Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (38)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (108)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

4timing








Přihlášení na Tochovický kros Podrejžím 18.11.2017

Registrace do 18.11.2017 08:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Tochovický kros Podrejžím dne 18.11.2017

Přijmení Jméno Ročník Klub Kategorie
Bártík Daniel 2010 Lazsko Hoši do 7 let
Bártíková Kateřina 2007 Lazsko Dívky 10 - 11 let
Bartošová Milada 1953 Příbram Ženy nad 55 let
Bonk Roman 1993 Tri klub Příbram Muži 20 - 39 let
Brabec Miloslav 1956 TJ RND Rokycany Muži 60 - 69 let
Brož Lubomír 1980 Narysov Muži 20 - 39 let
Burian Michal 1994 Sk Sporting Příbram Muži 20 - 39 let
Butzke Petr 1959 Kotva Braník Muži 50 - 59 let
Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník Ženy nad 55 let
Cikán Jaroslav 1955 Příbram Muži 60 - 69 let
Černá Tereza 2013 MŠ Školní Dívky do 7 let
Černá Adéla 2008 SK Sporting Příbram Dívky 8 - 9 let
Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Hoši do 7 let
Černý Matěj 2004 Spartak Příbram Hoši 12 - 13 let
ČÍP Roman 1970 Kovárna Hlubos Muži 40 - 49 let
Döme Radek 1988 Běžecký klub České spořitelny Muži 20 - 39 let
Dragounová Eliška 2006 Sporting Příbram Dívky 10 - 11 let
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram Muži 20 - 39 let
Dražanová Judita 1987 Křesťanské Centrum Příbram Ženy 20 - 34 let
Duchoslav Jakub 2011 Sk Sporting Příbram Hoši do 7 let
Fikáček Roman 1981 RTA Zdice Muži 20 - 39 let
Fílová Justýna 2007 SC Radotín Praha Dívky 10 - 11 let
Flachs Michal 1987 Zličín Muži 20 - 39 let
Fořt Jiří 1970 Muži 40 - 49 let
Franěk Tomáš 2008 Franěk Team vysoká Hoši 8 - 9 let
Franěk Jan 1998 Triklub Příbram Junioři
Fraňková Natálie 2004 Franěk Team vysoká Dívky 12 - 13 let
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká Ženy 45 - 54 let
Gregorová Daniela 1974 Ženy 35 - 44 let
hájková kristýna 1984 sk babice Ženy 20 - 34 let
Haken Tomáš 1977 TJ Jince Muži 40 - 49 let
Hošek Ondřej 2005 Buková Hoši 12 - 13 let
Houžvička Matěj 2011 Příbram Hoši do 7 let
houžvičková kateřina 1984 Příbram Ženy 20 - 34 let
Houžvičková Jindřiška 2009 Příbram Dívky 8 - 9 let
Hrach Václav 1974 Hořovice Muži 40 - 49 let
Hrach Vít 2007 Hořovice Hoši 10 - 11 let
Hrachová Vendula 2001 Hořovice Dorostenky
Huml Jan 2006 Střela Žebrák Hoši 10 - 11 let
Huml Filip 2010 Střela Žebrák Hoši do 7 let
Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let
Janový Petr 1945 AC-Trial Plzeň Muži nad 70 let
Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 10 - 11 let
Jeřábková Jana 1984 Ženy 20 - 34 let
Joel Small 2007 Hoši 10 - 11 let
Kafka Michal 2011 TK Zdice Hoši do 7 let
Kafka Lukáš 2009 TK Zdice Hoši 8 - 9 let
Kafka Petr 1982 Zdice Muži 20 - 39 let
Kafková Lucie 1982 Zdice Ženy 35 - 44 let
Kahle Helena 2007 SC Radotín Praha Dívky 10 - 11 let
Karas Tomáš 1967 Triatlon Team Příbram Muži 50 - 59 let
Karasová Věra 1972 Bohutín Ženy 45 - 54 let
Karasová Anna 2006 Bohutín Dívky 10 - 11 let
Karasová Daniela 2003 Triatlon Team Příbram Dívky 14 - 15 let
Karasová Barbora 2002 Bohutín Dívky 14 - 15 let
Klementova Anna 2010 Loko Beroun Dívky do 7 let
Kočová Alena 1962 KPO Ženy nad 55 let
Kolařík Lukáš 1995 Karlštejn Muži 20 - 39 let
Kroupova Petra 1984 Pribram Ženy 20 - 34 let
Kudrlička Rosťa 1964 Tým Adam-Písek Muži 50 - 59 let
Lípa Václav 1952 Dobřichovice Muži 60 - 69 let
Lišková Jiřina 1991 Hudčice Ženy 20 - 34 let
Mačenková Karolína 1989 Běžecký klub České spořitelny Ženy 20 - 34 let
Mališová Karla 1960 USK Praha Ženy nad 55 let
Mařík Miroslav 1972 SDH Svaté Pole Muži 40 - 49 let
Molčan Petr 1957 Příbram Muži 60 - 69 let
Mourek František 2001 Březnice Dorostenci
Mračnová Karolína 2000 Triklub Příbram Dorostenky
Naxerová Jana 1966 USK CS Plzeň Ženy 45 - 54 let
Němeček Lukáš 1993 TJ Mumraj Sedlice Muži 20 - 39 let
Novák Lukáš 2008 SK Sporting Příbram Hoši 8 - 9 let
Novák Vít 2014 Dobříš Hoši do 7 let
Nováková Lenka 1975 Dobříš Ženy 35 - 44 let
Pavlišen Petr 1999 SK Sporting Příbram Junioři
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Muži 40 - 49 let
Pavlišenová Markéta 2003 SK Sporting Příbram Dívky 14 - 15 let
Pechova Michaela 1985 Pribram Ženy 20 - 34 let
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let
Pergelt Marek 2008 SK Sporting Příbram Hoši 8 - 9 let
Placatka Matěj 2004 SK Sporting PB Hoši 12 - 13 let
Placatková Bára 2000 SK Sporting Příbram Dorostenky
Placatková Ela 2010 SK Sporting PB Dívky do 7 let
Placatková Bára 2000 SK Sporting PB Dorostenky
Placatková Tereza 2004 SK Sporting PB Dívky 12 - 13 let
Povalová Eva 1984 Ženy 20 - 34 let
Procházka Jiří 1962 TTK Slávia VŠ Plzeň Muži 50 - 59 let
Příbrský Dušan 1965 KPO Muži 50 - 59 let
Příbrský Adam 2000 KPO Dorostenci
rendl pepa 1976 tj packa praha Muži 40 - 49 let
rosol jiří 1974 loko beroun Muži 40 - 49 let
Ryvola Vojtěch 1999 Karlštejn Junioři
Sedláček Miroslav 1999 Hořovice Junioři
Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha Muži 60 - 69 let
Selementová Michaela 2004 SK Sporting Příbram Dívky 12 - 13 let
Skalička Jan 2000 TRI KLUB Příbram Dorostenci
Skalička Jan 1999 TRI KLUB Příbram Junioři
Sládeček Jakub 1974 Senešnice Muži 40 - 49 let
Sladká Anežka 2005 KNO Dívky 12 - 13 let
Sladký Lukáš 1987 Vorvani Muži 20 - 39 let
Sladký Jiří 1967 KPO / Praha Muži 50 - 59 let
Slezáková Michaela 1967 RTA Zdice Ženy 45 - 54 let
Srajn Adam 2010 Sport 2010 Hoši do 7 let
Škrlant Martin 1979 Žebrák Muži 20 - 39 let
Šolcová Veronika 1976 Šolc Team Ženy 35 - 44 let
Švarcová Tereza 2006 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let
Švarcová Simona 2003 Střela Žebrák Dívky 14 - 15 let
Švihnosová Marie 2006 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let
Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let
ungr antonín 1952 Kozojedy Muži 60 - 69 let
Valachová Lucie Tereza 2006 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let
Valuchová Julinka 2009 ZŠ Bratří Venclíků Dívky 8 - 9 let
Valuchová Veronička 2008 ZŠ Bratří Venclíků Dívky 8 - 9 let
Vávra Pavel 1990 Vorvani Muži 20 - 39 let
Vávra Pavel 1968 Vorvani Muži 40 - 49 let
Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram Muži 20 - 39 let
Vlk Pavel 1969 Příbram Muži 40 - 49 let
Vobejda Marek 2004 Příbram Hoši 12 - 13 let
Vobejdová Kateřina 2008 sporting PB Dívky 8 - 9 let
Volný Petr 1959 Relax medvědice Muži 50 - 59 let
Voříšek Jan 1973 Vorvani Muži 40 - 49 let
Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex Muži 20 - 39 let
Votava Martin 1971 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let
Votava Lukáš 2009 TJ Sokol Králův Dvůr Hoši 8 - 9 let
Zděnovcová Aneta 2007 Škola 28. října Dívky 10 - 11 let
Zděnovcová Adélka 2014 Příbram Dívky do 7 let

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: