Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (78)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (137)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

4timing








Přihlášení na Tuháčkův běh 27.5.2017

Registrace do 27.5.2017 07:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Tuháčkův běh dne 27.5.2017

Přijmení Jméno Ročník Klub Kategorie
Bartoňová Jana 1982 Příbram Ženy 35 - 44 let
Butzke Petr 1959 Kotva Braník Muži 50 - 59 let
Černá Adéla 2008 Sporting Příbram Dívky 8 - 9 let
Černý Matěje 2004 Hoši 12 - 13 let
Dragounová Eliška 2006 Spoting Příbram Dívky 10 - 11 let
Duchoslav Mattias 2009 SK sporting Hoši 8 - 9 let
Duchoslav Jakub 2011 Příbram Hoši do 7 let
Dušek Miloš 1977 SDH Třebsko Muži 40 - 49 let
Edelmann Max 2012 Triklub PB Hoši do 7 let
Eliáš David 2005 Tri klub Příbram Hoši 12 - 13 let
Fenik David 2004 Jince Hoši 12 - 13 let
Franěk Tomáš 2008 Franěk Team Vysoká Hoši 8 - 9 let
Franěk Jan 1998 Tri klub Příbram Junioři
Fraňková Natálie 2004 Franěk Team Vysoká Dívky 12 - 13 let
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká Ženy 45 - 54 let
Hájková Tereza 1976 Loko Beroun Ženy 35 - 44 let
Hostička Jan 1979 Příbram Muži 20 - 39 let
Houžvička Matěj 2011 1.FK Příbram Hoši do 7 let
Houžvičková Jindřiška 2009 SK-sportink, Příbram Dívky 8 - 9 let
Hradecka Katerina 1982 Triatlon Team Pribram Ženy 35 - 44 let
Huml Filip 2010 Střela Žebrák Hoši do 7 let
Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let
Jámborová Daša 1978 Dukla Praha Ženy 35 - 44 let
Kafka Michal 2011 TK Zdice Hoši do 7 let
Kafka Lukáš 2009 TK Zdice Hoši 8 - 9 let
Kafková Lucie 1982 Zdice Ženy 35 - 44 let
Karasová Anna 2006 Triatlon Team Příbram Dívky 10 - 11 let
Karasová Barbora 2002 Tisová Dívky 14 - 15 let
Koubková Aneta 2000 Dorostenky
Matulová Alice 1978 Ženy 35 - 44 let
Mračnová Karolína 2000 Triklub Příbram Dorostenky
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov atletics club Muži 40 - 49 let
Pavlišenová Kateřina 2006 Sporting Pb Dívky 10 - 11 let
Pavlišenová Markéta 2003 Sporting Pb Dívky 14 - 15 let
Procházková Irena 1957 Ženy nad 55 let
rosol jiří 1974 loko beroun Muži 40 - 49 let
Rýparová Hana 1980 Příbram Ženy 35 - 44 let
Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha Muži 60 - 69 let
Sladký Lukáš 1987 Vorvani Muži 20 - 39 let
Smetana Ondřej 1983 Vyběhej se/ RUNGO.CZ Muži 20 - 39 let
Šolc Matěj 2004 Šolc Team Hoši 12 - 13 let
Šolcová Tereza 2000 Šolc Team Dorostenky
Šolcová Veronika 1976 Šolc Team Ženy 35 - 44 let
Šrajn Adam 2010 1. FK Příbram Hoši do 7 let
Tuhackova Hana 2008 SK Sporting Dívky 8 - 9 let
Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky Muži 50 - 59 let
Tuháček Jakub 2006 Spartak Pribram Hoši 10 - 11 let
Tuháčková Petra 1965 SK Čisovice Ženy 45 - 54 let
Valuchová Julie 2009 ZŠ Bratři Vencliku Praha 14 Dívky 8 - 9 let
Valuchová Veronika 2008 ZŠ Bratři Vencliku Praha 14 Dívky 8 - 9 let
Vesecká Nicol 2004 Příbram Dívky 12 - 13 let
Vesecká Sarah 2010 Příbram Dívky do 7 let
Vesecká Renáta 1973 Pankration gym Ženy 35 - 44 let
Vesecký Jiří 1973 Pankration gym Muži 40 - 49 let
Votava Lukáš 2009 TJ Sokol Králův Dvůr Hoši 8 - 9 let
Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice Muži 40 - 49 let
Zárybnický Jan 1978 Bike Club Brdy Muži 20 - 39 let
Zděnovcová Aneta 2007 5. ZŠ Příbram Dívky 10 - 11 let
Zemková Martina 2005 SK Sporting Příbram Dívky 12 - 13 let

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: