Termíny závodů pro rok 2024: Termínovka ¦ Přihlášky na závody
23.3. | Josefský běh v Cerhovicích | dětské závody | Propozice | Přihlášky (55) | |
31.3. | Běh Rožmitál - Březnice | Propozice | |||
6.4. | Jarní běh Litní a zámeckým parkem | dětské závody | Propozice | Přihlášky (17) |
Věkové kategorie:
Záznamů: 1-30 z celkem 206 Začátek | Předchozí | Následující | Konec ¦¦
Přijmení Jméno | Ročník | Klub / město | Počet účastí | Uběhnuto km/čas | Tempo [min:s/km] |
Rychlost [km/hod] |
Závody |
Flachsová Šárka | 1980 | Příbram | 2 | 15 km /01:30:06 | 6:00 | 9.99 | Účasti |
Charvát Jan | 1998 | Zaječov | 2 | 15 km /01:05:23 | 4:22 | 13.76 | Účasti |
Hronza Jan | 1978 | 2 | 15 km /01:19:19 | 5:17 | 11.35 | Účasti | |
Pavlišen Alexandr | 1969 | Drtič Bezděkov Athletics Club | 2 | 15 km /01:11:25 | 4:46 | 12.6 | Účasti |
Drechsler Aleš | 1987 | Revize Rožmitál | 2 | 15 km /01:17:58 | 5:12 | 11.54 | Účasti |
Leitner Josef | 1969 | Příbram | 2 | 15 km /01:47:26 | 7:10 | 8.38 | Účasti |
Kaiserová Jiřina | 1976 | Příbram | 2 | 15 km /01:32:01 | 6:08 | 9.78 | Účasti |
Pergler Lukáš | 1992 | Komárov | 2 | 15 km /01:01:01 | 4:04 | 14.75 | Účasti |
Třísková Katarina | 1971 | Praha 6 | 2 | 15 km /01:17:47 | 5:11 | 11.57 | Účasti |
Šebek Roman | 1992 | Újezd | 2 | 15 km /01:15:46 | 5:03 | 11.88 | Účasti |
Popelková Jana | 1991 | Praha | 2 | 15 km /01:33:21 | 6:13 | 9.64 | Účasti |
Skalička Petr | 1978 | Lhota u Příbramě | 2 | 15 km /01:13:18 | 4:53 | 12.28 | Účasti |
Palková Miroslava | 1978 | Újezd Doubravan | 2 | 15 km /01:27:11 | 5:49 | 10.32 | Účasti |
Vobr Jan | 1996 | Drásov | 2 | 15 km /01:18:23 | 5:14 | 11.48 | Účasti |
Pazdera Josef | 1972 | Doubravan Újezd | 2 | 15 km /01:38:14 | 6:33 | 9.16 | Účasti |
Turečková Jana | 1968 | TK Bohutín | 2 | 15 km /01:26:54 | 5:48 | 10.36 | Účasti |
Lisý Pavel | 1994 | Králův Dvůr | 2 | 15 km /01:09:51 | 4:39 | 12.88 | Účasti |
Hršel Josef | 1976 | SK Mníšecký Expres | 2 | 15 km /01:16:05 | 5:04 | 11.83 | Účasti |
Švagrová Kristýna | 2000 | Dobříš | 2 | 15 km /01:18:28 | 5:14 | 11.47 | Účasti |
Hacaperková Eva | 1986 | Příbram | 2 | 15 km /01:18:46 | 5:15 | 11.43 | Účasti |
Krutílek Jaroslav | 1970 | Krutílek team | 2 | 15 km /01:22:50 | 5:31 | 10.87 | Účasti |
Butzke Petr | 1959 | Kotva Braník | 2 | 15 km /01:26:52 | 5:47 | 10.36 | Účasti |
Hronza Štěpán | 2005 | 2 | 15 km /01:13:59 | 4:56 | 12.16 | Účasti | |
Uxa Tomáš | 1965 | Triatlon Beroun | 2 | 15 km /01:24:50 | 5:39 | 10.61 | Účasti |
Rataj Pavel | 1969 | Rokycany | 2 | 15 km /01:11:33 | 4:46 | 12.58 | Účasti |
Kohout Roman | 1969 | TJ Sokol Králův Dvůr | 2 | 15 km /01:17:06 | 5:08 | 11.67 | Účasti |
Prouzová Lenka | 1981 | Rozběháme Hořovicko | 2 | 15 km /01:24:50 | 5:39 | 10.61 | Účasti |
Dražan Michal | 1981 | Žárovka Vranovice | 2 | 15 km /01:00:57 | 4:04 | 14.77 | Účasti |
Nademlejnský Petr | 1978 | Zdice | 2 | 15 km /01:09:36 | 4:38 | 12.93 | Účasti |
Čechura Jaroslav | 1955 | Cykloservex Chotěšov | 2 | 15 km /01:39:04 | 6:36 | 9.08 | Účasti |
Záznamů: 1-30 z celkem 206 Začátek | Předchozí | Následující | Konec
Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: