Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

13.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti
20.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti
24.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

4timing








Přihlášení na Svatojánská 20 25.11.2017

Registrace do 25.11.2017 08:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Svatojánská 20 dne 25.11.2017

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Andrlová Veronika 1990 Kerberos Ženy 18 - 34 let80,-2720113104
Bartoňová Jana 1982 Příbram Ženy 35 - 44 let80,-2719119507
Bartošová Milada 1953 Příbram Ženy nad 45 let80,-2720117240
Berka Tomáš 1977 Beroun Muži 40 - 49 let80,-2724111654
Bittner Miroslav 1973 TTT Muži 40 - 49 let80,-2721112685
Bodnarová Iveta 1976 MK Kladno Ženy 35 - 44 let80,-2724111456
Brabec Miloslav 1956 TJ RND Rokycany Muži 60 - 69 let80,-2711113856
Brož Lubomír 1980 Narysov Muži 18 - 39 let80,-Zaplaceno
Brunner Radek 1974 SK Babice Muži 40 - 49 let80,-2722114536
Brunner Ondřej 2003 Horní Počernice Muži 18 - 39 let80,-2722115826
Brunnerová Jana 1974 Horní Počernice Ženy 35 - 44 let80,-2722112567
Bubla Daniel 1967 PIM BK Divoká Šárka Praha Muži 50 - 59 let80,-2724117819
Burian Martin 1975 Ďáblice Stars Muži 40 - 49 let80,-Zaplaceno
Burianová Andrea 1989 Praha Ženy 18 - 34 let80,-Zaplaceno
Butzke Petr 1959 Kotva Braník Muži 50 - 59 let80,-Zaplaceno
Cedl Jindrich 1978 Beroun Muži 18 - 39 let80,-2723110095
Cikán Jaroslav 1955 Příbram Muži 60 - 69 let80,-Zaplaceno
Cipra Jiří 1981 Forrest Gump Team Muži 18 - 39 let80,-Zaplaceno
Ciprová Oldřiška 1979 Forrest Gump Team Ženy 35 - 44 let80,-Zaplaceno
Döme Radek 1988 Běžecký klub České spořitelny Muži 18 - 39 let80,-Zaplaceno
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram Muži 18 - 39 let80,-Zaplaceno
Dušek Rostislav 1971 DataLine Muži 40 - 49 let80,-Zaplaceno
Dvořák Petr 1961 Vila Rusalka Muži 50 - 59 let80,-2722119420
Ekl Tomáš 1983 Iron Stars Beroun Muži 18 - 39 let80,-2724119027
FAFEJTA VÁCLAV 1973 TJ LIGA 100 PRAHA Muži 40 - 49 let80,-2721100165
FAFEJTOVÁ RADKA 1979 TJ LIGA 100 PRAHA Ženy 35 - 44 let80,-2721104109
Feix Jiří 1977 Muži 40 - 49 let80,-Zaplaceno
Flachs Michal 1987 PRAHA ZLICIN Muži 18 - 39 let80,-Zaplaceno
Forejt Marcel 1976 Brdonoš Muži 40 - 49 let80,-2722111804
Forejtová Jitka 1979 Jdu běhat Ženy 35 - 44 let80,-Zaplaceno
Fořt Jiří 1970 Muži 40 - 49 let80,-Zaplaceno
Franěk Ondřej 1990 Praha Muži 18 - 39 let80,-Zaplaceno
Frantová Andrea 1985 Loko Beroun Ženy 18 - 34 let80,-2713101407
Gazda Vítězslav 1977 Divišov Muži 40 - 49 let80,-Zaplaceno
Goj Radim 1992 TRI LOKO Beroun Muži 18 - 39 let80,-2721112087
Gregorová Daniela 1974 Komárov Ženy 35 - 44 let80,-2723111527
Hájková Tereza 1976 Loko Beroun Ženy 35 - 44 let80,-Zaplaceno
Háková Kateřina 1992 TTT Ženy 18 - 34 let80,-2702119361
Hašek Václav 1977 Skomelno Muži 40 - 49 let80,-2722113728
Herda Jan 1983 SKP Nymburk Muži 18 - 39 let80,-2722111695
Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let80,-Zaplaceno
Hochmut Milan 1987 AK Škoda Plzeň Muži 18 - 39 let80,-2724110365
Holasová Jarmila 1954 Praha 4 Ženy nad 45 let80,-2723114329
Holiček Stano 1981 Muži 18 - 39 let80,-2724117462
Hora Honza 1971 Aktuář Hořovice Muži 40 - 49 let80,-Zaplaceno
Hošek Radovan 1970 Beroun Muži 40 - 49 let80,-2706119075
Houžvičková Kateřina 1984 Příbram Ženy 18 - 34 let80,-2724118690
Hruška Martin 1983 Praha Muži 18 - 39 let80,-2723113156
Hubička Filip 1975 Družec Muži 40 - 49 let80,-2722119327
Janový Petr 1945 AC-Trial Plzeň Muži nad 70 let80,-Zaplaceno
Jeřábková Jana 1984 Příbram Ženy 18 - 34 let80,-Zaplaceno
Ježek Petr 1977 IAMX Muži 40 - 49 let80,-Zaplaceno
Kafková Lucie 1982 Zdice Ženy 35 - 44 let80,-Zaplaceno
Kašparec Petr 1962 Sklárna AJETO Lindava Muži 50 - 59 let80,-2721113148
Kašpírková Radka 1981 Dobříš Ženy 35 - 44 let80,-2724119267
Kindl Marek 1969 Loko Beroun Muži 40 - 49 let80,-2724110879
Krajicek Martin 1982 Sokol Veltez Muži 18 - 39 let80,-2723110762
Kraus Daniel 1990 Cheznovice Muži 18 - 39 let80,-2723116705
Kroupa Štěpán 1975 Hi Sport Team Muži 40 - 49 let80,-Zaplaceno
Kroupova Petra 1984 Pribram Ženy 18 - 34 let80,-2728103920
Křeček Tomáš 1972 IRON STARS BEROUN Muži 40 - 49 let80,-2724112645
Kučera Josef 1980 Králův Dvůr Muži 18 - 39 let80,-2724118710
Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky, Praha Muži 40 - 49 let80,-2721111694
Kurka Marek 1980 Praha 6 Muži 18 - 39 let80,-Zaplaceno
Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice Muži 50 - 59 let80,-2720117862
Mačenková Karolína 1989 Běžecký klub České spořitelny Ženy 18 - 34 let80,-Zaplaceno
Macháček Pavel 1967 Muži 50 - 59 let80,-Zaplaceno
Machalická Lubica 1955 Praha Ženy nad 45 let80,-Zaplaceno
Maleček Martin 1975 Žižkovský tygři Muži 40 - 49 let80,-Zaplaceno
Mališová Karla 1960 USK Praha Ženy nad 45 let80,-2710116329
Mařík Miroslav 1972 SDH Svaté Pole Muži 40 - 49 let80,-Zaplaceno
Matějka Dušan 1978 Sparta Podluy Muži 18 - 39 let80,-2719114391
Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno Muži 40 - 49 let80,-2720119047
Mejzr Dušan 1974 Veverky Muži 40 - 49 let80,-Zaplaceno
Michálek Martin 1975 Triklub Příbram Muži 40 - 49 let80,-2722119532
Mikula Miroslav 1968 Iron Stars Beroun Muži 40 - 49 let80,-2724114206
Mikulová Renata 1971 Iron Stars Beroun Ženy nad 45 let80,-2724111548
Molčan Petr 1957 Příbram Muži 60 - 69 let80,-2728107289
Nedvídek Aleš 1972 Praha Muži 40 - 49 let80,-Zaplaceno
Oulický Roman 1964 Černošice Muži 50 - 59 let80,-Zaplaceno
Pavlas Antonín 1956 Přibyslav Muži 60 - 69 let80,-2719110013
Pazdera Lukáš 1986 TT Příbram Muži 18 - 39 let80,-2724110148
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let80,-2716104983
Plavec Hynek 1978 D. Dušníky Muži 18 - 39 let80,-Zaplaceno
Poborská Helena 1978 Kerteam Ženy 35 - 44 let80,-2722114138
Pokorny Jan 1966 Kladno Muži 50 - 59 let80,-Zaplaceno
Povalová Eva 1984 - Ženy 18 - 34 let80,-2723116250
PŘÍBRSKÝ Dušan 1965 KPO Muži 50 - 59 let80,-Zaplaceno
Pucholt Tomáš 1994 TJ Sokol Unhošť A Muži 18 - 39 let80,-Zaplaceno
Rákosník Luboš 1974 Jihočeský klub maratonců Č. Budějovice Muži 40 - 49 let80,-2721115629
Rechnovský Jan 1970 KP Praha Muži 40 - 49 let80,-2720110418
rendl pepa 1976 tj packa praha Muži 40 - 49 let80,-2716112657
Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se Příbram Ženy 35 - 44 let80,-Zaplaceno
Riehs David 1974 Praha 4 Braník Muži 40 - 49 let80,-Zaplaceno
Rossolová Iva 1974 Rossi team Zdice Ženy 35 - 44 let80,-2722119625
Růžičková Jana 1991 MK Kladno Ženy 18 - 34 let80,-Zaplaceno
Řechková Svatava 1967 Příbram Ženy nad 45 let80,-2720110748
Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha Muži 60 - 69 let80,-2723112956
Sládeček Jakub 1974 Senešnice Muži 40 - 49 let80,-2702115043
Sládek Vilém 1979 Ďáblice Stars Muži 18 - 39 let80,-Zaplaceno
Sladký Jiří 1967 KPO / Praha Muži 50 - 59 let80,-Zaplaceno
Slavikova Eva 1984 Ženy 18 - 34 let80,-2723116213
Slezáková Michaela 1967 Rossi team Zdice Ženy nad 45 let80,-2722118975
Stříbrná Zuzana 1978 ČSOB Na Zdraví Ženy 35 - 44 let80,-2710110352
Svoboda Jan 1943 Příbram Muži nad 70 let80,-2720110947
Svobodová Dana 1952 Příbram Ženy nad 45 let80,-2720114186
Šára Pavel 1974 AC Praha 1890 Muži 40 - 49 let80,-Zaplaceno
Šejnoha Michal 1975 Run Porg Praha Muži 40 - 49 let80,-Zaplaceno
Škába Pavel 1974 Novis Tk Praha Muži 40 - 49 let80,-2724118063
Šnobl Jiří 1959 Příbram 5 Muži 50 - 59 let80,-2724113852
Šolc Jan 1974 Šolc Team Muži 40 - 49 let80,-Zaplaceno
Šolcová Veronika 1976 Šolc team Ženy 35 - 44 let80,-Zaplaceno
Špína Martin 1974 GHOST Team Muži 40 - 49 let80,-2722117821
Šťastný Tomáš 1979 Kerteam Muži 18 - 39 let80,-2723119813
Šváb Ondřej 1984 Milevsko Muži 18 - 39 let80,-Zaplaceno
Švarc Petr 1966 TriKlub Příbram Muži 50 - 59 let80,-2721113894
Teplá Jana 1979 Úvaly Ženy 35 - 44 let80,-2724111754
Teplý Ondřej 1978 Hisport Team Muži 18 - 39 let80,-2724113679
Tuček Pavel 1985 Wings For Life Muži 18 - 39 let80,-Zaplaceno
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let80,-Zaplaceno
Ungr Antonín 1952 Kozojedy Muži 60 - 69 let80,-2724110325
Uxa Tomáš 1965 URT Beroun Muži 50 - 59 let80,-2716106287
Uxová Anett 2000 URT Beroun Ženy 18 - 34 let80,-2716106571
Vávra Pavel 1968 Vorvani Muži 40 - 49 let80,-2717107845
Větrovský Aleš 1982 Tri Klub Příbram Muži 18 - 39 let80,-2721113854
Vlček Bohumil 1960 Praha 13 Muži 50 - 59 let80,-2724111082
Vokurka Šimon 1979 Beroun Muži 18 - 39 let80,-2705111458
Votava Martin 1971 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let80,-Zaplaceno
Vydra Karel 1972 TJ Sokol Žebrák Muži 40 - 49 let80,-2723110036
Wallenfels Jiří 1972 Sokol Královské Vinohrady Muži 40 - 49 let80,-2723119350
Wallerer Jiří 1993 Sám za sebe Muži 18 - 39 let80,-2720116893
Zahálková Jindra 1961 Chlumčany Ženy nad 45 let80,-2724115796
Žebrák Zbyněk 1971 lepus.cz Ostrava Muži 40 - 49 let80,-Zaplaceno

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: TJ Lokomotiva Beroun.
Majitel účtu: Internet Pb Fiber spol. s r.o.
Komenského náměstí 389
Příbram III, 261 01
IČO: 24698041

Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: