Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (78)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (137)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

4timing








Přihlášení na Jinecký kros 3.6.2017

Registrace do 2.6.2017 22:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Jinecký kros dne 3.6.2017

Přijmení Jméno Ročník Klub Kategorie
Bartošová Milada 1953 Příbram Ženy nad 55 let
Bašíková Jindřiška 2008 Jince Dívky 8 - 9 let
Bauer Lukáš 2010 SK Dolík Hoši do 7 let
Bauer Martin 2007 FK Hořovicko Hoši 10 - 11 let
Bažantová Sofie 2008 ZŠ Jince Dívky 8 - 9 let
Bejček Michal 2002 SK Sporting Příbram Hoši 14 - 15 let
Bejček Matěj 2007 SK Sporting Příbram Hoši 10 - 11 let
Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo Ženy 35 - 44 let
Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun Muži 20 - 39 let
Beták Luboš 1983 Strakonice Muži 20 - 39 let
Bonk Roman 1993 Triklub Příbram Muži 20 - 39 let
Břicháček David 2007 Jince Hoši 10 - 11 let
Cikan Jaroslav 1955 Pribram Muži 60 - 69 let
Čábelková Květoslava 2009 ZŠ Jince/Jince Dívky 8 - 9 let
Dlouhá Zdeňka 2011 Ohrazenice Dívky do 7 let
Dragoun Honza 1974 HK Příbram 99 Muži 40 - 49 let
Dragounová Eliška 2006 Sporting Příbram Dívky 10 - 11 let
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon team Příbram Muži 20 - 39 let
Drvoštěpová Nelinka 2013 Ohrazenice Dívky do 7 let
Drvoštěpová Stelinka 2014 Ohrazenice Dívky do 7 let
Enžl Zdeněk 1965 Rozběháme Rokycany Muži 50 - 59 let
Fenik David 2004 ZŠ Jince Hoši 12 - 13 let
Feniková Amálie 2009 Dívky 8 - 9 let
Flachs Michal 1987 Zličín Muži 20 - 39 let
Franěk Tomáš 2008 Franěk Team Vysoká Hoši 8 - 9 let
Franěk Jan 1998 Tri klub Příbram Junioři
Fraňková Natálie 2004 Franěk Team Vysoká Dívky 12 - 13 let
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká Ženy 45 - 54 let
Gregorová Daniela 1974 Komárov Ženy 35 - 44 let
Haraštová Markéta 1995 Hvozdec/CC Ženy 20 - 34 let
Havlová Kateřina 1994 Plzeň Ženy 20 - 34 let
Hejl Libor 1982 Hostomice Muži 20 - 39 let
Hejnic Tomáš 1980 Muži 20 - 39 let
Horky Vojtech 2009 Jince Hoši 8 - 9 let
Hořejšová Hana 1960 Příbram Ženy nad 55 let
Hostička Jan 1979 Příbram Muži 20 - 39 let
Hošek Ondřej 2005 Buková Hoši 12 - 13 let
Houzvickova Jindriska 2009 Sporting Pribram Dívky 8 - 9 let
Houžvička Matej 2011 1.FK Pribram Hoši do 7 let
Huml Filip 2010 Střela Žebrák Hoši do 7 let
Huml Jan 2006 Střela Žebrák Hoši 10 - 11 let
Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let
Chochola Petr 1977 ZŠ a MŠ Nové Strašecí Muži 40 - 49 let
Chochola Vladimír 1950 Maraton klub Kladno Muži 60 - 69 let
Chocholová Zuzana 2010 ZŠ Jince Dívky do 7 let
Chocholová Aneta 2013 MŠ Jince Dívky do 7 let
Jeníková Martina 2007 Sk Sporting Příbram Dívky 10 - 11 let
Johnová Lucie 2004 Jince Dívky 12 - 13 let
Kafka Lukáš 2009 TK Zdice Hoši 8 - 9 let
Kafka Michal 2011 TK Zdice Hoši do 7 let
Kafková Lucie 1982 Zdice Ženy 35 - 44 let
Karas Tomáš 1967 Triatlon team Příbram Muži 50 - 59 let
Karasová Věra 1972 Tisová Ženy 45 - 54 let
Karasová Barbora 2002 Tisová Dívky 14 - 15 let
Karasová Daniela 2003 Triatlon Team Příbram Dívky 14 - 15 let
Karasová Anna 2006 Triatlon Team Příbram Dívky 10 - 11 let
Kočárek Ondřej 2005 ZŠ Jince Hoši 12 - 13 let
Kopalová Nela 2008 Jince Dívky 8 - 9 let
Korbelíková Veronika 2010 Sokol Jince Dívky do 7 let
Korec Jan 2007 ZŠ Jince Hoši 10 - 11 let
Kryvobokova Dariya 1998 Příbram Juniorky
Křenová Amelie 2010 zš Jince Dívky do 7 let
Kříž Vladimír 1943 Sporting Příbram Muži nad 70 let
Ksandrová Lucie 1986 Běštín Ženy 20 - 34 let
Kusáková Kateřina 1988 Komárov Ženy 20 - 34 let
Mandák Petr 2006 Ohrazenice Hoši 10 - 11 let
Marešová Dagmar 2009 ZS Jince Dívky 8 - 9 let
Mejzr Dušan 1974 Veverky Muži 40 - 49 let
Molčan Petr 1957 Příbram Muži 60 - 69 let
Patera Jan 2010 Jince Hoši do 7 let
Paterová Marie 2013 Jince Dívky do 7 let
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let
Pergl Vojtěch 2008 AO Střela Žebrák Hoši 8 - 9 let
Pergl Lukáš 2011 AO Střela Žebrák Hoši do 7 let
Petrová Michaela 2003 Jince Dívky 14 - 15 let
Podušková Emma 2005 HC Příbram Dívky 12 - 13 let
Povalová Eva 1984 Ženy 20 - 34 let
Přibyl Vojtěch 2011 Jince Hoši do 7 let
Přibylová Linda 2014 Jince Dívky do 7 let
Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se Příbram Ženy 35 - 44 let
Rosol Jiří 1974 loko beroun Muži 40 - 49 let
Rosolová Ivana 1974 tk zdice Ženy 35 - 44 let
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let
Sedláček Miroslav 1999 Hořovice Junioři
Sedláček Matěj 2008 Jince Hoši 8 - 9 let
Sedláček Stanislav 2006 Jince Hoši 10 - 11 let
Selementová Michaela 2004 SK Sporting Příbram Dívky 12 - 13 let
Skalička Jan 2000 TRI KLUB Příbram Dorostenci
Skalička Jiří 1974 Příbram Muži 40 - 49 let
Skaličková Vladimíra 1975 Příbram Ženy 35 - 44 let
Sklenářová Klára 2008 Jince Dívky 8 - 9 let
Sládeček Jakub 1974 Senešnice Muži 40 - 49 let
Sladký Lukáš 1987 Vorvani Muži 20 - 39 let
Smítal Jan 1985 Muži 20 - 39 let
Smola Tomáš 2007 Jince Hoši 10 - 11 let
Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni Ženy 20 - 34 let
Svoboda Jan 1943 Příbram Muži nad 70 let
Sztacho Petr 2006 ZŠ Jince Hoši 10 - 11 let
Škrabal Martin 2005 ZŠ Jince Hoši 12 - 13 let
Škrabalovà Andrea 2009 ZŠ Jince Dívky 8 - 9 let
Šnobl Antonín 2013 Jince Hoši do 7 let
Šolc Jan 1974 Šolc team Muži 40 - 49 let
Šolc Matěj 2004 Šolc Team Hoši 12 - 13 let
Šolcová Veronika 1976 Šolc Team Ženy 35 - 44 let
Šolcová Tereza 2000 Šolc Team Dorostenky
Šolcová Karolina 2013 Šolc Team Dívky do 7 let
Šrajn Adam 2010 Sport 2010 Hoši do 7 let
Švejnohová Eva 2008 ZŠ Bohutín Dívky 8 - 9 let
Tůmová Karolínka 2009 ZS Jince Dívky 8 - 9 let
Tůmová Vaneska 2012 MS Jince Dívky do 7 let
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let
Valachova Lucie Tereza 2006 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let
Valuchová Julie 2009 ZŠ bratří Venclíků, praha 14 Dívky 8 - 9 let
Valuchová Veronika 2008 ZŠ bratří Venclíků, praha 14 Dívky 8 - 9 let
Vávra Pavel 1968 Vorvani Muži 40 - 49 let
Vávra Pavel 1990 Vorvani Muži 20 - 39 let
Vávra Petr 1994 Vorvani Muži 20 - 39 let
Večerek Albert 2014 Veverky Hoši do 7 let
Večerková Marcela 1981 Veverky Ženy 35 - 44 let
Večerková Nikola 2012 Veverky Dívky do 7 let
Vejr Petr 1980 SK Jince Muži 20 - 39 let
Vejr František 2005 TJ Jince Hoši 12 - 13 let
Vejrová Markéta 2008 Jince Dívky 8 - 9 let
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 50 - 59 let
Vlach Ondra 2009 Jince Hoši 8 - 9 let
Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se/Halex Muži 20 - 39 let
Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice Muži 40 - 49 let
Werner Petr 1951 Liga 100 Praha Muži 60 - 69 let
Zděnovcová Aneta 2007 5. ZŠ Příbram Dívky 10 - 11 let
Zděnovcová Aneta 2014 Příbram Dívky do 7 let
Zděnovcová Adéla 2014 Příbram Dívky do 7 let

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: