Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (44)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (112)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

4timing








Přihlášení na Běh Kovohutěmi - hlavní závod 9.9.2017

Registrace do 8.9.2017 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Běh Kovohutěmi - hlavní závod dne 9.9.2017

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Míková Barbora 2007 Loko Beroun Dívky 10 - 11 letZdarma
Valachová Lucie Tereza 2006 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 letZdarma
Noháčová Anna 2007 PSK Olymp Praha Dívky 10 - 11 letZdarma
Hykešová Aneta 2006 Dívky 10 - 11 letZdarma
Zděnovcová Aneta 2007 Škola 28 října, Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
Karasová Anna 2006 Triatlon Team Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
Prunerová Karolína 2007 PK Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
Ulbrichová Klára 2007 Spartak Praha 4 Dívky 10 - 11 letZdarma
Bramborová Anna 2006 TJ LOKO Beroun Dívky 10 - 11 letZdarma
Dragounová Eliška 2006 Sporting Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
Poborská Zdena 2005 SK ZŠ Jeseniova Dívky 12 - 13 letZdarma
Fraňková Natálie 2004 Franěk Team Vysoká Dívky 12 - 13 letZdarma
Selementová Michaela 2004 SK Sporting Příbram Dívky 12 - 13 letZdarma
Ulbrichová Lucie 2005 Spartak Praha 4 Dívky 12 - 13 letZdarma
Steinsova Adéla 2004 SK Sporting Příbram Dívky 12 - 13 letZdarma
KUBOVÁ Anna 2004 JUDO Příbram Dívky 12 - 13 letZdarma
Poborská Eliška 2003 SK ZŠ Jeseniova Dívky 14 - 15 let Zdarma
Karasová Barbora 2002 Tisová Dívky 14 - 15 let Zdarma
Karasová Daniela 2003 Triatlon Team Příbram Dívky 14 - 15 let Zdarma
Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 letZdarma
Valuchová Veronika 2008 ZŠ Bratří Venclíků Dívky 8 - 9 letZdarma
Houžvičková Jindřiška 2009 Sportink PB Dívky 8 - 9 letZdarma
Havelkova Kristina 2008 AC Praha 1890 Dívky 8 - 9 letZdarma
Šteflová Anna 2009 Zvole Dívky 8 - 9 letZdarma
Zápotocká Bára 2008 Příbram Dívky 8 - 9 letZdarma
Vlčková Natálie 2008 SC Radotin Dívky 8 - 9 letZdarma
Hylánová Sabina 2008 ZŠ 28.října Příbram Dívky 8 - 9 letZdarma
Hrdinová Eliška 2009 Příbram Dívky 8 - 9 letZdarma
Fousková Anna 2008 Příbram 3 Dívky 8 - 9 letZdarma
Miková Alexandra 2008 Dívky 8 - 9 letZdarma
Švejnohová Eva 2008 ZŠ Bohutín Dívky 8 - 9 letZdarma
Vykysalá Anna 2008 Loko Beroun Dívky 8 - 9 letZdarma
Kropáčková Kamila 2008 Dívky 8 - 9 letZdarma
Smíšková Sabina 2009 Příbram Dívky 8 - 9 letZdarma
Šmídová Julie 2012 Dívky do 7 letZdarma
Hykešová Tereza 2010 Dívky do 7 letZdarma
Zděnovcová Adéla 2014 Školka 28 října, Příbram Dívky do 7 letZdarma
Šteflová Natálie 2012 Zvole Dívky do 7 letZdarma
Jarolímková Hana 2010 1. ZŠ pod Svatou Horou Příbram Dívky do 7 letZdarma
Jarolímková Marie 2010 1. ZŠ pod Svatou Horou Příbram Dívky do 7 letZdarma
Havlenová Libuše 2011 Dívky do 7 letZdarma
Šolcová Karolina 2013 Šolc team Dívky do 7 letZdarma
Lieblichova Lucie Veronika 2010 Pribram 7 Dívky do 7 letZdarma
Dušková Martina 2010 Lhota u PB Dívky do 7 letZdarma
Trávníčková Elen 2013 Vysoká Pec Dívky do 7 letZdarma
Šťastná Zdeňka 2010 ZŠ Jitřní Dívky do 7 letZdarma
Brožová Markéta 2013 Narysov Dívky do 7 letZdarma
Mrkáčková Marie 2013 Lazec Dívky do 7 letZdarma
Štilcová Kateřina 2012 Příbram Dívky do 7 letZdarma
Pixová Natálie 2010 Dívky do 7 letZdarma
Záhorczová Ella 2014 Teplice Dívky do 7 letZdarma
Brlai Nela 2013 Dívky do 7 letZdarma
Vykysalá Barbora 2010 Loko Beroun Dívky do 7 letZdarma
Kropáčková Veronika 2010 Dívky do 7 letZdarma
Šolcová Tereza 2000 Šolc team DorostenkyZdarma
Huml Jan 2006 Střela Žebrák Hoši 10 - 11 letZdarma
Kříž Daniel 2007 SK Sporting Příbram Hoši 10 - 11 letZdarma
Bejček Matěj 2007 SK Sporting Příbram Hoši 10 - 11 letZdarma
Martinovský Jan 2007 Příbram - 1.zš Hoši 10 - 11 letZdarma
Lieblich Lukas 2006 Pribram 7 Hoši 10 - 11 letZdarma
Mestl Štěpán 2007 ZŠ 28. řijna, Příbram Hoši 10 - 11 letZdarma
Novák Dominik 2007 Academia Latina Hoši 10 - 11 letZdarma
Šolc Matěj 2004 Šolc team Hoši 12 - 13 letZdarma
Hošek Ondřej 2005 Buková u Příbramě Hoši 12 - 13 letZdarma
Dolejš Marek 2004 Atletika Jižní Město Hoši 12 - 13 letZdarma
Bejček Michal 2002 SK Sporting Příbram Hoši 14 - 15 let Zdarma
Budil Jakub 2002 PK VYTRVALCI RB Hoši 14 - 15 let Zdarma
Vlasák Karel 2002 Triatlon team Příbram Hoši 14 - 15 let Zdarma
KUBA Vilém 2002 JUDO Příbram Hoši 14 - 15 let Zdarma
Kafka Lukáš 2009 TK Zdice Hoši 8 - 9 letZdarma
Hrkel Adam 2009 hostivice Hoši 8 - 9 letZdarma
Noháč Matěj 2009 PSK Olymp Praha Hoši 8 - 9 letZdarma
Franěk Tomáš 2008 Franěk Team Vysoká Hoši 8 - 9 letZdarma
Rajnoha Tomáš 2008 Praha Hoši 8 - 9 letZdarma
Zápotocký Adam 2008 Příbram Hoši 8 - 9 letZdarma
Dolejš Albert 2009 Vodní stavby Praha Hoši 8 - 9 letZdarma
Pergelt Marek 2008 SK Sporting Příbram Hoši 8 - 9 letZdarma
Novák Lukáš 2008 Sk Sporting PB Hoši 8 - 9 letZdarma
Duchoslav Mattias 2009 Sk sporting Příbram Hoši 8 - 9 letZdarma
Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Hoši do 7 letZdarma
Poborský Jiří 2011 Praha 3 Hoši do 7 letZdarma
Huml Filip 2010 Střela Žebrák Hoši do 7 letZdarma
Huml Jakub 2015 Cerhovice Hoši do 7 letZdarma
Kafka Michal 2011 TK Zdice Hoši do 7 letZdarma
Fridrich Daniel 2013 Sokol Příbram Hoši do 7 letZdarma
Mošna Václav 2010 Sporting Příbram Hoši do 7 letZdarma
Šmíd Vojtěch 2010 Hoši do 7 letZdarma
Houžvička Matěj 2011 1FK Příbram Hoši do 7 letZdarma
Havelka David 2011 AC Praha 1890 Hoši do 7 letZdarma
Štefl Jan 2014 Zvole Hoši do 7 letZdarma
Martinovský Daniel 2010 Příbram - 1.zš Hoši do 7 letZdarma
Hajšman Daniel 2010 SK Spartak Příbram Hoši do 7 letZdarma
Brožík Erik 2014 Kokrdov Hoši do 7 letZdarma
Pruner Kryštof 2012 PK Příbram Hoši do 7 letZdarma
Šrajn Adam 2010 Sport 2010 Hoši do 7 letZdarma
Hylán Lukáš 2013 MŠ 28.října Příbram Hoši do 7 letZdarma
Mestl Petr 2011 ZŠ 28. řijna, Příbram Hoši do 7 letZdarma
Hrdina Lukáš 2012 Příbram Hoši do 7 letZdarma
Čížek Jakub 2010 Sport 2010 Hoši do 7 letZdarma
Brož Vojtěch 2010 Narysov Hoši do 7 letZdarma
Szymurda Miroslav 2010 Lazec Hoši do 7 letZdarma
Novák Vít 2014 Dobříš Hoši do 7 letZdarma
Fousek Karel 2010 Příbram 3 Hoši do 7 letZdarma
Bauer Adam 2011 SKY poprve Hoši do 7 letZdarma
Míka Mikuláš 2011 Hoši do 7 letZdarma
Dostál Teodor 2014 Hoši do 7 letZdarma
Brůček Mikuláš 2012 Příbram - Orlov Hoši do 7 letZdarma
Polášek Mikoláš 2010 Krtečkové z Podlesíi/Podlesi Hoši do 7 letZdarma
Polášek Tobiáš 2014 Krtečkové z Podlesíi/Podlesi Hoši do 7 letZdarma
Skalička Michael 2012 Lhota u Příbramě Hoši do 7 letZdarma
Duchoslav Jakub 2011 Hoši do 7 letZdarma
Pintnerová Anna 1999 Reality Pintner Juniorky50,-Zaplaceno
Sedláček Miroslav 1999 Hořovice Junioři50,-Zaplaceno
Klika Radek 1979 Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Bílek Martin 1987 Kovohutě Příbram Muži 20 - 39 let50,-1708081064
Záhorecz Jiří 1981 TPK - Teplický pudink klub Muži 20 - 39 let50,-1713081860
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Flachs Michal 1987 Zličín Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Šťastný Tomáš 1979 KERTEAM Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Houžvička Miloš 1978 Slavoj Obecnice Top star Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Maryška Miloš 1981 Zizkovsky tygri Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Černohorský Pavel 1997 Kovohutě Příbram Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Krabec Tomáš 1981 Praha Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Lukáš Jindřich 1996 Obecnice Muži 20 - 39 let50,-1727089725
Pech Jindřich 1980 Žleby Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Budil Roman 1997 PK VYTRVALCI RB Muži 20 - 39 let50,-1730083596
Hartman David 1980 České Budějovice Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Weinfurter Aleš 1988 TJ Sokol Hvožďany z.s Muži 20 - 39 let50,-1702091637
Vávra Pavel 1990 Vorvani Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Vávra Petr 1994 Vorvani Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Čekan Václav 1992 Vyběhej se Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Brož Lubomír 1980 Narysov Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Krahulec Marek 1988 ABK Lochovice Muži 20 - 39 let50,-1704092736
Bodický Michal 1997 SK Sporting Příbram Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Franěk Ondřej 1990 Praha Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Dušek Milan 1979 Lhota u PB Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Trávníček Jiří 1982 Team Faith Příbram Muži 20 - 39 let50,-1707096047
Štilec Jindřich 1979 Příbram Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Bauer Vladimir 1980 SKY poprve Muži 20 - 39 let50,-1707095709
Smíšek Michal 1978 Příbram Muži 20 - 39 let50,-1708093158
Křepel Vladimír 1988 Nýrsko Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Hejnic Tomáš 1980 Obe Muži 20 - 39 let50,-1708091548
Benda Jaroslav 1991 Jerusalém Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany Muži 20 - 39 let50,-1708099752
Sládeček Jakub 1974 Senešnice Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
Rákosník Luboš 1974 Jihočeský klub maratonců ČB Muži 40 - 49 let50,-1714088049
Rosol Jiří 1974 zdice Muži 40 - 49 let50,-1714089675
Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
Mejzr Dušan 1974 Veverky Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
Havelka Petr 1972 Eleven Run Team Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
Mička Jan 1969 Příbram Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
Skalička Jiří 1974 Příbram Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
Rektor Antonín 1975 Praha 4 Muži 40 - 49 let50,-1703092031
Ulbrich Pavel 1974 VŠCHT/Praha Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
Brabec Antonín 1973 České Budějovice Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
Vávra Pavel 1968 Vorvani Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
Kadlec Miroslav 1976 Kamenný Újezd Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
Maleček Martin 1975 Žižkovský tygři Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov atletics club Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
Plechatý Tomáš 1975 Zdaboř Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
Kovář Michal 1971 tj sokol unhošť Muži 40 - 49 let50,-1707097364
Fořt Jiří 1970 Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
Rataj Pavel 1969 Rokycany Muži 40 - 49 let50,-1708096971
Barášek Aleš 1975 Triklub Příbram Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
Bábíček Matěj 1974 Příbram Muži 40 - 49 let50,-1708092418
Dražan Martin 1974 Višňová Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let50,-Zaplaceno
Pudil Jaroslav 1961 M2 Sport Bečvář Strakonice Muži 50 - 59 let50,-1725085839
Kříž Daniel 1967 Příbram Muži 50 - 59 let50,-Zaplaceno
Gregořica Miroslav 1967 PŘÍBRAM Muži 50 - 59 let50,-1702096245
Blecha Vladislav 1964 Liga 100 Praha Muži 50 - 59 let50,-1703091600
Mikolášek Arnošt 1965 Nákří Muži 50 - 59 let50,-Zaplaceno
Svátek Lubomír 1958 Praha Muži 50 - 59 let50,-Zaplaceno
Karas Tomáš 1967 Triatlon Team Příbram Muži 50 - 59 let50,-Zaplaceno
Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky Muži 50 - 59 let50,-Zaplaceno
Dvořák Petr 1961 Vila Rusalka Muži 50 - 59 let50,-1705095483
Švarc Petr 1966 Triklub Příbram Muži 50 - 59 let50,-1705099436
Šnobl Jiří 1959 cyklo Vysoká Pec Muži 50 - 59 let50,-Zaplaceno
Šiman Eduard 1965 Záběhlice Muži 50 - 59 let50,-Zaplaceno
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 50 - 59 let50,-1708090425
Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha Muži 60 - 69 letZdarma
Gregor Jaroslav 1951 Běchovice Muži 60 - 69 letZdarma
Molčan Petr 1957 Příbram Muži 60 - 69 letZdarma
Průša Josef 1952 Obecnice Muži 60 - 69 letZdarma
Bufka Zdeněk 1957 AC Česká Lípa Muži 60 - 69 letZdarma
Ungr Antonín 1953 Kozojedy Muži 60 - 69 letZdarma
Minčev Ivan 1957 JUST Muži 60 - 69 letZdarma
Jeřábek Zdeněk 1953 Příbram Muži 60 - 69 letZdarma
Valíček Václav 1950 ČZ Strakonice Muži 60 - 69 letZdarma
Horyna Miroslav 1954 Praha - Zahradní Město Muži 60 - 69 letZdarma
Scheinherr Jiří 1951 Blatná Muži 60 - 69 letZdarma
Hrdina Vilém 1956 bohnice Muži 60 - 69 letZdarma
Kříž Vladimír 1943 Sporting Příbram Muži nad 70 letZdarma
Mucha Petr 1947 Praha 8 Muži nad 70 letZdarma
Krejsa Josef 1947 Sokol Mníšek pod Brdy Muži nad 70 letZdarma
Šůcha Václav 1946 SV Stříbro Muži nad 70 letZdarma
Strnadová Lucie 1984 Profesionální svině Ženy 20 - 34 let50,-Zaplaceno
Frantová Andrea 1985 Loko Beroun Ženy 20 - 34 let50,-Zaplaceno
Jeřábková Jana 1984 Ženy 20 - 34 let50,-Zaplaceno
Černohorská Barbora 1989 Ženy 20 - 34 let50,-1714083961
Houžvičková Kateřina 1984 Příbram Ženy 20 - 34 let50,-Zaplaceno
Gregorová Jitka 1991 Žleby Ženy 20 - 34 let50,-Zaplaceno
Povalová Eva 1984 - Ženy 20 - 34 let50,-Zaplaceno
Burianová Andrea 1989 Praha 6 Ženy 20 - 34 let50,-Zaplaceno
Přibková Barbora 1987 Plzeň Ženy 20 - 34 let50,-Zaplaceno
Křemenová Hana 1987 Plzeň Ženy 20 - 34 let50,-Zaplaceno
Poborská Helena 1978 Kerteam Ženy 35 - 44 let50,-Zaplaceno
Kafková Lucie 1982 Zdice Ženy 35 - 44 let50,-Zaplaceno
Urbanová Zora 1974 Příbram Ženy 35 - 44 let50,-Zaplaceno
Rosolová Ivana 1974 zdice Ženy 35 - 44 let50,-1716089507
Churaňová Radka 1977 TJ Lokomotiva Trutnov Ženy 35 - 44 let50,-Zaplaceno
Šibravová Lenka 1982 kerteam Ženy 35 - 44 let50,-1730085810
Skaličková Vladimíra 1975 Příbram Ženy 35 - 44 let50,-Zaplaceno
Šolcová Veronika 1976 Šolc team Ženy 35 - 44 let50,-Zaplaceno
Bartoňová Jana 1982 Ženy 35 - 44 let50,-Zaplaceno
Hájková Tereza 1976 Loko Beroun Ženy 35 - 44 let50,-Zaplaceno
Grygarová Jana 1979 Kokrdov Ženy 35 - 44 let50,-Zaplaceno
Procházková Ivona 1975 Blatná Ženy 35 - 44 let50,-1706097012
Nováková Lenka 1975 Dobříš Ženy 35 - 44 let50,-Zaplaceno
Bartušková Jana 1977 Češnovice Ženy 35 - 44 let50,-Zaplaceno
Bohumila Mudrova 1982 Behny s.r. o. Ženy 35 - 44 let50,-Zaplaceno
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let50,-Zaplaceno
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká Ženy 45 - 54 let50,-1727081632
Karasová Věra 1972 Tisová Ženy 45 - 54 let50,-Zaplaceno
Tuháčková Petra 1965 SK Čisovice Ženy 45 - 54 let50,-Zaplaceno
Mališová Karla 1960 usk Ženy nad 55 let50,-1728089530
Vlachynská Libuše 1962 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště Ženy nad 55 let50,-Zaplaceno
Hartmanová Stanislava 1958 Oxygensport Příbram Ženy nad 55 let50,-Zaplaceno
Bartošová Milada 1953 Příbram Ženy nad 55 letZdarma

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Internet Pb Fiber spol. s r.o. Komenského náměstí 389 Příbram III, 261 01 IČO: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)

Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: