Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

13.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti
20.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti
24.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci brdského poháru 2016

A B C Č D E F G H Ch I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Uběhnuto km/čas Závody
Lacina Josef 1978 CK Záluží 5 42 km / 03:27:57 Účasti
Ladmová Petra 1977 1 21 km / 02:25:13 Účasti
Lachman Jan 1962 neorganizovaný 1 9 km / 00:40:46 Účasti
Lachout Martin 1970 1 21 km / 01:30:46 Účasti
Lamerová Martina 1997 Příbram 1 10 km / 01:01:00 Účasti
Lammer Dominik 1989 1 10 km / 00:46:43 Účasti
Lang Norbert 1967 LKS dent.cz 1 9 km / 00:40:30 Účasti
Langer Sylvio 1964 TSG Eppstein 1 50 km / 03:53:48 Účasti
Látal Marek 1975 Mořina 1 9 km / 00:39:09 Účasti
Lázna Jakub 1977 1 21 km / 02:16:14 Účasti
Lender Jan 1973 CZ - Unicorn System 1 50 km / 03:59:35 Účasti
Lenemayer Jana 1983 Nový Knín 4 79 km / 07:57:34 Účasti
Les Josef 1947 TJ Maratonstav 1 6 km / 00:38:29 Účasti
Lesáková Lucie 1985 --- 2 33 km / 03:30:36 Účasti
Let Radek 1973 LetBaist Team 1 7 km / 00:36:56 Účasti
Levanti Hana 1977 Levandulová 1 8 km / 00:51:51 Účasti
Lhota Vojtěch 1987 Osamělý poustevník 2 21 km / 01:41:20 Účasti
Liehne Zdeněk 1986 Loko Beroun 1 8 km / 00:35:14 Účasti
Lichý Alexandr 1960 1. PKO Praha 1 7 km / 00:54:34 Účasti
Linc Pavel 1970 Panenské Břežany 1 9 km / 01:07:25 Účasti
Linha Tomáš 1974 Praha 5 1 18 km / 01:18:26 Účasti
Lípa Václav 1952 Černošice 1 7 km / 00:31:27 Účasti
Lisenko Vladimír 1972 Praha 4 1 18 km / 01:35:15 Účasti
Lisner Jakub 1985 Rokycany 1 9 km / 00:43:13 Účasti
Líška Michal 1990 CZ 1 50 km / 04:42:55 Účasti
Liška Libor 1961 1 21 km / 01:56:03 Účasti
Liška Vojtěch 1988 1 10 km / 00:44:35 Účasti
Lohr Petr 1991 Prague BEARS racing team 1 9 km / 00:30:08 Účasti
Lorenc Jiří 1990 Dobříš 1 9 km / 00:56:18 Účasti
Lörinc Ján 1972 --- 1 12 km / 00:51:50 Účasti
Losenský Pavel 1977 TJ SOKOL Unhošť 1 9 km / 00:35:42 Účasti
Louda Petr 1964 AC ČESKÁ LÍPA 1 10 km / 00:37:27 Účasti
Loudová Pavla 1968 AC ČESKÁ LÍPA 1 10 km / 00:46:47 Účasti
Loumová Magdaléna 1960 Praha 5 1 42 km / 04:35:42 Účasti
Ludrovský Martin 1977 Kohinor Machynery 2 16 km / 01:08:19 Účasti
Luka Andrej 1983 DMP Celje 1 50 km / 05:03:50 Účasti
Lukačišin Milan 1955 CKS Malát Klatovy 1 9 km / 00:44:09 Účasti
Lukáš Petr 1974 Rideko bike 2 30 km / 02:12:18 Účasti
Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany 21 200 km / 14:08:54 Účasti
Lukavský Simon 1974 K Komárov 1 8 km / 00:38:17 Účasti
Lukeš Martin 1968 ELEVEN RUN TEAM 1 9 km / 00:42:28 Účasti
Lunter Martin 0000 Starý Plzenec 1 9 km / 00:43:20 Účasti

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: