Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

17.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (68)
24.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (30)
1.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci brdského poháru 2016

A B C Č D E F G H Ch I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Uběhnuto km/čas Závody
Bábíček Matěj 1974 Příbram 4 68 km / 05:49:55 Účasti
Babková Lenka 0000 1 9 km / 00:55:13 Účasti
Babuka Michal 1978 Střela Žebrák 1 8 km / 00:33:59 Účasti
Baciák Pavel 1977 Mohelnice 1 21 km / 01:42:25 Účasti
Bačkovská Petra 1978 IThinkBeer/BKČS 1 18 km / 01:02:34 Účasti
Badyrova Dilyara 1983 1 18 km / 01:14:21 Účasti
Bambas Petr 1981 --- 1 12 km / 00:57:30 Účasti
Bambas Josef 1971 FOKOLARE 1 21 km / 01:28:51 Účasti
Bambasová Markéta 1983 --- 2 33 km / 03:26:23 Účasti
Bambousek Martin 1974 OK Dobříš 1 42 km / 03:36:12 Účasti
Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 2 22 km / 01:35:28 Účasti
Bareš Michal 1959 Blast Team 1 21 km / 01:53:37 Účasti
Bártíková Kateřina 1997 1 7 km / 00:43:56 Účasti
Bartoš Dalibor 1975 Liaz Jablonec 1 10 km / 00:34:02 Účasti
Bartoš Petr 1978 Slavia VŠ Plzeň 2 19 km / 01:18:21 Účasti
Bartoš Miroslav 1953 BK Louny 1 18 km / 01:22:58 Účasti
Bartoš Matěj 1984 Laxní přístup 1 8 km / 00:46:27 Účasti
Bartošová Lenka 1982 Plzeň 1 10 km / 00:45:11 Účasti
Bartošová Milada 1953 Příbram 11 110 km / 11:46:59 Účasti
Bartovský Jan 1996 --- 1 25 km / 02:21:40 Účasti
Bašná Michaela 1977 Vyběhej se Příbram 2 16 km / 01:15:46 Účasti
Baštářová Radka 1992 Příbram 1 10 km / 00:51:03 Účasti
Batal Petr 1973 Praha 1 6 km / 00:35:44 Účasti
Batulka Martin 1975 Black Yak Dodo 1 10 km / 00:50:14 Účasti
Batulková Anna 1983 Panděra 1 7 km / 00:40:49 Účasti
Batůňková Alžběta 1993 -- 1 9 km / 00:59:29 Účasti
Bauer Erwin 1972 DKJK Schw. Gmünd 1 50 km / 04:08:20 Účasti
Baumgartnerová Veronika 1989 Matky v akci :-) 1 10 km / 01:12:35 Účasti
Beck Zdeněk 1971 Rivalové 1 18 km / 01:10:47 Účasti
Becker Ludovic 1984 Club Athletique Formisien 1 21 km / 01:22:01 Účasti
Bečvář Jan 1972 Biatlon Klub Beroun 1 25 km / 02:36:57 Účasti
Beilová Pavla 1986 žádný 1 9 km / 01:27:07 Účasti
Bejček Michal 1977 SK Bejkovo 15 141 km / 10:40:16 Účasti
Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo 17 153 km / 12:32:35 Účasti
Belobrad Ivan 1966 CZ - Pastiny Žamberk 1 50 km / 04:17:49 Účasti
Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 8 77 km / 06:20:18 Účasti
Bělohoubková Radka 1990 1 9 km / 00:58:10 Účasti
Bělohradský Bedřich 1989 Příbram 3 39 km / 03:19:22 Účasti
Belšán Ivo 1974 1 21 km / 01:39:22 Účasti
Benda Tomáš 1987 1 10 km / 00:56:25 Účasti
Benedová Gabriela 1986 Hořovice 1 6 km / 00:29:32 Účasti
Beniška Michal 1978 Písek Semice 2 35 km / 03:11:16 Účasti
Benýr Pavel 1963 MBM Praha 2 17 km / 01:24:11 Účasti
Beran Václav 1977 SKB Nesvačily 2 18 km / 01:19:30 Účasti
Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 6 64 km / 04:53:59 Účasti
Beránková Jaroslava 1962 Žebrák 3 24 km / 01:48:50 Účasti
Beranová Martina 1990 --- 1 12 km / 01:13:00 Účasti
Berka Tomáš 1977 Beroun 1 18 km / 01:29:22 Účasti
Bernášek Aleš 1978 --- 3 53 km / 04:58:16 Účasti
Bernhard Markus 1977 Running Squad Köln 1 50 km / 07:01:11 Účasti
Beroušek Pavel 1975 Jouda tým 1 9 km / 00:41:22 Účasti
Beroušková Zuzana 1981 Jouda tým 1 9 km / 00:45:28 Účasti
Beshir Ervin 1967 SK Zdice 3 34 km / 02:04:39 Účasti
Bezecná Jitka 1978 Dobříš 1 9 km / 00:49:10 Účasti
Bezecný Robert 1977 Dobříš 1 9 km / 00:36:05 Účasti
Bezrouk Jiří 1962 CZ - Consultech Service 1 50 km / 04:18:02 Účasti
Bezuchová Markéta 1990 Divné holky Loko Beroun 1 8 km / 00:17:52 Účasti
Bičík Tomáš 1968 Delta Team Triatlon 1 42 km / 04:41:15 Účasti
Bierhanzl Bořek 1971 TJ Martinice 1 8 km / 00:42:15 Účasti
Bilík Martin 1968 CZ - Orel Brno-Rečkovice 1 50 km / 04:51:09 Účasti
Bilina Petr 1971 SK Petrovice u Sedlčan 1 21 km / 01:30:16 Účasti
Bilinová Lucie 1985 1 21 km / 02:02:27 Účasti
Bilinová Šárka 1997 1 21 km / 02:03:37 Účasti
Bílý Jakub 1978 Herold Březnice 1 8 km / 00:41:47 Účasti
Blaha Martin 1962 Praha 8 1 12 km / 01:09:11 Účasti
Bláha Zdeněk 1964 Sauna Hořovice 4 34 km / 02:35:30 Účasti
Bláha František 1987 1 18 km / 01:32:44 Účasti
Blaha Tomáš 1976 AK Asics Kroměříž 1 18 km / 01:02:58 Účasti
Blatský Miroslav 1978 1 10 km / 00:43:26 Účasti
Bláža Vladimír 1964 SK Tochovice 1 8 km / 00:42:20 Účasti
Bláža Lukáš 1989 1 21 km / 01:49:18 Účasti
Blažek Roman 1966 SK007 1 42 km / 05:20:47 Účasti
Blažková Karolína 1998 1 10 km / 00:34:37 Účasti
Blecha Jiří 1990 Bubákovští kocouři 1 6 km / 00:35:13 Účasti
Blomann Tonda 1980 Roztoky 1 42 km / 05:10:06 Účasti
Bloudková Jana 1976 Atipic 1 6 km / 00:38:43 Účasti
Blumentritová Simona 1978 Praha 1 6 km / 00:46:30 Účasti
Bodický Michal 1997 --- 4 31 km / 02:23:58 Účasti
Boháč Milan 1989 OOP kde kradou slepice 1 10 km / 00:50:00 Účasti
Bojko Petra 1981 Runners Ltd. 2 30 km / 03:29:20 Účasti
Bok Zbyšek 1986 AMER SPORTS Czech Republic 1 12 km / 01:20:26 Účasti
Bonk Roman 1993 Internet Příbram 12 146 km / 09:25:12 Účasti
Bonková Veronika 1998 Team Internet Pb 6 54 km / 03:50:43 Účasti
Bonková Gisela 1975 Příbram 4 40 km / 03:22:55 Účasti
Bonková Gizela 0000 Internet Team Příbram 1 8 km / 00:23:41 Účasti
Borecká Alena 1957 Nyřany 1 10 km / 00:46:56 Účasti
Borodinová Zuzana 1985 Dobříš 1 9 km / 00:50:54 Účasti
Boroň Jan 1984 Příbram 1 12 km / 01:08:21 Účasti
Bos Tim 1981 PSK Olymp Praha 1 9 km / 00:38:33 Účasti
Boukalová Naďa 1988 1 21 km / 02:31:31 Účasti
Brabec Miloslav 1956 Rokycany 8 94 km / 07:32:48 Účasti
Brand Jaroslav 1985 Kačenky 2 31 km / 02:53:23 Účasti
Bratuša Lojzka 1939 DMP Celje 1 50 km / 05:48:24 Účasti
Brejcha Martin 1977 1 21 km / 02:05:35 Účasti
Brejchová Kristýna 1979 Nový Knín 1 21 km / 02:01:14 Účasti
Bright Jack 1979 Kryathlon 1 21 km / 01:31:06 Účasti
Brož David 1958 AB Řež 1 9 km / 00:51:10 Účasti
Brož Luboš 1980 --- 2 20 km / 01:39:33 Účasti
Brož Lubomír 1980 Příbram 2 20 km / 01:31:35 Účasti
Brož David 1985 SDH Týček 2 17 km / 01:57:47 Účasti
Brožek David 0000 Společenstvo 1 12 km / 01:26:04 Účasti
Brožík Valdemar 1976 --- 4 68 km / 06:24:27 Účasti
Brt Milan 1959 Unhošť 1 10 km / 00:58:17 Účasti
Brtna Miroslav 1958 Hejvy´s Intimmate Team 1 9 km / 00:47:35 Účasti
Brůček Dušan 1985 1 21 km / 01:44:27 Účasti
Brumlichová Romana 1974 Medvědí doupě 1 6 km / 00:32:06 Účasti
Brunnerová Jana 1974 1 18 km / 01:06:23 Účasti
Březina Aleš 1951 veteráni Chouzavá 2 30 km / 04:02:06 Účasti
Březina Tomáš 1980 Praha 5 1 9 km / 00:44:20 Účasti
Bubla Daniel 1967 PIM BK Divoká Šárka 1 9 km / 00:43:03 Účasti
Buček Ondřej 1980 Lezetop 1 25 km / 02:05:39 Účasti
Bučil František 1972 1 21 km / 02:07:28 Účasti
Bučilová Lenka 1998 1 21 km / 02:07:28 Účasti
Budil Roman 1969 Atletika Písek 1 10 km / 00:34:22 Účasti
Budilová Hana 1982 --- 2 19 km / 01:47:34 Účasti
Budková Iva 1985 1 21 km / 02:10:51 Účasti
Burda Stanislav 1998 Příbram 1 6 km / 00:28:37 Účasti
Bureš Pavel 1994 SK Tlustice 6 46 km / 03:24:41 Účasti
Burian Michal 1994 Vyběhej se 4 52 km / 03:28:00 Účasti
Burian Tomáš 1998 Višňová 1 8 km / 00:32:33 Účasti
Burianová Martina 1970 Březnice 1 8 km / 00:46:08 Účasti
Buriš Peter 1977 Aerobik Team Chuchle 1 18 km / 01:15:10 Účasti
Bursa Jan 1990 1 10 km / 00:59:50 Účasti
Butzke Petr 1959 Kotva Braník 5 61 km / 05:17:20 Účasti
Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 2 18 km / 00:55:58 Účasti
Bužek Václav 1975 Bohutín 1 10 km / 00:56:08 Účasti
Byars Nick 1972 --- 1 25 km / 02:48:06 Účasti

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: