Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (65)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (137)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

4timing








Přihlášení na Tochovický kros Podrejžím 18.11.2017

Registrace do 18.11.2017 08:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Tochovický kros Podrejžím dne 18.11.2017

Přijmení Jméno Ročník Klub Kategorie
Janový Petr 1945 AC-Trial Plzeň Muži nad 70 let
Lípa Václav 1952 Dobřichovice Muži 60 - 69 let
ungr antonín 1952 Kozojedy Muži 60 - 69 let
Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha Muži 60 - 69 let
Bartošová Milada 1953 Příbram Ženy nad 55 let
Cikán Jaroslav 1955 Příbram Muži 60 - 69 let
Brabec Miloslav 1956 TJ RND Rokycany Muži 60 - 69 let
Molčan Petr 1957 Příbram Muži 60 - 69 let
Butzke Petr 1959 Kotva Braník Muži 50 - 59 let
Volný Petr 1959 Relax medvědice Muži 50 - 59 let
Mališová Karla 1960 USK Praha Ženy nad 55 let
Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník Ženy nad 55 let
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let
Procházka Jiří 1962 TTK Slávia VŠ Plzeň Muži 50 - 59 let
Kočová Alena 1962 KPO Ženy nad 55 let
Kudrlička Rosťa 1964 Tým Adam-Písek Muži 50 - 59 let
Příbrský Dušan 1965 KPO Muži 50 - 59 let
Naxerová Jana 1966 USK CS Plzeň Ženy 45 - 54 let
Sladký Jiří 1967 KPO / Praha Muži 50 - 59 let
Slezáková Michaela 1967 RTA Zdice Ženy 45 - 54 let
Karas Tomáš 1967 Triatlon Team Příbram Muži 50 - 59 let
Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let
Vávra Pavel 1968 Vorvani Muži 40 - 49 let
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Muži 40 - 49 let
Vlk Pavel 1969 Příbram Muži 40 - 49 let
Fořt Jiří 1970 Muži 40 - 49 let
ČÍP Roman 1970 Kovárna Hlubos Muži 40 - 49 let
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká Ženy 45 - 54 let
Votava Martin 1971 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let
Mařík Miroslav 1972 SDH Svaté Pole Muži 40 - 49 let
Karasová Věra 1972 Bohutín Ženy 45 - 54 let
Voříšek Jan 1973 Vorvani Muži 40 - 49 let
Sládeček Jakub 1974 Senešnice Muži 40 - 49 let
rosol jiří 1974 loko beroun Muži 40 - 49 let
Gregorová Daniela 1974 Ženy 35 - 44 let
Hrach Václav 1974 Hořovice Muži 40 - 49 let
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let
Nováková Lenka 1975 Dobříš Ženy 35 - 44 let
Šolcová Veronika 1976 Šolc Team Ženy 35 - 44 let
rendl pepa 1976 tj packa praha Muži 40 - 49 let
Haken Tomáš 1977 TJ Jince Muži 40 - 49 let
Škrlant Martin 1979 Žebrák Muži 20 - 39 let
Brož Lubomír 1980 Narysov Muži 20 - 39 let
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram Muži 20 - 39 let
Fikáček Roman 1981 RTA Zdice Muži 20 - 39 let
Kafková Lucie 1982 Zdice Ženy 35 - 44 let
Kafka Petr 1982 Zdice Muži 20 - 39 let
Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex Muži 20 - 39 let
Jeřábková Jana 1984 Ženy 20 - 34 let
Kroupova Petra 1984 Pribram Ženy 20 - 34 let
houžvičková kateřina 1984 Příbram Ženy 20 - 34 let
hájková kristýna 1984 sk babice Ženy 20 - 34 let
Povalová Eva 1984 Ženy 20 - 34 let
Pechova Michaela 1985 Pribram Ženy 20 - 34 let
Flachs Michal 1987 Zličín Muži 20 - 39 let
Sladký Lukáš 1987 Vorvani Muži 20 - 39 let
Dražanová Judita 1987 Křesťanské Centrum Příbram Ženy 20 - 34 let
Döme Radek 1988 Běžecký klub České spořitelny Muži 20 - 39 let
Mačenková Karolína 1989 Běžecký klub České spořitelny Ženy 20 - 34 let
Vávra Pavel 1990 Vorvani Muži 20 - 39 let
Lišková Jiřina 1991 Hudčice Ženy 20 - 34 let
Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram Muži 20 - 39 let
Bonk Roman 1993 Tri klub Příbram Muži 20 - 39 let
Němeček Lukáš 1993 TJ Mumraj Sedlice Muži 20 - 39 let
Burian Michal 1994 Sk Sporting Příbram Muži 20 - 39 let
Kolařík Lukáš 1995 Karlštejn Muži 20 - 39 let
Franěk Jan 1998 Triklub Příbram Junioři
Pavlišen Petr 1999 SK Sporting Příbram Junioři
Sedláček Miroslav 1999 Hořovice Junioři
Ryvola Vojtěch 1999 Karlštejn Junioři
Skalička Jan 1999 TRI KLUB Příbram Junioři
Placatková Bára 2000 SK Sporting Příbram Dorostenky
Příbrský Adam 2000 KPO Dorostenci
Skalička Jan 2000 TRI KLUB Příbram Dorostenci
Mračnová Karolína 2000 Triklub Příbram Dorostenky
Placatková Bára 2000 SK Sporting PB Dorostenky
Hrachová Vendula 2001 Hořovice Dorostenky
Mourek František 2001 Březnice Dorostenci
Karasová Barbora 2002 Bohutín Dívky 14 - 15 let
Pavlišenová Markéta 2003 SK Sporting Příbram Dívky 14 - 15 let
Karasová Daniela 2003 Triatlon Team Příbram Dívky 14 - 15 let
Švarcová Simona 2003 Střela Žebrák Dívky 14 - 15 let
Selementová Michaela 2004 SK Sporting Příbram Dívky 12 - 13 let
Černý Matěj 2004 Spartak Příbram Hoši 12 - 13 let
Vobejda Marek 2004 Příbram Hoši 12 - 13 let
Placatková Tereza 2004 SK Sporting PB Dívky 12 - 13 let
Placatka Matěj 2004 SK Sporting PB Hoši 12 - 13 let
Fraňková Natálie 2004 Franěk Team vysoká Dívky 12 - 13 let
Hošek Ondřej 2005 Buková Hoši 12 - 13 let
Sladká Anežka 2005 KNO Dívky 12 - 13 let
Dragounová Eliška 2006 Sporting Příbram Dívky 10 - 11 let
Švarcová Tereza 2006 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let
Huml Jan 2006 Střela Žebrák Hoši 10 - 11 let
Valachová Lucie Tereza 2006 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let
Karasová Anna 2006 Bohutín Dívky 10 - 11 let
Švihnosová Marie 2006 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let
Zděnovcová Aneta 2007 Škola 28. října Dívky 10 - 11 let
Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 10 - 11 let
Fílová Justýna 2007 SC Radotín Praha Dívky 10 - 11 let
Hrach Vít 2007 Hořovice Hoši 10 - 11 let
Bártíková Kateřina 2007 Lazsko Dívky 10 - 11 let
Kahle Helena 2007 SC Radotín Praha Dívky 10 - 11 let
Joel Small 2007 Hoši 10 - 11 let
Valuchová Veronička 2008 ZŠ Bratří Venclíků Dívky 8 - 9 let
Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let
Novák Lukáš 2008 SK Sporting Příbram Hoši 8 - 9 let
Pergelt Marek 2008 SK Sporting Příbram Hoši 8 - 9 let
Černá Adéla 2008 SK Sporting Příbram Dívky 8 - 9 let
Vobejdová Kateřina 2008 sporting PB Dívky 8 - 9 let
Franěk Tomáš 2008 Franěk Team vysoká Hoši 8 - 9 let
Valuchová Julinka 2009 ZŠ Bratří Venclíků Dívky 8 - 9 let
Votava Lukáš 2009 TJ Sokol Králův Dvůr Hoši 8 - 9 let
Kafka Lukáš 2009 TK Zdice Hoši 8 - 9 let
Houžvičková Jindřiška 2009 Příbram Dívky 8 - 9 let
Huml Filip 2010 Střela Žebrák Hoši do 7 let
Bártík Daniel 2010 Lazsko Hoši do 7 let
Klementova Anna 2010 Loko Beroun Dívky do 7 let
Placatková Ela 2010 SK Sporting PB Dívky do 7 let
Srajn Adam 2010 Sport 2010 Hoši do 7 let
Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Hoši do 7 let
Duchoslav Jakub 2011 Sk Sporting Příbram Hoši do 7 let
Kafka Michal 2011 TK Zdice Hoši do 7 let
Houžvička Matěj 2011 Příbram Hoši do 7 let
Černá Tereza 2013 MŠ Školní Dívky do 7 let
Zděnovcová Adélka 2014 Příbram Dívky do 7 let
Novák Vít 2014 Dobříš Hoši do 7 let

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: