Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

24.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (64)
1.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

4timing








Přihlášení na Tochovický kros Podrejžím 17.11.2018

Registrace do 16.11.2018 18:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Tochovický kros Podrejžím dne 17.11.2018

Přijmení Jméno Ročník Klub Kategorie
Bártík Daniel 2010 Lazsko Hoši 8 - 9 let
Bártíková Kateřina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 10 - 11 let
Bartošová Milada 1953 Příbram Ženy nad 65 let
Bártová Lucie 1982 Praha 6 Ženy 35 - 44 let
Bělohlávek Karel 1981 Sparta Podluhy Muži 20 - 39 let
Bonk Roman 1993 Triklub příbram Muži 20 - 39 let
Brabec Miloslav 1956 Bývalá skupina M.Šůchy RO Muži 60 - 69 let
Brož Lubomír 1980 Narysov Muži 20 - 39 let
Bubník Lukáš 2008 Střela Žebrák Hoši 10 - 11 let
Bubníková Šárka 2011 Střela Žebrák Dívky 6 - 7 let
Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník Ženy 55 - 64 let
Cais Pavel 1980 Milín Muži 20 - 39 let
Caisová Adéla 2009 SK Sporting Příbram Dívky 8 - 9 let
Čermák Martin 1976 Stěžov Muži 40 - 49 let
Černá Tereza 2013 BIOS Fit nejmladší dívky 2013 a mladší
černá adéla 2008 sporting příbram Dívky 10 - 11 let
Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Hoši 6 - 7 let
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram Muži 20 - 39 let
Duchoslav Mattias 2009 Sk Sporting Příbram Hoši 8 - 9 let
Duchoslav Jakub 2011 Sk Sporting Příbram Hoši 6 - 7 let
Dziegielewska Karolina 2010 Clovicek Praha Dívky 8 - 9 let
Fílová Justýna 2007 SC Radotín Praha Dívky 10 - 11 let
Fílová Zuzana 2013 SC Radotín Praha nejmladší dívky 2013 a mladší
Flachs Michal 1987 Zličín Muži 20 - 39 let
Franěk Ondřej 1990 Rybářské potřeby Burian Muži 20 - 39 let
Geist Patrik 2008 TJ Sokol Říčany a Radošovice Hoši 10 - 11 let
Hartmanová Stanislava 1958 Oxygensport Příbram Ženy 55 - 64 let
Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let
Hodačová Natálie 2009 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let
Hodačová Dominika 2012 Králův Dvůr Dívky 6 - 7 let
Houžvička Miloš 1978 Přibram/Liblice Muži 40 - 49 let
Houžvička Matěj 2011 1fk Příbram Hoši 6 - 7 let
Houžvičková Jindřiška 2009 1fk Příbram Dívky 8 - 9 let
Houžvičková Kateřina 1984 Přibram Ženy 20 - 34 let
Huml Jan 2006 Střela Žebrák Hoši 12 - 13 let
Huml Filip 2010 Střela Žebrák Hoši 8 - 9 let
Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let
Jámborová Ema 2010 Adrien Elixir Elite Team Dívky 8 - 9 let
Janoušek Vojtěch 2014 SDH Pňovice nejmladší kluci 2013 a mladší
Janoušková Adéla 1984 Běžecký klub České spořitelny Ženy 20 - 34 let
Janoušková Eliška 2009 SDH Pňovice Dívky 8 - 9 let
Janový Petr 1945 AC-Trial Plzeň Muži nad 70 let
Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 10 - 11 let
Kafka Lukáš 2009 TK Zdice Hoši 8 - 9 let
Kafka Michal 2011 TK Zdice Hoši 6 - 7 let
Kafková Lucie 1982 Zdice Ženy 35 - 44 let
Klementova Olivie 2012 Loko Beroun Dívky 6 - 7 let
Klementova Anna 2010 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let
Kočová Alena 1962 KPO Ženy 55 - 64 let
Kolařík Lukáš 1995 Karlštejn Muži 20 - 39 let
Král Václav 1983 Rozběháme Česko Muži 20 - 39 let
Krejčíková Jana 1982 Háje Ženy 35 - 44 let
Kroupova Petra 1984 Pribram Ženy 20 - 34 let
Kříž Vladimír 1943 Sporting příbram Muži nad 70 let
Kubínová Ivana 1980 Dlouhá Lhota Ženy 35 - 44 let
Kutlák Patrik 2009 SK Sporting Příbram Hoši 8 - 9 let
Kylián Zdeněk 1940 Plzeň Muži nad 70 let
Magera Petr 1966 Příbram Muži 50 - 59 let
Mácha Pavel 2013 Ouběnice nejmladší kluci 2013 a mladší
Máchová Petra 1985 Ouběnice Ženy 20 - 34 let
Malý Zdeněk 1942 Loko Beroun Muži nad 70 let
Marhoul Václav 2008 T.J.Sokol Říčany a Radošovice Hoši 10 - 11 let
Marhoul Vojtěch 2011 T.J.Sokol Říčany a Radošovice Hoši 6 - 7 let
Mařík Miroslav 1972 ENERGON Muži 40 - 49 let
Matějovský Pavel 1965 Maratón klub Kladno Muži 50 - 59 let
Mázdra Jiří 2007 Blatná Hoši 10 - 11 let
Mázdra Robert 2010 Blatná Hoši 8 - 9 let
Mázdrová Zuzana 2013 Blatná nejmladší dívky 2013 a mladší
Medová Ivana 1977 Zbečno Ženy 35 - 44 let
Mejzr Dušan 1974 Veverky Muži 40 - 49 let
Michálek Martin 1975 Tri Klub Příbram Muži 40 - 49 let
Michálek Antonín 2009 Sk Sporting Příbram Hoši 8 - 9 let
Michálková Daniela 2012 Sk Sporting Příbram Dívky 6 - 7 let
Mosler Ignác 2006 Příbram Hoši 12 - 13 let
Mozolova Ivana 1982 SDH Pnovice Ženy 35 - 44 let
Nademlejnská Šárka 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let
Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Hoši 6 - 7 let
Nejedlá Lucie 2007 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let
Novák Lukáš 2008 SK Sporting PB Hoši 10 - 11 let
Novák Vít 2014 Dobříš nejmladší kluci 2013 a mladší
Novák Michal 1958 Dobříš Muži 60 - 69 let
Pavlišen Petr 1999 Spartak Praha 4 Junioři
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Muži 40 - 49 let
Pechova Michaela 1985 NikdyNemameDost Ženy 20 - 34 let
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let
Pergelt Marek 2008 SK Sporting Příbram Hoši 10 - 11 let
Pergler Lukáš 1992 AC Sporák Muži 20 - 39 let
Pešice Šimon 2009 Futsal Dobřichovice Hoši 8 - 9 let
Pešicová Sára 2007 Dobřichovice Dívky 10 - 11 let
Picková Jana 1972 Chramiště Ženy 45 - 54 let
Plavec Hynek 1978 D. Dušníky Muži 40 - 49 let
Poláková Petra 1979 Rožmitál Ženy 35 - 44 let
Povalová Eva 1984 Ženy 20 - 34 let
Požárková Zuzana 1987 BKČS Ženy 20 - 34 let
Procházka Jiří 1962 RMT Muži 50 - 59 let
Procházka Matyáš 2008 Blatná Hoši 10 - 11 let
Procházková Ivona 1975 Blatná Ženy 35 - 44 let
PŘÍBRSKÝ Dušan 1965 KPO Muži 50 - 59 let
PŘÍBRSKÝ Adam 2000 KPO Junioři
Puškár Ivan 1965 Gelnica Muži 50 - 59 let
Rataj Pavel 1969 Rokycany Muži 40 - 49 let
Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se Pb / Gymnázium Beroun Ženy 35 - 44 let
Rosol Jiří 1974 Loko beroun Muži 40 - 49 let
Ryvola Vojtěch 1999 Karlštejn Junioři
Sehnal Adrien 1953 SC Radotín Muži 60 - 69 let
Scheinherr Jiří 1951 Blatná Muži 60 - 69 let
Schovánek Milan 1962 Krčský les B Muži 50 - 59 let
Schusová Eliška 2014 mateřská školka Řevnice nejmladší dívky 2013 a mladší
Schusová Marie 2011 Řevnice Dívky 6 - 7 let
Sirůčková Jana 1980 Pribram Ženy 35 - 44 let
Skála Milan 1960 Čenkov Muži 50 - 59 let
Skalický Jan 1981 Vorvani Muži 20 - 39 let
Skalička Michael 2012 Hoši 6 - 7 let
Sladký Lukáš 1987 Vorvani Muži 20 - 39 let
Sladký Jiří 1967 KPO Muži 50 - 59 let
Sojka Karel 1977 Zbečno Muži 40 - 49 let
Souček Filip 1984 Triklub Příbram Muži 20 - 39 let
Součková Agáta 2015 Triklub Příbram nejmladší dívky 2013 a mladší
Stojčetović Dušan 2007 Příbram Hoši 10 - 11 let
Stojčetović Petr 2012 Příbram Hoši 6 - 7 let
Suchomel Vítek 2009 Futsal Dobřichovice Hoši 8 - 9 let
Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosyn Muži nad 70 let
Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosyn Ženy nad 65 let
Šiman Eduard 1965 Záběhlice Muži 50 - 59 let
ŠINDELÁŘOVÁ BARBORA 2009 SK SPORTING PŘÍBRAM Dívky 8 - 9 let
ŠINDELÁŘOVÁ Kristýna 2011 BK Příbram Dívky 6 - 7 let
Širanec Peter 1981 Koněprusy Muži 20 - 39 let
Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany Muži 50 - 59 let
Šmíd Petr 1983 Ghost Team Muži 20 - 39 let
Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany Muži 20 - 39 let
Šourek Václav 1966 Strýčkovy Muži 50 - 59 let
Špína Martin 1974 GHOST team Muži 40 - 49 let
Švarcová Tereza 2006 Střela Žebák Dívky 12 - 13 let
Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy Ženy 45 - 54 let
Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky Muži 50 - 59 let
Valachova Lucie Tereza 2006 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 let
Valuchová Julie 2009 Zš Bratří Venclíķů Dívky 8 - 9 let
Valuchová Veronika 2008 Zš Bratří Venclíķů Dívky 10 - 11 let
Vávra Pavel 1968 Vorvani Muži 50 - 59 let
Večerková Marcela 1981 Veverky Ženy 35 - 44 let
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let
Vlček Jiří 1968 SK Vlčáci Muži 50 - 59 let
Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram Muži 20 - 39 let
Volný Petr 1959 Relax medvědice Muži 50 - 59 let
Vondrášek Martin 1986 Fimotici Muži 20 - 39 let
Vondrášek Pavel 1991 Příbram Muži 20 - 39 let
Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se/Halex Muži 20 - 39 let
Votava Martin 1971 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let
Votava Lukáš 2009 TJ Sokol Králův Dvůr Hoši 8 - 9 let
Wachtl Denis 1994 Praha - Stodůlky Muži 20 - 39 let
Zděnovcová Aneta 2007 SK Sporting Příbram Dívky 10 - 11 let
Zděnovcová Adéla 2014 Příbram nejmladší dívky 2013 a mladší
Zindulková Tereza 2011 Loko Beroun Dívky 6 - 7 let

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: