Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (45)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (122)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

4timing








Přihlášení na Běh na Kozí Hory 13.8.2017

Registrace do 12.8.2017 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Běh na Kozí Hory dne 13.8.2017

Přijmení Jméno Ročník Klub Kategorie
Bartošová Milada 1953 Příbram Ženy nad 55 let
Bejček Michal 2002 SK Sporting Příbram Hoši 14 - 15 let
Bejček Matěj 2007 SK Sporting Příbram Hoši 10 - 11 let
Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo Ženy 35 - 44 let
Bonk Roman 1993 Triklub Příbram Muži 20 - 39 let
Bramborová Anna 2006 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let
Cikán Jaroslav 1955 Příbram Muži 60 - 69 let
Černá Tereza 2013 MŠ Školní Příbram Dívky do 7 let
Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Hoši do 7 let
Čížek Jakub 2010 Sport 2010 Hoši do 7 let
Dragounová Eliška 2006 Sporting Příbram Dívky 10 - 11 let
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon team Příbram Muži 20 - 39 let
Flachs Michal 1987 Zličín Muži 20 - 39 let
Franěk Jan 1998 Tri Klub Příbram Junioři
Franěk Tomáš 2008 Franěk Team Vysoká Hoši 8 - 9 let
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká Ženy 45 - 54 let
Fraňková Natálie 2004 Franěk Team Vysoká Dívky 12 - 13 let
Gregor Jaroslav 1951 Běchovice Muži 60 - 69 let
Haken Tomáš 1977 TJ Jince Muži 40 - 49 let
Hejl Libor 1982 Hostomice Muži 20 - 39 let
Hořejšová Hana 1960 Příbram Ženy nad 55 let
Hošek Ondřej 2005 Buková u Příbramě Hoši 12 - 13 let
Houžvička Matěj 2011 1.FK Příbram Hoši do 7 let
Houžvičková Jindřiška 2009 SK Sportink Příbram Dívky 8 - 9 let
Houžvičková Kateřina 1984 Příbram Ženy 20 - 34 let
Hovorka Bohuslav 1952 AC Ústí nad Labem Muži 60 - 69 let
Huml Jan 2006 Střela Žebrák Hoši 10 - 11 let
Huml Filip 2010 Střela Žebrák Hoši do 7 let
Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let
Jeník Radek 2007 HC Příbram Hoši 10 - 11 let
Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 10 - 11 let
Kafka Lukáš 2009 TK Zdice Hoši 8 - 9 let
Kafka Michal 2011 TK Zdice Hoši do 7 let
Kafková Lucie 1982 Zdice Ženy 35 - 44 let
Karas Tomáš 1967 Bohutín Muži 50 - 59 let
Karasová Věra 1972 Bohutín Ženy 45 - 54 let
Karasová Barbora 2002 Bohutín Dívky 14 - 15 let
Karasová Daniela 2003 Bohutín Dívky 14 - 15 let
Karasová Anna 2006 Bohutín Dívky 10 - 11 let
Kříž Vladimír 1943 Sporting Příbram Muži nad 70 let
Kuneš Vladimír 1959 Stará Huť Muži 50 - 59 let
Lípa Václav 1952 Dobřichovice Muži 60 - 69 let
Mališová Karla 1960 USK Praha Ženy nad 55 let
Mařík Miroslav 1972 SDH Svaté Pole Muži 40 - 49 let
Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno Muži 40 - 49 let
Minchev Ivan 1957 JUST Muži 60 - 69 let
Molčan Petr 1957 Příbram Muži 60 - 69 let
Mračnová Karolína 2000 Triklub Příbram Dorostenky
Novák Lukáš 2008 SK Sporting Příbram Hoši 8 - 9 let
Nováková Lenka 1975 Dobříš Ženy 35 - 44 let
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let
Poborská Helena 1978 Kerteam Ženy 35 - 44 let
Poborský Petr 1975 EKP Praha Muži 40 - 49 let
Podušková Emma 2005 HC Příbram Dívky 12 - 13 let
Povalová Eva 1984 Ženy 20 - 34 let
Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha Ženy nad 55 let
Průša Josef 1952 Příbram Muži 60 - 69 let
Rosol Jiří 1974 lokomotiva beroun Muži 40 - 49 let
Rosolová Ivana 1974 tk zdice Ženy 35 - 44 let
Růžička Václav 1986 Chovatelé Jince Muži 20 - 39 let
Sedláček Jaroslav 1968 OK Roztoky Muži 40 - 49 let
Sedláčková Petra 1970 OK Roztoky Ženy 45 - 54 let
Sedláčková Linda 2000 OK Roztoky Dorostenky
Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha Muži 60 - 69 let
Selementová Michaela 2004 SK Sporting Příbram Dívky 12 - 13 let
Semerád Marek 2012 SRAM MITAS TREK team Hoši do 7 let
Schovánek Milan 1962 Krčský les B Muži 50 - 59 let
Skalička Jan 2000 TRI KLUB Příbram Dorostenci
Skaličková Vladimíra 1975 Příbram Ženy 35 - 44 let
Sládeček Jakub 1974 Senešnice Muži 40 - 49 let
Slamiak Stanislav 1962 Bonbon Praha Muži 50 - 59 let
Stepanek Pavel 1982 Pouste Muži 20 - 39 let
Svoboda Jan 1943 Příbram Muži nad 70 let
Svobodová Dana 1952 Příbram Ženy nad 55 let
Šilhánek Martin 1999 Junioři
Šiman Eduard 1965 Záběhlice Muži 50 - 59 let
Škrlant Martin 1979 Žebrák Muži 20 - 39 let
Šnábl Petr 1984 Bkčs Muži 20 - 39 let
Šnáblová Jana 1984 Běžecký klub České spořitelny Ženy 20 - 34 let
Šolc Jan 1974 Šolc Team Muži 40 - 49 let
Šolcová Veronika 1976 Šolc Team Ženy 35 - 44 let
Šrajn Adam 2010 Sport 2010 Hoši do 7 let
Švejnohová Eva 2008 ZŠ Bohutín Dívky 8 - 9 let
Tausinger Igor 1949 Crotalus Praha Muži 60 - 69 let
Toušek Petr 1980 Salviaparadise.cz Muži 20 - 39 let
Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky Muži 50 - 59 let
Tuháčková Petra 1965 SK Čisovice Ženy 45 - 54 let
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let
Valachová Lucie Tereza 2006 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let
Valuchová Veronika 2008 ZŠ Bratři Vencliku Praha 14 Dívky 8 - 9 let
Valuchová Julie 2009 ZŠ Bratři Vencliku Praha 14 Dívky 8 - 9 let
Vávra Pavel 1968 Vorvani Muži 40 - 49 let
Vávra Petr 1994 Vorvani Muži 20 - 39 let
Vávra Pavel 1990 Vorvani Muži 20 - 39 let
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 50 - 59 let
Voříšek Jan 1973 Vorvani Muži 40 - 49 let
Votava Martin 1971 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let
Votava Lukáš 2009 TJ Sokol Králův Dvůr Hoši 8 - 9 let
Werner Petr 1951 Liga 100 Praha Muži 60 - 69 let
Zděnovcová Aneta 2007 5. ZŠ Příbram Dívky 10 - 11 let

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: