Termíny závodů pro rok 2024: Termínovka ¦ Přihlášky na závody
23.3. | Josefský běh v Cerhovicích | dětské závody | Propozice | Přihlášky (55) | |
31.3. | Běh Rožmitál - Březnice | Propozice | |||
6.4. | Jarní běh Litní a zámeckým parkem | dětské závody | Propozice | Přihlášky (17) |
A B C Č D E F G H Ch I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž
Přijmení | Jméno | Ročník | Klub / město | Počet účastí | Uběhnuto km/čas | Závody |
Bábíček | Matěj | 1974 | Příbram | 4 | 68 km / 05:49:55 | Účasti |
Babková | Lenka | 0000 | 1 | 9 km / 00:55:13 | Účasti | |
Babuka | Michal | 1978 | Střela Žebrák | 1 | 8 km / 00:33:59 | Účasti |
Baciák | Pavel | 1977 | Mohelnice | 1 | 21 km / 01:42:25 | Účasti |
Bačkovská | Petra | 1978 | IThinkBeer/BKČS | 1 | 18 km / 01:02:34 | Účasti |
Badyrova | Dilyara | 1983 | 1 | 18 km / 01:14:21 | Účasti | |
Bambas | Petr | 1981 | --- | 1 | 12 km / 00:57:30 | Účasti |
Bambas | Josef | 1971 | FOKOLARE | 1 | 21 km / 01:28:51 | Účasti |
Bambasová | Markéta | 1983 | --- | 2 | 33 km / 03:26:23 | Účasti |
Bambousek | Martin | 1974 | OK Dobříš | 1 | 42 km / 03:36:12 | Účasti |
Barášek | Aleš | 1975 | Team Internet Pb | 2 | 22 km / 01:35:28 | Účasti |
Bareš | Michal | 1959 | Blast Team | 1 | 21 km / 01:53:37 | Účasti |
Bártíková | Kateřina | 1997 | 1 | 7 km / 00:43:56 | Účasti | |
Bartoš | Miroslav | 1953 | BK Louny | 1 | 18 km / 01:22:58 | Účasti |
Bartoš | Dalibor | 1975 | Liaz Jablonec | 1 | 10 km / 00:34:02 | Účasti |
Bartoš | Matěj | 1984 | Laxní přístup | 1 | 8 km / 00:46:27 | Účasti |
Bartoš | Petr | 1978 | Slavia VŠ Plzeň | 2 | 19 km / 01:18:21 | Účasti |
Bartošová | Milada | 1953 | Příbram | 11 | 110 km / 11:46:59 | Účasti |
Bartošová | Lenka | 1982 | Plzeň | 1 | 10 km / 00:45:11 | Účasti |
Bartovský | Jan | 1996 | --- | 1 | 25 km / 02:21:40 | Účasti |
Bašná | Michaela | 1977 | Vyběhej se Příbram | 2 | 16 km / 01:15:46 | Účasti |
Baštářová | Radka | 1992 | Příbram | 1 | 10 km / 00:51:03 | Účasti |
Batal | Petr | 1973 | Praha | 1 | 6 km / 00:35:44 | Účasti |
Batulka | Martin | 1975 | PunkTrail | 1 | 10 km / 00:50:14 | Účasti |
Batulková | Anna | 1983 | Panděra | 1 | 7 km / 00:40:49 | Účasti |
Batůňková | Alžběta | 1993 | -- | 1 | 9 km / 00:59:29 | Účasti |
Bauer | Erwin | 1972 | DKJK Schw. Gmünd | 1 | 50 km / 04:08:20 | Účasti |
Baumgartnerová | Veronika | 1989 | Matky v akci :-) | 1 | 10 km / 01:12:35 | Účasti |
Beck | Zdeněk | 1971 | Rivalové | 1 | 18 km / 01:10:47 | Účasti |
Becker | Ludovic | 1984 | Club Athletique Formisien | 1 | 21 km / 01:22:01 | Účasti |
Bečvář | Jan | 1972 | Biatlon Klub Beroun | 1 | 25 km / 02:36:57 | Účasti |
Beilová | Pavla | 1986 | žádný | 1 | 9 km / 01:27:07 | Účasti |
Bejček | Michal | 1977 | SK Bejkovo | 15 | 141 km / 10:40:16 | Účasti |
Bejčková | Zlatuše | 1974 | SK Bejkovo | 17 | 153 km / 12:32:35 | Účasti |
Belobrad | Ivan | 1966 | CZ - Pastiny Žamberk | 1 | 50 km / 04:17:49 | Účasti |
Bělohlávek | Karel | 1981 | Spartak Podluhy | 8 | 77 km / 06:20:18 | Účasti |
Bělohoubková | Radka | 1990 | 1 | 9 km / 00:58:10 | Účasti | |
Bělohradský | Bedřich | 1989 | Příbram | 3 | 39 km / 03:19:22 | Účasti |
Belšán | Ivo | 1974 | 1 | 21 km / 01:39:22 | Účasti | |
Benda | Tomáš | 1987 | 1 | 10 km / 00:56:25 | Účasti | |
Benedová | Gabriela | 1986 | Hořovice | 1 | 6 km / 00:29:32 | Účasti |
Beniška | Michal | 1978 | Písek Semice | 2 | 35 km / 03:11:16 | Účasti |
Benýr | Pavel | 1963 | MBM Praha | 2 | 17 km / 01:24:11 | Účasti |
Beran | Václav | 1977 | SKB Nesvačily | 2 | 18 km / 01:19:30 | Účasti |
Beránek | Lukáš | 1985 | Loko Beroun | 6 | 64 km / 04:53:59 | Účasti |
Beránková | Jaroslava | 1962 | Žebrák | 3 | 24 km / 01:48:50 | Účasti |
Beranová | Martina | 1990 | --- | 1 | 12 km / 01:13:00 | Účasti |
Berka | Tomáš | 1977 | Beroun | 1 | 18 km / 01:29:22 | Účasti |
Bernášek | Aleš | 1978 | --- | 3 | 53 km / 04:58:16 | Účasti |
Bernhard | Markus | 1977 | Running Squad Köln | 1 | 50 km / 07:01:11 | Účasti |
Beroušek | Pavel | 1975 | Jouda tým | 1 | 9 km / 00:41:22 | Účasti |
Beroušková | Zuzana | 1981 | Jouda tým | 1 | 9 km / 00:45:28 | Účasti |
Beshir | Ervin | 1967 | SK Zdice | 3 | 34 km / 02:04:39 | Účasti |
Bezecná | Jitka | 1978 | Dobříš | 1 | 9 km / 00:49:10 | Účasti |
Bezecný | Robert | 1977 | Dobříš | 1 | 9 km / 00:36:05 | Účasti |
Bezrouk | Jiří | 1962 | CZ - Consultech Service | 1 | 50 km / 04:18:02 | Účasti |
Bezuchová | Markéta | 1990 | Divné holky Loko Beroun | 1 | 8 km / 00:17:52 | Účasti |
Bičík | Tomáš | 1968 | Delta Team Triatlon | 1 | 42 km / 04:41:15 | Účasti |
Bierhanzl | Bořek | 1971 | TJ Martinice | 1 | 8 km / 00:42:15 | Účasti |
Bilík | Martin | 1968 | CZ - Orel Brno-Rečkovice | 1 | 50 km / 04:51:09 | Účasti |
Bilina | Petr | 1971 | SK Petrovice u Sedlčan | 1 | 21 km / 01:30:16 | Účasti |
Bilinová | Šárka | 1997 | 1 | 21 km / 02:03:37 | Účasti | |
Bilinová | Lucie | 1985 | 1 | 21 km / 02:02:27 | Účasti | |
Bílý | Jakub | 1978 | Herold Březnice | 1 | 8 km / 00:41:47 | Účasti |
Bláha | Zdeněk | 1964 | Sauna Hořovice | 4 | 34 km / 02:35:30 | Účasti |
Bláha | František | 1987 | 1 | 18 km / 01:32:44 | Účasti | |
Blaha | Tomáš | 1976 | AK Asics Kroměříž | 1 | 18 km / 01:02:58 | Účasti |
Blaha | Martin | 1962 | Praha 8 | 1 | 12 km / 01:09:11 | Účasti |
Blatský | Miroslav | 1978 | 1 | 10 km / 00:43:26 | Účasti | |
Bláža | Vladimír | 1964 | SK Tochovice | 1 | 8 km / 00:42:20 | Účasti |
Bláža | Lukáš | 1989 | 1 | 21 km / 01:49:18 | Účasti | |
Blažek | Roman | 1966 | SK007 | 1 | 42 km / 05:20:47 | Účasti |
Blažková | Karolína | 1998 | 1 | 10 km / 00:34:37 | Účasti | |
Blecha | Jiří | 1990 | Bubákovští kocouři | 1 | 6 km / 00:35:13 | Účasti |
Blomann | Tonda | 1980 | Roztoky | 1 | 42 km / 05:10:06 | Účasti |
Bloudková | Jana | 1976 | Atipic | 1 | 6 km / 00:38:43 | Účasti |
Blumentritová | Simona | 1978 | Praha | 1 | 6 km / 00:46:30 | Účasti |
Bodický | Michal | 1997 | --- | 4 | 31 km / 02:23:58 | Účasti |
Boháč | Milan | 1989 | OOP kde kradou slepice | 1 | 10 km / 00:50:00 | Účasti |
Bojko | Petra | 1981 | Runners Ltd. | 2 | 30 km / 03:29:20 | Účasti |
Bok | Zbyšek | 1986 | AMER SPORTS Czech Republic | 1 | 12 km / 01:20:26 | Účasti |
Bonk | Roman | 1993 | Internet Příbram | 12 | 146 km / 09:25:12 | Účasti |
Bonková | Veronika | 1998 | Team Internet Pb | 6 | 54 km / 03:50:43 | Účasti |
Bonková | Gisela | 1975 | Příbram | 4 | 40 km / 03:22:55 | Účasti |
Bonková | Gizela | 0000 | Internet Team Příbram | 1 | 8 km / 00:23:41 | Účasti |
Borecká | Alena | 1957 | Nyřany | 1 | 10 km / 00:46:56 | Účasti |
Borodinová | Zuzana | 1985 | Dobříš | 1 | 9 km / 00:50:54 | Účasti |
Boroň | Jan | 1984 | Příbram | 1 | 12 km / 01:08:21 | Účasti |
Bos | Tim | 1981 | PSK Olymp Praha | 1 | 9 km / 00:38:33 | Účasti |
Boukalová | Naďa | 1988 | 1 | 21 km / 02:31:31 | Účasti | |
Brabec | Miloslav | 1956 | Rokycany | 8 | 94 km / 07:32:48 | Účasti |
Brand | Jaroslav | 1985 | Kačenky | 2 | 31 km / 02:53:23 | Účasti |
Bratuša | Lojzka | 1939 | DMP Celje | 1 | 50 km / 05:48:24 | Účasti |
Brejcha | Martin | 1977 | 1 | 21 km / 02:05:35 | Účasti | |
Brejchová | Kristýna | 1979 | Nový Knín | 1 | 21 km / 02:01:14 | Účasti |
Bright | Jack | 1979 | Kryathlon | 1 | 21 km / 01:31:06 | Účasti |
Brož | Lubomír | 1980 | Příbram | 2 | 20 km / 01:31:35 | Účasti |
Brož | David | 1985 | SDH Týček | 2 | 17 km / 01:57:47 | Účasti |
Brož | Luboš | 1980 | --- | 2 | 20 km / 01:39:33 | Účasti |
Brož | David | 1958 | AB Řež | 1 | 9 km / 00:51:10 | Účasti |
Brožek | David | 0000 | Společenstvo | 1 | 12 km / 01:26:04 | Účasti |
Brožík | Valdemar | 1976 | --- | 4 | 68 km / 06:24:27 | Účasti |
Brt | Milan | 1959 | Unhošť | 1 | 10 km / 00:58:17 | Účasti |
Brtna | Miroslav | 1958 | Hejvy´s Intimmate Team | 1 | 9 km / 00:47:35 | Účasti |
Brůček | Dušan | 1985 | 1 | 21 km / 01:44:27 | Účasti | |
Brumlichová | Romana | 1974 | Medvědí doupě | 1 | 6 km / 00:32:06 | Účasti |
Brunnerová | Jana | 1974 | 1 | 18 km / 01:06:23 | Účasti | |
Březina | Aleš | 1951 | veteráni Chouzavá | 2 | 30 km / 04:02:06 | Účasti |
Březina | Tomáš | 1980 | Praha 5 | 1 | 9 km / 00:44:20 | Účasti |
Bubla | Daniel | 1967 | PIM BK Divoká Šárka | 1 | 9 km / 00:43:03 | Účasti |
Buček | Ondřej | 1980 | Lezetop | 1 | 25 km / 02:05:39 | Účasti |
Bučil | František | 1972 | 1 | 21 km / 02:07:28 | Účasti | |
Bučilová | Lenka | 1998 | 1 | 21 km / 02:07:28 | Účasti | |
Budil | Roman | 1969 | Atletika Písek | 1 | 10 km / 00:34:22 | Účasti |
Budilová | Hana | 1982 | --- | 2 | 19 km / 01:47:34 | Účasti |
Budková | Iva | 1985 | 1 | 21 km / 02:10:51 | Účasti | |
Burda | Stanislav | 1998 | Příbram | 1 | 6 km / 00:28:37 | Účasti |
Bureš | Pavel | 1994 | SK Tlustice | 6 | 46 km / 03:24:41 | Účasti |
Burian | Tomáš | 1998 | Višňová | 1 | 8 km / 00:32:33 | Účasti |
Burian | Michal | 1994 | Vyběhej se | 4 | 52 km / 03:28:00 | Účasti |
Burianová | Martina | 1970 | Březnice | 1 | 8 km / 00:46:08 | Účasti |
Buriš | Peter | 1977 | Aerobik Team Chuchle | 1 | 18 km / 01:15:10 | Účasti |
Bursa | Jan | 1990 | 1 | 10 km / 00:59:50 | Účasti | |
Butzke | Petr | 1959 | Kotva Braník | 5 | 61 km / 05:17:20 | Účasti |
Butzková | Ludmila | 1961 | Kotva Braník | 2 | 18 km / 00:55:58 | Účasti |
Bužek | Václav | 1975 | Bohutín | 1 | 10 km / 00:56:08 | Účasti |
Byars | Nick | 1972 | --- | 1 | 25 km / 02:48:06 | Účasti |
Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: