Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

20.5. Brdská 12 i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (31)
20.5. Brdská 25 Podrobnosti Přihlášení (13)
26.5. Tuháčkův běh i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

4timing








Přihlášení na Příbramský půlmaraton 16.6.2018

Seznam přihlášených štafet na Příbramský půlmaraton 16.6.2018

Jednotlivci ¦ Přihlášené štafety

Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
2Princess&Batman&MickeyMouse 1500,-1310030467-, -, -, -
Petr Šnábl, Nikola Samková, Jana Šnáblová, Lukáš Pazdera
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
4timing A Příbram1700,-1307020354-, -, -, -
Pavlišen Petr, Skalička Jan, Větrovský Pavel, Větrovský Aleš
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
GSH - FofrProtista Příbram800,-Zaplaceno XL, M, S, S
Martin Lang, Anna Přibylová, Natálie Štíchová, Tereza Tkáčová
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
Gympl Crew Příbram800,-Zaplaceno M, S, M, M
Petr Procházka, Hana Kubová, Jonáš Pavlišta, Jan Hlaváč
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
Haters 1500,-Zaplaceno -, -, -, -
Jan Procházka, Aneta Hrubantová, Monika Kubalová, Duc Le Viet
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
Jako zamlada 1500,-Zaplaceno -, -, -, -
Jan Brůna, Tomáš Černohorský, Petr Soukal, Lukáš Belej
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
Kóča team Příbram2300,-1311020273XL, S, S, M
Jan Hauser, Kateřina Kokešová, Jana Kočendová, Alena Kočendová
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
Otava Písek Písek1500,-Zaplaceno -, -, -, -
Luboš Rákosník, Erik Svoboda, Dušan Bartoš, Petr Hošna
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
Selata Příbram1500,-1317043467-, -, -, -
Majda Binarová, Kristýna Ziopulosová, Petra Čebišová, Ivana Vltavská
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
Sokolky Příbram Příbram2300,-1314045637M, S, M, M
Šárka Jehličková, Lenka Trojanová, Denisa Sedláčková, Kateřina Ptáčková
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
Spořka Jihozápad A Spořka Jihozápad A1500,-Zaplaceno -, -, -, -
Miroslav Weber, Jaroslav Polívka, Adéla Janoušková, Eva Pechačová
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
Spořka Jihozápad B Spořka Jihozápad B1500,-Zaplaceno -, -, -, -
Helena Jehličková, Ivana Ježková, Petra Peštová, Kateřina Pavlíčková
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
Spořka Jihozápad C Spořka Jihozápad C1500,-Zaplaceno -, -, -, -
Magdalena Ouředníková, Hana Ortinská, Markéta Bláhová, Tomáš Šampalík
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
Ve zdravém těle, zdravá úřednice MěÚ Příbram Příbram2300,-1317040085M, S, L, XL
Jiřina Lišková, Klára Vondrušková, Silvie Svobodová, Bohumila Mudrová
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
Vobejdi to tým Příbram1700,-1315029381-, XL, -, -
Miloslav Vobejda, Jan Vobejda, Ladislav Vobejda, Marek Vobejda
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
ZAT Runners 1500,-1317046048-, -, -, -
Petr Špína, Tomáš Matějka, Jan Foldyna, Jarmila Krásová

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby:
Tri Klub Příbram
Zdaboř 438
261 01 Příbram V
IČO: 42728860
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: