Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

17.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (68)
24.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (30)
1.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

4timing








Přihlášení na Tuháčkův kros 26.5.2018

Registrace do 25.5.2018 18:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Tuháčkův kros dne 26.5.2018

Přijmení Jméno Ročník Klub Kategorie
Bartošová Milada 1953 Příbram Ženy nad 65 let
Břicháček Miloš 1981 adidas Runners Prague Muži 20 - 39 let
Burianová Andrea 1989 Rybářské potřeby Burian Ženy 20 - 34 let
Butzke Petr 1959 Kotva Bráník Muži 50 - 59 let
Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník Ženy 55 - 64 let
Černá Tereza 2013 BIOS FIT nejmladší dívky 2013 a mladší
Černá Jaroslava 1962 SK Tochovice Ženy 55 - 64 let
Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Hoši 6 - 7 let
Dedík Pavel 1994 Muži 20 - 39 let
Flachs Michal 1987 Zličín Muži 20 - 39 let
Fousek Karel 2010 Sport 2010 Hoši 8 - 9 let
Fousek Vlastimil 1978 Vorvani Muži 40 - 49 let
Franěk Ondřej 1990 Rybářské potřeby Burian Muži 20 - 39 let
Franěk Tomáš 2008 Franěk Team Vysoká Hoši 10 - 11 let
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká Ženy 45 - 54 let
Fraňková Natálie 2004 Franěk Team Vysoká Dívky 14 - 15 let
Geist Patrik 2008 Sokol Říčany Hoši 10 - 11 let
Hostička Jan 1979 Příbram Muži 20 - 39 let
Hošek Ondřej 2005 Buková Hoši 12 - 13 let
Houzvickova Katerina 1984 Pribram Ženy 20 - 34 let
Hradecká Kateřina 1982 TT Příbram Ženy 35 - 44 let
Hrach Ondřej 1953 Pinky Pinky Muži 60 - 69 let
Hudecová Alena 1994 Ženy 20 - 34 let
Huml Jan 2006 Střela Žebrák Hoši 12 - 13 let
Huml Filip 2010 Střela Žebrák Hoši 8 - 9 let
Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let
Janový Petr 1945 AC-Trial Plzeň Muži nad 70 let
Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 10 - 11 let
Kafka Lukáš 2009 TK Zdice Hoši 8 - 9 let
Kafka Michal 2011 TK Zdice Hoši 6 - 7 let
Kafková Lucie 1982 Zdice Ženy 35 - 44 let
Karas Tomáš 1967 Triatlon Team Příbram Muži 50 - 59 let
Karasová Anna 2006 Tisová Dívky 12 - 13 let
Klementova Anna 2010 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let
Klementova Olivie 2012 Beroun Dívky 6 - 7 let
Krůtová Marcela 1971 Lhota Ženy 45 - 54 let
Lajbnerová Lucie 2011 Březnice Dívky 6 - 7 let
Magera Petr 1966 Příbram Muži 50 - 59 let
Mach Zbyněk 1970 TriKlub Příbram Muži 40 - 49 let
Machová Simona 1979 Oxygen Příbram Ženy 35 - 44 let
Maleček Martin 1975 Muži 40 - 49 let
Maternová Vlasta 1977 CYKLO ADAM / Praha Ženy 35 - 44 let
Maternová Lili 2010 CYKLO ADAM / Praha Dívky 8 - 9 let
Mejzr Dušan 1974 Veverky Muži 40 - 49 let
Novotný Matěj 2002 Dorostenci
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Muži 40 - 49 let
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let
Pergler Lukáš 1992 AC Sporák Muži 20 - 39 let
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let
Selementová Michaela 2004 SK Sporting Příbram Dívky 14 - 15 let
Skalický Jan 1981 Tj Jince Muži 20 - 39 let
Skaličková Vladimíra 1975 Příbram Ženy 35 - 44 let
Sladký Lukáš 1987 Vorvani Muži 20 - 39 let
Stojčetović Dušan 2007 Příbram Hoši 10 - 11 let
Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany Muži 50 - 59 let
Šourek Václav 1966 Strýčkovy trenky Muži 50 - 59 let
Švarcová Tereza 2006 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 let
Toušek Petr 1980 Salviaparadise Muži 20 - 39 let
Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky Muži 50 - 59 let
Valachová Lucie Tereza 2006 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 let
Valuchová Veronika 2008 Zš Bratří Venclíķů Dívky 10 - 11 let
Valuchová Julie 2009 Zš Bratří Venclíķů Dívky 8 - 9 let
Vávra Pavel 1968 Vorvani Muži 50 - 59 let
Večerková Marcela 1981 Veverky Ženy 35 - 44 let
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let
Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram Muži 20 - 39 let
Votava Martin 1971 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let
Votava Lukáš 2009 TJ Sokol Králův Dvůr Hoši 8 - 9 let
Vykysalá Anna 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let
Vykysalá Barbora 2010 Lokomotiva Beroun Dívky 8 - 9 let
Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun Muži 40 - 49 let
Werner Petr 1951 Liga 100 Praha Muži 60 - 69 let
Zděnovcová Aneta 2007 Sporting pribram Dívky 10 - 11 let
Zemková Martina 2005 BK Příbram Dívky 12 - 13 let

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: