Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

13.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti
20.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti
24.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci brdského poháru 2016

A B C Č D E F G H Ch I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Uběhnuto km/čas Závody
Kačena Miroslav 1990 Milfka 1 8 km / 00:47:10 Účasti
Kačena Jaroslav 1976 1 21 km / 02:18:32 Účasti
Kačenová Andrea 1984 1 21 km / 02:03:17 Účasti
Kačerová Gabriela 1976 Brdská spojka 1 9 km / 00:46:00 Účasti
Kadaně Josef 1978 1 21 km / 01:56:30 Účasti
Kadeřábek Michal 1993 Řevnice 1 8 km / 00:29:39 Účasti
Kadlecová Zuzana 1990 Lhota u Příbrami 5 62 km / 04:41:30 Účasti
Kaesser Dietmar 1969 DJK Schwabisch Gmünd 1 50 km / 04:20:14 Účasti
Kafka František 1982 Efounov 1 21 km / 01:42:18 Účasti
Kafková Lucie 1982 Zdice 6 50 km / 04:21:58 Účasti
Kahoun Filip 1968 HC Dobříš 1 9 km / 00:36:09 Účasti
Kail Lukáš 1989 Milfka 1 8 km / 00:47:10 Účasti
Kalista Tomáš 1988 Kosmas 1 9 km / 00:53:48 Účasti
Kalista Jiří 1971 SK Praga Praha 2 13 km / 01:04:33 Účasti
Kalistová Jana 1981 Kosmas 1 9 km / 01:03:26 Účasti
Kapoun Lukáš 1987 Pňovice 1 10 km / 00:50:22 Účasti
Kára Milan 1972 1 7 km / 00:52:34 Účasti
Karabinoš Tomáš 1983 Praha 10 1 21 km / 01:42:04 Účasti
Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 21 203 km / 13:53:04 Účasti
Karásek Vladimír 1994 Kralův Dvůr 4 33 km / 02:48:40 Účasti
Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 20 198 km / 14:52:03 Účasti
Karasová Pavla 1978 1 21 km / 02:08:52 Účasti
Karban Zdeněk 1977 -- 2 67 km / 05:40:43 Účasti
Kareš Martin 1973 Vižina 3 38 km / 03:23:18 Účasti
Kasa Martin 1980 Pilulka.cz running team 1 9 km / 00:41:13 Účasti
Kasík Václav 1975 TK Březnice 1 10 km / 00:38:54 Účasti
Kašák Lubuš 1968 Višňová 4 58 km / 04:13:28 Účasti
Kašpar Martin 1991 Petrovice 1 42 km / 03:43:32 Účasti
Kašpárek Zdeněk 1988 Jince 1 6 km / 00:43:52 Účasti
Kašpárková Nikola 1988 Jince 1 6 km / 00:43:51 Účasti
Kašpírková Radka 1981 Dobříš 1 9 km / 00:52:11 Účasti
Kašubová Jana 1981 --- 1 25 km / 02:43:27 Účasti
Katsiedl Michal 1982 AC Praha 1890 1 10 km / 00:38:44 Účasti
Kaucká Ilona 1977 Sázava 1 9 km / 00:55:24 Účasti
Kavalír Josef 1982 SKP ML. Boleslav 1 6 km / 00:30:39 Účasti
Kavandová Petra 1992 1 18 km / 00:55:24 Účasti
Kavijová Petra 1988 Atletika Klatovy 1 9 km / 00:41:17 Účasti
Kavka Radovan 1969 Kavka 1 8 km / 00:43:43 Účasti
Kebrle Jan 1988 Hořovice 1 6 km / 00:43:27 Účasti
Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 8 66 km / 04:23:08 Účasti
Keckstein Tomáš 1990 Tlustice 1 9 km / 00:44:48 Účasti
Kilián Vít 1989 Dobříš 1 9 km / 00:43:31 Účasti
Kilian Zdeněk 1992 Dobříš 1 9 km / 00:58:01 Účasti
Kilián Daniel 1991 Hlubočec 1 9 km / 00:43:02 Účasti
Kindl Marek 1969 Loko Beroun 2 17 km / 01:13:40 Účasti
Kindlová Nikola 1991 1 12 km / 01:18:01 Účasti
Klamflová Eva 1964 Vrchaři Vrchlabí 1 6 km / 00:33:59 Účasti
Klauser Ondřej 1985 Sedlčany 1 21 km / 01:55:55 Účasti
Kleinová Veronika 1978 CZ - ČAU 1 50 km / 06:23:49 Účasti
Kleknerová Kristýna 1997 Florbal NS 1 6 km / 00:44:57 Účasti
Klep Boštjan 1982 DMP Celje 1 50 km / 05:30:13 Účasti
Klepetko David 1968 Šutry 2 16 km / 01:09:48 Účasti
Klepl Filip 1966 CZ - ČAU 1 50 km / 05:29:39 Účasti
Kletečková Markéta 1979 --- 1 25 km / 02:08:58 Účasti
Klika Radek 1979 1 12 km / 01:20:40 Účasti
Klimek Jan 1992 Team Adventure Team 1 8 km / 00:36:15 Účasti
Kliment Libor 1989 CZ 1 50 km / 05:56:55 Účasti
Klimeš Václav 1968 2 18 km / 02:00:23 Účasti
Klimešová Soňa 1972 2 18 km / 02:05:33 Účasti
Kloda Ladislav 1989 Ostrava 2 22 km / 01:57:53 Účasti
Kloučková Kateřina 0000 Kladno 1 8 km / 00:24:57 Účasti
Klouzek Zdeněk 1977 1 10 km / 00:51:04 Účasti
Knap Košíře 1981 Sparta Kpšíře 1 6 km / 00:29:03 Účasti
Knápek Pavel 1977 Dresden 1 10 km / 00:45:27 Účasti
Knesplová Zuzana 1985 Zadny 1 21 km / 02:14:13 Účasti
Kněžourek Josef 1939 MK Žebrák 5 35 km / 04:09:02 Účasti
Knol Martin 1971 SK Babice 1 25 km / 01:59:13 Účasti
Knotek Viktor 1984 1 10 km / 00:47:33 Účasti
Kobík Petr 1967 Domů na Dobříš 1 42 km / 05:14:42 Účasti
Kocian Luděk 1942 AVC Praha 1 10 km / 00:56:53 Účasti
Kocián Vít 1961 Silvini Madshus team 4 66 km / 05:20:41 Účasti
Kočí Luboš 1985 Kovářství Kočí 1 21 km / 01:43:27 Účasti
Kočnar Marek 1989 NEZÁVISLÝ TRUCKER 1 10 km / 00:58:25 Účasti
Kočová Jana 1963 1 21 km / 02:27:16 Účasti
Kochová Barbora 1989 AMER SPORTS Czech Republic s.r 1 25 km / 02:22:16 Účasti
Kolací Petr 1974 CZ - BLK Tábor 1 50 km / 05:11:24 Účasti
Koláček Jan 1985 --- 4 55 km / 03:52:04 Účasti
Kolář František 1981 Rysy 1 6 km / 00:35:21 Účasti
Kolář Roman 1971 1 21 km / 01:38:51 Účasti
Kolář Lukáš 1984 Dobříš 1 9 km / 00:33:33 Účasti
Kolář Václav 0000 AVC Praha 1 8 km / 00:30:42 Účasti
Kolařík Lukáš 1995 Karlštejn 1 9 km / 00:44:24 Účasti
Kolářová Pavla 1978 SK Vlaška 2 30 km / 02:35:18 Účasti
Kolda Lukáš 1982 1 21 km / 02:11:11 Účasti
Koller Pavel 1970 Bezdědice 1 42 km / 04:27:00 Účasti
Koloc Pavel 1965 AC Total Zero 1 10 km / 01:06:01 Účasti
Kolomazník Petr 1981 Zábřeh 1 6 km / 00:37:24 Účasti
Komárek René 0000 KICBOX Žebrák 1 9 km / 00:50:17 Účasti
Konárek Zdeněk 1982 Prachatice 1 10 km / 00:37:08 Účasti
Konečný Jakub 1985 Praha Kyje 1 9 km / 00:37:57 Účasti
Konopáč Petr 0000 Himal 1 8 km / 00:43:13 Účasti
Konopáčová Kateřina 0000 Himal 1 8 km / 00:20:44 Účasti
Kopal Jakub 1990 Jiskra Lisovice 1 21 km / 01:47:51 Účasti
Kopecká Alena 1976 Zruč 1 8 km / 00:23:17 Účasti
Kopecká Kateřina 1990 Terka&Kačka 1 9 km / 00:50:50 Účasti
Kopecký Libor 1985 Mořina 1 18 km / 01:18:45 Účasti
Kordulová Květoslava 1949 Dobříš 1 9 km / 00:57:35 Účasti
Korytár Ján 1952 AC Falcon Rokycany 8 81 km / 05:30:51 Účasti
Korytář Jiří 1984 Valachiarun.cz 1 9 km / 00:54:06 Účasti
Kosatík Miroslav 1985 Rožmitál 1 10 km / 00:53:13 Účasti
Kosirnik Vasko 1948 DMP Celje 1 50 km / 05:03:33 Účasti
Kostič Velsko 1994 SRTG Beroun 1 8 km / 00:40:42 Účasti
Kostiha Michal 1984 KC Příbram 1 21 km / 01:39:09 Účasti
Kostka Karel 1982 1 10 km / 00:42:06 Účasti
Košek Karel 1976 SK Vlaška Dobříš 1 9 km / 00:52:02 Účasti
Košťál Martin 1978 --- 1 12 km / 01:05:54 Účasti
Košťálek Josef 1984 Loko Beroun 1 7 km / 00:28:31 Účasti
Kotek Pavel 1977 Brno 1 9 km / 00:42:36 Účasti
Kotěra Marek 1979 Musashi 1 21 km / 02:04:23 Účasti
Kotěra Petr 1978 AC Čáslav 1 21 km / 02:23:10 Účasti
Kotková Tereza 1988 PRaha 5 1 9 km / 00:53:42 Účasti
Kotlan Jiří 1987 Sokol Příbram 1 21 km / 02:12:05 Účasti
Kotrč David 1998 1 21 km / 01:46:12 Účasti
Koukolíček Josef 1980 doplnit 1 42 km / 04:40:30 Účasti
Koukolíková Lucie 1985 Rokycany 1 10 km / 00:54:03 Účasti
Koula Ondřej 1992 ---- 1 9 km / 00:44:38 Účasti
Koula Petr 1983 Žvahov 1 9 km / 00:40:51 Účasti
Kouřimská Zdenka 1989 Pro radost 1 9 km / 00:47:55 Účasti
Koužík Aleš 1977 Praha 8 1 9 km / 00:49:58 Účasti
Koval Miroslav 0000 Hořovice 1 9 km / 00:53:44 Účasti
Kovalovský Michal 1998 Běchovičtí běžci 1 9 km / 00:36:53 Účasti
Kovář Michal 1971 Sokol Unhošť 5 96 km / 06:41:45 Účasti
Kozák Jan 1976 CZ 2 75 km / 05:52:19 Účasti
Kozelka Pavel 1988 --- 1 25 km / 02:34:00 Účasti
Kožíšek František 1982 1 21 km / 01:50:32 Účasti
Krahulcová Markéta 1988 Abil Lochovice 3 23 km / 01:36:08 Účasti
Krahulec Marek 1988 Lochovice 9 80 km / 07:40:29 Účasti
Král Jiří 1964 Písek 1 10 km / 00:40:45 Účasti
Král David 1973 Rivalové 1 18 km / 01:12:24 Účasti
Král Stanislav 0000 Run the world 1 9 km / 00:47:41 Účasti
Králíková Tereza 1990 --- 1 25 km / 02:52:45 Účasti
Kramářová Vladimíra 1986 Dobříš 3 76 km / 08:12:03 Účasti
Krátký Luděk 1961 Letizia Dobříš 1 10 km / 00:46:14 Účasti
Kratochvíl Jiří 1972 1 21 km / 02:10:20 Účasti
Kratochvíl Jan 1992 1 10 km / 00:50:41 Účasti
Kratochvílová Pavla 1988 Plzeňští TEMPO MAKERS 1 21 km / 02:15:21 Účasti
Kraus Josef 0000 Plzeň 2 20 km / 01:41:09 Účasti
Kraus Martin 0000 Plzeň 2 20 km / 01:30:17 Účasti
Kreisinger Jan 1984 SK Studenec Adidas Boost Team 1 10 km / 00:31:44 Účasti
Krejčí Jitka 1985 TJ Krejčí.cz 2 15 km / 01:23:52 Účasti
Krejčík Milan 1981 Sportisimo Hvězdy 1 21 km / 01:37:23 Účasti
Krejsa Václav 1952 Bonbon Praha 1 8 km / 01:23:13 Účasti
Krejza David 1976 1 21 km / 02:10:03 Účasti
Krejzar Pavel 1971 Záběhlice 2 43 km / 03:33:39 Účasti
Kreuter Michal 1974 Vinotéka Vlnitá 1 42 km / 04:42:56 Účasti
Krch Michal 1979 Switch 1 10 km / 00:43:55 Účasti
Krchová Zuzana 1990 BE Balance Rehabilitace 1 9 km / 00:38:44 Účasti
Krofta Roman 0000 Doubravan Újezd 1 9 km / 00:52:10 Účasti
Kros Tomáš 0000 RH Mrtník 1 9 km / 00:44:55 Účasti
Krotil Tomáš 1990 MRB Hraštice 1 9 km / 00:46:57 Účasti
Kroupa Štěpán 1975 Hisport Team 1 18 km / 01:14:46 Účasti
Kroupova Petra 1984 2 33 km / 03:17:47 Účasti
Kroužek Jan 0000 Total Vital 1 9 km / 01:01:21 Účasti
Kršíková Marie 1987 Libomyšl 1 8 km / 00:18:27 Účasti
Krubak Jaroslav 1972 Bránovský statek 1 8 km / 00:31:09 Účasti
Krubová Natálie 0000 Branovský statek 1 8 km / 00:21:57 Účasti
Krůta Jiří 1989 1 21 km / 02:06:43 Účasti
Krůta Martin 1978 JELENICE 1 9 km / 00:39:54 Účasti
Krutílek Jaroslav 1970 Krutílek team 1 8 km / 00:38:53 Účasti
Krůtová Marcela 1971 Lhota 7 62 km / 05:22:14 Účasti
Kryl Jakub 1989 1 21 km / 02:32:09 Účasti
Křeček Tomáš 1972 Ironstar Beroun 9 98 km / 06:08:20 Účasti
Křenková Karolína 1998 Moderní pětiboj Hořovice 1 9 km / 00:43:01 Účasti
Křepelka Milan 1979 TJ Spartak Rožmitál 1 10 km / 00:43:07 Účasti
Křivanec Jan 1982 Lhotka 1 7 km / 00:34:57 Účasti
Křivánek Tomáš 1988 MP Březnice 1 8 km / 00:42:18 Účasti
Kříž Vladimír 1943 SK Sporting Příbram 10 88 km / 08:29:02 Účasti
Kříž Daniel 1967 Příbram 1 12 km / 00:58:46 Účasti
Kříž Radek 1972 Pražské lamy 1 9 km / 00:52:02 Účasti
Křížová Klára 1968 Pražské lamy 1 9 km / 00:55:38 Účasti
Ksandrová Lucie 1986 Běštín 1 6 km / 00:35:17 Účasti
Ksandrová Gabriela 1990 Prague BEARS racing team 1 9 km / 00:46:04 Účasti
Kšára Martin 1987 1 8 km / 00:40:10 Účasti
Kubal Vlastimil 1975 Brnířov 1 12 km / 01:07:38 Účasti
Kuban Lukáš 1987 1 21 km / 01:48:46 Účasti
Kubát Pavel 1975 Judo klub Březnice 1 10 km / 00:43:48 Účasti
Kubát Vlastimil 1978 Srub Hořovice 4 34 km / 02:49:04 Účasti
Kubátová Zuzana 1993 1 10 km / 00:58:35 Účasti
Kubelková Eva 1978 Rungo pro ženy 1 25 km / 02:32:49 Účasti
Kubeš Jiří 1995 Loko Plzeň 1 8 km / 00:33:43 Účasti
Kubeš Pavel 1976 Actum Flyers 1 18 km / 01:24:45 Účasti
Kubista Josef 1981 Fitnes Galaxie 1 9 km / 00:39:02 Účasti
Kubová Kristýna 1998 Vyběhej se Příbram 4 41 km / 03:03:51 Účasti
Kubr Martin 1974 AC Laura 1 6 km / 00:36:46 Účasti
Kubričan Pavel 1983 PSK Olymp Praha 1 18 km / 00:59:34 Účasti
Kubrová Ida 1982 Atletika Klatovy 1 10 km / 00:44:09 Účasti
Kucko Miroslav 1958 Liberec 1 42 km / 04:11:36 Účasti
Kuča Martin 1992 Hisport Team 1 18 km / 01:17:58 Účasti
Kučera Otakar 1945 sokol přeštice 4 47 km / 03:28:17 Účasti
Kučera Jan 1978 1 12 km / 01:04:54 Účasti
Kučera Vilém 0000 Slovan Hradištko 1 9 km / 01:14:18 Účasti
Kučera Pavel 1971 OK Dobříš 2 92 km / 08:27:20 Účasti
Kučerová Karolína 1998 1 9 km / 00:55:15 Účasti
Kudelňák Oldřich 1980 TREK 2 60 km / 05:32:58 Účasti
Kudláček Petr 1977 Plzeňští TEMPO MAKERS 1 21 km / 01:57:17 Účasti
Kudrlička Rostislav 1964 Kluky u Písku 3 24 km / 01:52:34 Účasti
Kudrličková Zlata 1987 ADAM 2 16 km / 01:40:39 Účasti
Kuchař Tomáš 1997 Gymnázim pod Svatou horou Příb 1 10 km / 00:47:11 Účasti
Kukac Petr 1967 doplnit 1 42 km / 03:56:29 Účasti
Kukaň František 1961 GAMA Železná Ruda 1 7 km / 00:37:23 Účasti

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: