Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

30.6. Běh okolo Vraní skály Podrobnosti
8.7. Lochovice - Plešivec i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (31)
12.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

4timing








Přihlášení na Jinecký kros 9.6.2018

Registrace do 8.6.2018 18:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Jinecký kros dne 9.6.2018

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Babcakova Marcela 1980 Jince Ženy 35 - 44 let100,-1105067129
Bartošová Milada 1953 Příbram Ženy nad 65 let100,-Zaplaceno
Bělohlávek Karel 1981 Podluhy Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Brož Lubomír 1980 Narysov Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Butzke Petr 1959 Kotva Bráník Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Butzková Ludmila 1961 Kotva Bráník Ženy 55 - 64 let100,-Zaplaceno
Čábelková Květoslava 2009 Jince Dívky 8 - 9 letZdarma
Černá Tereza 2013 BIOS FIT nejmladší dívky 2013 a mladšíZdarma
Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Hoši 6-7 letZdarma
Červenka Jiří 2010 Střela Žebrák Hoši 8 - 9 letZdarma
Diallo Anna Zahara 2011 SK Hradčany Dívky 6 - 7 letZdarma
Diallo Beata Mariam 2013 SK Hradčany nejmladší dívky 2013 a mladšíZdarma
Diallo Karolina 1983 Ženy 35 - 44 let100,-1120058153
Diallo Cyril Gando 2016 nejmladší kluci 2013 a mladšíZdarma
Dítě Martin 1968 Štěchovice Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Diviš Pavel 2011 Střela Žebrák Hoši 6-7 letZdarma
Diviš Jan 2013 Jince nejmladší kluci 2013 a mladšíZdarma
Drvoštěpová Nela 2013 Ohrazenice nejmladší dívky 2013 a mladšíZdarma
Drvoštěpová Stela 2014 Ohrazenice nejmladší dívky 2013 a mladšíZdarma
Duchoslav Jakub 2011 Sk Sporting Příbram Hoši 6-7 letZdarma
Filip Karel 1955 nové Strašecí Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno
Flachs Michal 1987 Zličín Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Franěk Ondřej 1990 Rybářské potřeby Burian Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Gregorová Daniela 1974 Komárov Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Hartmanová Stanislava 1958 Oxygensport Příbram Ženy 55 - 64 let100,-Zaplaceno
Hauptmanová Nela 2005 Český Brod Dívky 12 - 13 letZdarma
Hofmann Ondřej 2001 Loko Beroun DorostenciZdarma
Hofmann Matěj 2004 ZŠ Školní Příbram Hoši 14 - 15 let Zdarma
Hofmann Jan 2007 ZŠ Školní Příbram Hoši 10 - 11 letZdarma
Hofmannová Ema 2007 ZŠ Školní Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
Horky Vojtěch 2009 Jince Hoši 8 - 9 letZdarma
Hostička Jan 1979 Příbram Muži 20 - 39 let100,-1104056057
Hošek Ondřej 2005 Buková Hoši 12 - 13 letZdarma
Houzvicka Matej 2011 Pribram Hoši 6-7 letZdarma
Houzvicka Milos 1978 Pribram Muži 40 - 49 let100,-1103067431
Houzvickova Jindriska 2009 Pribram Dívky 8 - 9 letZdarma
Huml Jan 2006 Střela Žebrák Hoši 12 - 13 letZdarma
Huml Filip 2010 Střela Žebrák Hoši 8 - 9 letZdarma
Huml Jakub 2015 Cerhovice nejmladší kluci 2013 a mladšíZdarma
Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 letZdarma
Husáková Alena 2011 Příbram Dívky 6 - 7 letZdarma
Husáková Zuzana 2009 Příbram Dívky 8 - 9 letZdarma
Chochola Petr 1977 ZŠ a MŠ Nové Strašecí Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Chochola Vladimír 1950 MK Kladno Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno
Chocholová Zuzana 2010 ZŠ Jince Dívky 8 - 9 letZdarma
Chocholová Aneta 2013 MŠ Jince nejmladší dívky 2013 a mladšíZdarma
Janečková Johanka 2007 ZŠ Školní Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
Janový Petr 1945 AC-Trial Plzeň Muži nad 70 let100,-Zaplaceno
Jarolímková Eliška 2006 ZŠ Bratří Čapků Dívky 12 - 13 letZdarma
Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
Kafková Lucie 1982 Zdice Ženy 35 - 44 let100,-1105064612
Karas Tomáš 1967 Tisová Muži 50 - 59 let100,-1107065893
Karasová Věra 1972 Tisová Ženy 45 - 54 let100,-1107061426
Karasová Daniela 2003 Tisová Dívky 14 - 15 let Zdarma
Klementova Anna 2010 Loko Beroun Dívky 8 - 9 letZdarma
Klementova Olivie 2012 Beroun Dívky 6 - 7 letZdarma
kovář jenda 2008 Sk Kontakt Hoši 10 - 11 letZdarma
kovář toník 2011 Sk Kontakt Hoši 6-7 letZdarma
Král Václav 1983 Rozběháme Česko-Litice Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Krůtová Marcela 1971 Lhota Ženy 45 - 54 let100,-1107067680
Kupka Libor 1982 Rozběháme Česko Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Lebedová Alena 1982 Kutná Hora Ženy 35 - 44 let100,-1127059305
Levý Vojtíšek 2013 Praha 10 nejmladší kluci 2013 a mladšíZdarma
Lhota Vojtěch 1987 Praha Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Lipták Ladislav 2011 Beroun Hoši 6-7 letZdarma
Merhout Robin 2015 Jince nejmladší kluci 2013 a mladšíZdarma
Merhoutová Izabela 2013 Jince nejmladší dívky 2013 a mladšíZdarma
Merhoutová Veronika 1982 Jince Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Novák Lukáš 2008 SK Sporting PB Hoši 10 - 11 letZdarma
Nováková Lenka 1975 Dobříš Ženy 35 - 44 let100,-1105061867
Novotný Martin 1980 Bohutín Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Pásztor Vojtěch 2014 Jince nejmladší kluci 2013 a mladšíZdarma
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Philippová Lucie 1984 Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Picková Jana 1972 Chramiště Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Piller Jiri 2014 Jince nejmladší kluci 2013 a mladšíZdarma
Plachá Mariana 1981 Žebrák Ženy 35 - 44 let100,-1108067829
Plachá Natálie 2011 Žebrák Dívky 6 - 7 letZdarma
Plachý Tobiáš 2015 Žebrák nejmladší kluci 2013 a mladšíZdarma
Povalová Eva 1984 Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Pravdova Eliška 2016 Příbram nejmladší dívky 2013 a mladšíZdarma
Přibyl Vojtěch 2011 Zš Jince Hoši 6-7 letZdarma
Přibylová Linda 2014 Mš Jince nejmladší dívky 2013 a mladšíZdarma
Ritter Michal 2013 nejmladší kluci 2013 a mladšíZdarma
Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun Muži 40 - 49 let100,-1103067894
Rosolová Ivana 1974 RTA Zdice Ženy 35 - 44 let100,-1103065896
Sirůček Kamil 1979 Příbram Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Sirůčková Jana 1980 Příbram Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Skalický Jan 1981 Vorvani Muži 20 - 39 let100,-1105060159
Sládeček Jakub 1974 Senešnice Muži 40 - 49 let100,-1115050926
Sladký Lukáš 1987 Vorvani Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Strnadová Lucie 1984 Profesionální svině Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Svoboda Jan 1943 Příbram Muži nad 70 let100,-Zaplaceno
Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosyn Ženy nad 65 let100,-Zaplaceno
Širanec Peter 1981 Koněprusy Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Škrabalová Andrea 2009 TJ Felbabaka Dívky 8 - 9 letZdarma
Škrlant Martin 1979 Žebrák Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Šnobl Antonín 2013 Jince nejmladší kluci 2013 a mladšíZdarma
Štufka Milan 1989 KV Dobříš Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Švarc Miloslav 1972 Střela Žebrák Muži 40 - 49 let100,-1126052839
Švarcová Tereza 2006 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 letZdarma
Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Valachová Lucie Tereza 2006 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 letZdarma
Valuchová Veronika 2008 Zš Bratří Venclíķů Dívky 10 - 11 letZdarma
Valuchová Julie 2009 Zš Bratří Venclíķů Dívky 8 - 9 letZdarma
Vávra Pavel 1968 Vorvani Muži 50 - 59 let100,-1107068950
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno
Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Votava Lukáš 2009 TJ Sokol Králův Dvůr Hoši 8 - 9 letZdarma
Votava Martin 1971 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Vykysalá Barbora 2010 Lokomotiva Beroun Dívky 8 - 9 letZdarma
Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Zděnovcová Aneta 2007 Sporting Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
Zděnovcová Adéla 2014 Příbram nejmladší dívky 2013 a mladšíZdarma
Zindulková Tereza 2011 Beroun Dívky 6 - 7 letZdarma

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Městys Jince
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: