlášení na Běh města Dobříše - Dětské běhy 16.9.2018

Registrace do 15.9.2018 16:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Běh města Dobříše - Dětské běhy dne 16.9.2018

Přijmení Jméno Ročník Klub Kategorie
Bártík Daniel 2010 Lazsko Kluci 8-11 let
Bártíková Kateřina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 8-11 let
Bernášek Martin 2013 Vysoká u Příbramě Kluci do 7 let
Bezecná Barbora 2009 Sportovní akademie Sokol Dobříš Dívky 8-11 let
Bezecný David 2012 Sportovní akademie Sokol Dobříš Kluci do 7 let
Bezoušková Barbora 2012 Praha 8 Dívky do 7 let
Bezoušková Johana 2014 Praha 8 Dívky do 7 let
Bigoni Adam 2010 Sportovní akademie Sokol Dobříš Kluci 8-11 let
Cinkl Šimon 2011 Stará Huť Kluci do 7 let
Czerný Nikolas 2008 Dobříš Kluci 8-11 let
Czerný Maxim 2011 Dobříš Kluci do 7 let
Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Kluci do 7 let
Červenka Erik 2005 Dobříš Kluci 12-15 let
Daniela Šimonovská 2013 Dívky do 7 let
Dinh Filip 2004 Dobříš Kluci 12-15 let
Dlouhý Ondřej 2008 Plzeň Kluci 8-11 let
Dostál Václav 2012 Dobříš Kluci do 7 let
Duchoslav Jakub 2011 Sk Sporting Příbram Kluci do 7 let
Duchoslav Mattias 2009 Sk Sporting Příbram Kluci 8-11 let
Dušková Karolína 2004 Oxygen Příbram Dívky 12-15 let
Dušková Miroslava 2009 Sportovní akademie Sokol Dobříš Dívky 8-11 let
Edelmann Max 2012 1.FK Příbram Kluci do 7 let
Enžlová Viktorie 2014 Hrádek Dívky do 7 let
Enžlová Valerie 2016 Hrádek Dívky do 7 let
Farska Amelia Blanka 2013 Dobris Dívky do 7 let
Fraňková Natálie 2004 TT Příbram Dívky 12-15 let
Froněk Antonín 2011 MFK Dobříš Kluci do 7 let
Froňková Valentýna 2013 Dobříš Dívky do 7 let
Guttenberg Adam 2013 Sportovní Akademie Sokol Dobříš Kluci do 7 let
Hacaperka Filip 2013 Příbram Kluci do 7 let
Hajšman Daniel 2010 SK Spartak Příbram Kluci 8-11 let
Hamerníková Anička 2010 Dobříš Dívky 8-11 let
Hamerníková Adrianka 2012 Dobříš Dívky do 7 let
Hanus Robin 2010 Sportovní akademie Sokol Dobříš Kluci 8-11 let
Havelková Kristýna 2010 Sportovní akademie Sokol Dobříš Dívky 8-11 let
Havlíčková Eliška 2011 OneMD Dívky do 7 let
Havlíčková Adéla 2009 OneMD Dívky 8-11 let
Henys Jan 2009 Příbram Kluci 8-11 let
Henysova Eliska 2007 Příbram Dívky 8-11 let
Hošek Ondřej 2005 Buková u Příbramě Kluci 12-15 let
Hroch Šimon 2008 Dobříš Kluci 8-11 let
Hrubá Anna 2006 Krásna Hora nad Vlt. Dívky 8-11 let
Hrubá Barbora 2008 Krásná Hora nad Vlt. Dívky 8-11 let
Hrubý Tomáš 2013 Obořiště Kluci do 7 let
Huml Jan 2006 Střela Žebrák Kluci 8-11 let
Huml Filip 2010 Střela Žebrák Kluci 8-11 let
Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák Dívky 8-11 let
Chocholouš Alexandr 2014 Stará Huť Kluci do 7 let
Chocholouš Adam 2014 Stará Huť Kluci do 7 let
Immerová Eliška 2011 Sportovní akademie Sokol Dobříš Dívky do 7 let
Jámborová Ema 2010 Adrien Elixir Elite Team Dívky 8-11 let
Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 8-11 let
Kacířová Karolína 2014 Hrádek u Rokycan Dívky do 7 let
Kafka Lukáš 2009 TK Zdice Kluci 8-11 let
Kafka Michal 2011 TK Zdice Kluci do 7 let
Kácha Erik 2005 Podlesí Kluci 12-15 let
Káchová Sára 2005 Podlesí Dívky 12-15 let
Kajgr Nicolas 2013 Sportovní Akademie Sokol Dobříš Kluci do 7 let
Karasová Anna 2006 Tisová Dívky 8-11 let
Klementova Anna 2010 Loko Beroun Dívky 8-11 let
Klementova Olivie 2012 Beroun Dívky do 7 let
Kolářová Kateřina 2009 SK Vlaška Dívky 8-11 let
Košek Hugo 2013 Sportovní akademie Sokol Dobříš Kluci do 7 let
Koukolíčková Emílie 2013 SK Vinohrady Dívky do 7 let
Koutná Barbora 2007 Triatlon Team Příbram Dívky 8-11 let
Koutný Roman 2003 Triatlon Team Příbram Kluci 12-15 let
Krchová Anna 2015 Dívky do 7 let
Krůtová Eliška 2006 Triatlon Team Příbram Dívky 8-11 let
Kurc Lukáš 2015 Štěnovice Kluci do 7 let
Kutlák Patrik 2009 SK Sporting Příbram Kluci 8-11 let
Kuželka Jindřich 2012 Sportovní akademie Sokol Dobříš Kluci do 7 let
Lederer Henrik 2008 Sokol Dobříš Kluci 8-11 let
Lundáková Ema 2013 Sportovní Akademie Sokol Dobříš Dívky do 7 let
Luxík Karel 2013 Stará hut Kluci do 7 let
Malast Tadeáš 2012 Višňová Kluci do 7 let
Melša Vojtěch 2011 Sportovní akademie Sokol Dobříš Kluci do 7 let
Melša František 2014 Sportovní akademie Sokol Dobříš Kluci do 7 let
Menčik Matěj 2011 Sportovní akademie Sokol Dobříš Kluci do 7 let
Menčiková Lucie 2009 Sportovní akademie Sokol Dobříš Dívky 8-11 let
Michálková Daniela 2012 SK Sporting Příbram Dívky do 7 let
Nademlejnská Šárka 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 8-11 let
Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Kluci do 7 let
Nerglová Isabela 2010 Višňová Dívky 8-11 let
Novák Lukáš 2008 SK Sporting PB Kluci 8-11 let
Novák Vít 2014 Dobříš Kluci do 7 let
Panuška Antonín 2011 Sportovní akademie Sokol Dobříš Kluci do 7 let
Panuška Ondřej 2007 Sportovní akademie Sokol Dobříš Kluci 8-11 let
Parez Jan 2004 Triatlon Team Příbram Kluci 12-15 let
Parezová Anna 2009 Triatlon Team Příbram Dívky 8-11 let
Pergelt Marek 2008 SK Sporting Příbram Kluci 8-11 let
Pešek Jakub 2008 Sportovní akademie Sokol Dobříš Kluci 8-11 let
Pešek Jan 2011 Sportovní akademie Sokol Dobříš Kluci do 7 let
Pešice Šimon 2009 Futsal Dobřichovice Kluci 8-11 let
Petáková Alžběta 2013 Dobříš Dívky do 7 let
Petáková Adéla 2015 Dobříš Dívky do 7 let
Plechinger Tobias 2012 Dobříš Kluci do 7 let
Profousová Tereza 2007 Dobříš Dívky 8-11 let
Pšeničná Anna 2006 KRÁSNÁ HORA NAD VLTAVOU Dívky 8-11 let
Repková Šarlota 2012 Stará Huť u Dobříše Dívky do 7 let
Repková Linda 2015 Stará Huť u Dobříše Dívky do 7 let
Sedláček Filip 2010 Sportovní akademie Sokol Dobříš Kluci 8-11 let
Sedláčková Ester 2008 Sportovní akademie Sokol Dobříš Dívky 8-11 let
Sedláková Lucie 2008 Rosovice Dívky 8-11 let
Sedláková Julie 2011 Rosovice Dívky do 7 let
Skalička Michael 2012 Lhota u Pb Kluci do 7 let
Smělá Tereza 2014 Višňová Dívky do 7 let
Smělý Zdeněk 2016 Višňová Kluci do 7 let
Sobotka Jakub 2006 Sobi TEAM Kluci 8-11 let
Sobotková Andrea 2004 Sobi TEAM Dívky 12-15 let
Souček Štěpán 2004 Dobříš Kluci 12-15 let
Součková Anna 2007 Dobříš Dívky 8-11 let
Studená Karolína 2011 Dobříš Dívky do 7 let
Studený Patrik 2011 Dobříš Kluci do 7 let
Suchomel Vítek 2009 Futsal Dobřichovice Kluci 8-11 let
Šnobl Oliver 2013 SK Sporting Příbram Kluci do 7 let
Šnoblová Adéla 2009 Sporting Příbram Dívky 8-11 let
Šnoblová Agáta 2011 SK Sporting Příbram Dívky do 7 let
Špindler Jindřich 2011 Kluci do 7 let
Špindlerová Nela 2008 Gymnastika Dobříš Dívky 8-11 let
Štefanová Barbora 2007 Sportovní akademie Sokol Dobříš Dívky 8-11 let
švapová milada 2008 beroun Dívky 8-11 let
Švarcová Tereza 2006 Střela Žebrák Dívky 8-11 let
Tomašovičová Zuzana 2011 Sportovní akademie Sokol Dobříš Dívky do 7 let
Urik Šimon 2011 Spartak Žebrák Kluci do 7 let
Uriková Šárka 2011 Spartak Žebrák Dívky do 7 let
Vačkář Jan 2007 Štěchovice Kluci 8-11 let
Valachova Lucie Tereza 2006 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 8-11 let
Valuchová Julie 2009 Zš Bratří Venclíků Dívky 8-11 let
Valuchová Veronika 2008 Zš Bratří Venclíků Dívky 8-11 let
Vavříček Antonín 2014 Stará Huť Kluci do 7 let
Velan Teoš 2014 Stará Huť Kluci do 7 let
Višek Matěj 2009 Sportovní akademie Sokol Dobříš Kluci 8-11 let
Višková Barbora 2015 Stará Huť Dívky do 7 let
Vogeltanzová Viktorie 2012 Příbram Dívky do 7 let
Votava Lukáš 2009 TJ Sokol Králův Dvůr Kluci 8-11 let
Votlučková Leona 2004 Krásná Hora nad Vltavou Dívky 12-15 let
Weissová Eliška 2004 Dobříš Dívky 12-15 let
Zápotocká Bára 2008 Příbram Dívky 8-11 let
Zápotocký Adam 2008 Příbram Kluci 8-11 let
Zbíral Julie 2011 Sportovní akademie Sokol Dobříš Dívky do 7 let
Zbíral Rudolf 2013 Sportovní akademie Sokol Dobříš Kluci do 7 let
Zděnovcová Aneta 2007 SK Sporting Příbram Dívky 8-11 let
Zděnovcová Adéla 2014 Příbram Dívky do 7 let
Zindulková Tereza 2011 Loko Beroun Dívky do 7 let

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: