Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (45)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (122)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

4timing








Přihlášení na Lochovoce - Plešivec 6.7.2017

Registrace do 5.7.2017 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Lochovoce - Plešivec dne 6.7.2017

Přijmení Jméno Ročník Klub Kategorie
Bartošová Milada 1953 Příbram Ženy nad 55 let
Bauer Lukáš 2010 SK Dolík Hoši do 7 let
Bauer Martin 2007 FK Hořovice Hoši 10 - 11 let
Bejček Michal 2002 Sporting Příbram Hoši 14 - 15 let
Bejček Matěj 2007 SK Sporting Příbram Hoši 10 - 11 let
Bejčková Zlatuše 1974 Příbram Ženy 35 - 44 let
Benda Jaroslav 1991 Jerusalém Muži 20 - 39 let
Beránek Josef 1958 MK Kladno Muži 50 - 59 let
Boudník Michal 1999 TJ Dukla Praha Junioři
Brabec Miloslav 1956 TJ ŽDH Rokycany Muži 60 - 69 let
Cikán Jaroslav 1955 Příbram Muži 60 - 69 let
Čajan Petr 1998 Hluboš Junioři
Černá Tereza 2013 MŠ Školní Dívky do 7 let
Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Hoši do 7 let
Dolejšová Jitka 1960 Praha 4 Ženy nad 55 let
Dragounová Eliška 2006 Sporting Příbram Dívky 10 - 11 let
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon team Příbram Muži 20 - 39 let
Dvořák Tomáš 1972 Atlet Šestajovice Muži 40 - 49 let
Dvořáková Petra 1974 Atlet Šestajovice Ženy 35 - 44 let
Flachs Michal 1987 Zličín Muži 20 - 39 let
Franěk Tomáš 2008 Franěk Team Hoši 8 - 9 let
Franěk Jan 1998 Triklub Příbram Junioři
Fraňková Natálie 2004 Franěk Team Dívky 12 - 13 let
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Ženy 45 - 54 let
Frantová Andrea 1985 Loko Beroun Ženy 20 - 34 let
Gregor Jaroslav 1951 Běchovice Muži 60 - 69 let
Haraštová Markéta 1995 Hvozdec/CC Ženy 20 - 34 let
Hatina Jaroslav 1987 Záluží Muži 20 - 39 let
Hejl Libor 1982 Hostomice Muži 20 - 39 let
Herda Jan 1983 SKP Nymburk Muži 20 - 39 let
Hostička Jan 1979 Příbram Muži 20 - 39 let
Hošek Ondřej 2005 Buková u Příbramě Hoši 12 - 13 let
Hrstková Vláděna 1987 Kerteam Ženy 20 - 34 let
Huml Filip 2010 Střela Žebrák Hoši do 7 let
Huml Jakub 2015 Cerhovice Hoši do 7 let
Jámborová Daša 1978 Dukla Praha Ženy 35 - 44 let
Kalista Jiří 1971 SK Praga Praha Muži 40 - 49 let
Karas Tomáš 1967 Triatlon Team Příbram Muži 50 - 59 let
Karasová Věra 1972 Bohutín Ženy 45 - 54 let
Karasová Anna 2006 Triatlon Team Příbram Dívky 10 - 11 let
Karasová Daniela 2003 Triatlon Team Příbram Dívky 14 - 15 let
Klindera Pavel 1994 Příbram Muži 20 - 39 let
Krahulcová Diana 2012 ABK Lochovice Dívky do 7 let
Krahulec Marek 1988 ABK Lochovice Muži 20 - 39 let
Kršík MIlan 1981 Libomyšl Muži 20 - 39 let
Kršíková Marie 1987 Libomyšl Ženy 20 - 34 let
Kubr Lucas 2004 AC LAURA-BELGIE Hoši 12 - 13 let
Kubrová Laura 2001 AC LAURA-BELGIE Dorostenky
Kunčar David 1975 Praha 10 Muži 40 - 49 let
KYSELÝ Petr 1964 TJ Zduchovice Muži 50 - 59 let
Mařík Michal 1975 Praha Muži 40 - 49 let
Matoušková Jana 1968 Příbram Ženy 45 - 54 let
Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno Muži 40 - 49 let
Miclíková Kristýna 2010 ASK Slavia Praha Dívky do 7 let
Minchev Ivan 1957 JUST Muži 60 - 69 let
Molčan Petr 1957 Příbram Muži 60 - 69 let
Molčan Marek 1991 Piešťany/SK Muži 20 - 39 let
Pechek Petr 1983 Kerteam Muži 20 - 39 let
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let
Perlík Kimi 1997 Mýto Muži 20 - 39 let
Picková Jana 1972 Chramiště Ženy 45 - 54 let
Podušková Emma 2005 HC Příbram Dívky 12 - 13 let
Povalová Eva 1984 Ženy 20 - 34 let
Pštrossová Marie 1959 SNB Praha Ženy nad 55 let
Sedláček Miroslav 1999 Hořovice Junioři
Sedláček Jaroslav 1968 OK Roztoky Muži 40 - 49 let
Sedláčková Linda 2000 OK Roztoky Dorostenky
Sedláčková Petra 1970 OK Roztoky Ženy 45 - 54 let
Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha Muži 60 - 69 let
Schovánek Milan 1962 Krčský les B Muži 50 - 59 let
Skalička Jan 2000 TRI KLUB Příbram Dorostenci
Sowe Alex 2011 Lochovice Hoši do 7 let
Šebek Dušan 1972 SK Horymír Neumětely Muži 40 - 49 let
Škeříková Petra 1983 ROPETA Praha Ženy 20 - 34 let
Šolc Jan 1974 Šolc Team Muži 40 - 49 let
Špecián Jiří 1982 Muži 20 - 39 let
Šrajn Adam 2010 1. FK Příbram Hoši do 7 let
Švejnohová Eva 2008 ZŠ Bohutín Dívky 8 - 9 let
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let
Uxa Tomáš 1965 Urt Beroun Muži 50 - 59 let
Uxová Anett 2000 Urt Beroun Dorostenky
Vacarda Vladimír 1959 ELEVEN RUN TEAM Muži 50 - 59 let
Valachová Lucie Tereza 2006 Dívky 10 - 11 let
Valuchová Veronika 2008 ZŠ Bratří Venclíků Dívky 8 - 9 let
Valuchová Julie 2009 ZŠ Bratří Venclíků, Praha 9 Dívky 8 - 9 let
Vávra Pavel 1990 Vorvani Muži 20 - 39 let
Vávra Pavel 1968 Vorvani Muži 40 - 49 let
Vávra Petr 1994 Vorvani Muži 20 - 39 let
Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice Muži 40 - 49 let
Votava Lukáš 2009 TJ Sokol Králův Dvůr Hoši 8 - 9 let
Werner petr 1951 Liga 100 Praha Muži 60 - 69 let

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: