Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

17.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (68)
24.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (30)
1.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci brdského poháru 2016

A B C Č D E F G H Ch I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Uběhnuto km/čas Závody
Macoun Jan 1992 Sokol České Budějovice 1 10 km / 00:32:51 Účasti
Mačenková Karolína 1989 Běžecký klub České spořitelny 2 25 km / 01:42:20 Účasti
Madron Miloš 1975 Rozběháme Česko 1 21 km / 01:30:55 Účasti
Magoči Jan 1991 --- 1 25 km / 02:25:03 Účasti
Mach Tomáš 1991 Ztělesněné zlo 2 15 km / 00:59:46 Účasti
Mach Pavel 1965 MK Kladno 1 12 km / 00:57:54 Účasti
Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 14 168 km / 12:55:59 Účasti
Macháček Pavel 1967 1 18 km / 01:27:42 Účasti
Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram 5 56 km / 04:17:09 Účasti
Machová Alena 1995 Pičín 1 6 km / 00:42:02 Účasti
Machuta Vladimír 1988 Dobříš 1 9 km / 00:50:50 Účasti
Machuta Matěj 1997 Team Internet Pb 12 121 km / 08:21:03 Účasti
Machytka Matěj 1994 Rave & Run 1 10 km / 00:41:00 Účasti
Maisch Andreas 1975 EK Schwaikheim 1 50 km / 03:52:41 Účasti
Majer Jan 1994 TTK Slávia VŠ Plzeň 1 9 km / 00:36:09 Účasti
Malá Zuzka 1980 Helebuci 1 7 km / 00:41:56 Účasti
Malát Michal 1978 Kovárna Hluboš 1 7 km / 00:36:59 Účasti
Malát Milan 1978 Hluboš 3 23 km / 01:48:54 Účasti
Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 7 89 km / 06:23:07 Účasti
Malečková Jitka 1981 Žižkovští tygři 2 22 km / 01:43:54 Účasti
Málek Zdeněk 1943 AVC Praha 1 12 km / 01:37:42 Účasti
Malík Miroslav 1991 MRB Hraštice 1 9 km / 00:41:58 Účasti
Malík Vít 1969 CZ - CEWC Borovany 1 50 km / 04:04:14 Účasti
Malina Petr 1969 Borek 2 28 km / 01:57:30 Účasti
Mališová Karla 1960 USK Praha 6 49 km / 03:28:48 Účasti
Malkus Tomáš 1988 Plzeň 1 9 km / 00:43:16 Účasti
Malý Miloslav 1943 Beroun 1 6 km / 00:42:54 Účasti
Malý Luboš 1973 Ústí n. L. 1 6 km / 00:32:09 Účasti
Malý Miloslav 1969 Zbraslav 2 27 km / 02:41:28 Účasti
Malý Zdeněk 1942 Loko Beroun 1 6 km / 00:53:39 Účasti
Malý Ivan 1966 Praha 5 1 10 km / 00:51:45 Účasti
Malý Kamil 1971 Klínec 2 27 km / 02:11:51 Účasti
Mansoor Martin 1978 Praha 1 9 km / 00:52:06 Účasti
Mansoorová Lucie 1981 Praha 1 9 km / 00:52:06 Účasti
Mára František 1967 Vršovice 1 6 km / 00:44:25 Účasti
Mareček Jiří 1978 Praha 2 1 21 km / 01:26:47 Účasti
Marek Pavel 1968 CZ - ČAU 1 50 km / 04:10:17 Účasti
Marek Václav 1956 Sherpa 2 92 km / 09:10:24 Účasti
Marek Svatopluk 1979 1 21 km / 01:55:41 Účasti
Marek Martin 0000 Beroun 1 8 km / 00:41:47 Účasti
Mareš Svatopluk 1975 Jouda tým 1 9 km / 00:47:10 Účasti
Mareš Ladislav 1974 Sparta Podluhy 2 15 km / 01:12:40 Účasti
Marešová Věra 1978 Jouda tým 1 9 km / 01:01:50 Účasti
Markoja Saša 1970 DMP Celje 1 50 km / 05:08:35 Účasti
Marková Veronika 1992 1 18 km / 00:51:13 Účasti
Markvart Lukáš 1990 1 10 km / 00:54:34 Účasti
Marounková Jaroslava 1956 CZ - BDBC 1 42 km / 05:15:25 Účasti
Marsa Martin 1974 1 21 km / 02:10:06 Účasti
Maršálková Michala 1980 1 21 km / 02:04:46 Účasti
Maršík Zdeněk 1986 Draci 2 19 km / 01:34:34 Účasti
Martin Zítka 1979 Králův Dvůr 1 18 km / 01:30:08 Účasti
Martinek Jiří 1970 Ženci 2 30 km / 02:22:28 Účasti
Martinka Jan 1986 deathradder chroma razer 1 21 km / 02:48:14 Účasti
Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři 2 54 km / 03:58:24 Účasti
Mařík Miroslav 1972 ENERGON Dobříš 6 72 km / 06:36:53 Účasti
Mařík Michal 1975 Praha 10 1 6 km / 00:37:35 Účasti
Maříková Veronika 1984 žádný klub 3 38 km / 03:31:02 Účasti
Mašek Petr 1974 Spartak Rozmitál 1 10 km / 00:58:27 Účasti
Mašek Jiří 1964 Plzeňští TEMPO MAKERS 1 21 km / 01:39:36 Účasti
Mašek Martin 1976 Novis TK Praha 1 18 km / 01:18:06 Účasti
Mašek Roman 1961 SNB 1 6 km / 00:44:12 Účasti
Mašek Václav 1980 Dobříš 1 21 km / 01:50:08 Účasti
Mašek Vojtěch 1978 Dobříš 2 30 km / 02:39:41 Účasti
Matějek Jaromír 1971 Atletic Třebíč 1 25 km / 02:19:49 Účasti
Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 6 52 km / 04:15:16 Účasti
Matějka Josef 1973 Praha 9 1 21 km / 01:36:03 Účasti
Matějko Lubomír 1986 Králův Dvůr 1 9 km / 00:50:00 Účasti
Matějková Hana 1978 --- 1 12 km / 01:25:32 Účasti
Matějková Daniela 1983 Internet Příbram 9 75 km / 06:00:40 Účasti
Matějovský Pavel 1965 ABC/SABZO 1 9 km / 00:44:24 Účasti
Matoušek Václav 1977 2 28 km / 02:06:47 Účasti
Matoušek Petr 1975 Ekonom Praha 1 21 km / 01:48:08 Účasti
Matoušek Martin 1976 Lazaři 1 8 km / 00:52:52 Účasti
Matoušek Jan 1971 Černošice 1 9 km / 00:43:14 Účasti
Matula Martin 1971 Hisport Team 1 18 km / 01:09:49 Účasti
Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno 3 22 km / 01:51:57 Účasti
Matulová Alice 1978 relax 4 43 km / 03:50:38 Účasti
Mázdra Marcel 1978 Chrást 1 8 km / 00:44:33 Účasti
Mázdra Marek 1984 BEROUN 1 10 km / 00:51:22 Účasti
Mázdrová Vendula 1997 Gymnázium PB 1 8 km / 00:45:23 Účasti
Mázdrová Martina 1987 BEROUN 1 10 km / 01:00:50 Účasti
Mc clurkin David 1964 CZ - Syllogós M.c. 1 50 km / 05:14:01 Účasti
Mecková Marta 1978 rafirunners 1 21 km / 02:09:32 Účasti
Medřický Václav 1965 1 7 km / 00:41:54 Účasti
Meixner František 1976 Ledce 1 9 km / 00:49:27 Účasti
Mejzr Dušan 1974 Veverky 21 250 km / 19:57:47 Účasti
Melišová Kateřina 1986 1 21 km / 01:53:29 Účasti
Melnykova Julie 1985 --- 1 12 km / 01:16:22 Účasti
Menclíková Petra 1974 Atlet Šestajovice 1 6 km / 00:45:59 Účasti
Menčík Lukáš 1979 JDE 2 30 km / 02:31:57 Účasti
Menšík Jan 1956 Jablonec nad Nisou 1 10 km / 00:41:33 Účasti
Merhaut Josef 0000 SRTG Beroun 1 12 km / 01:07:31 Účasti
Merhout Jiří 1983 CK Záluží 4 30 km / 02:49:45 Účasti
Mezerová Iva 1984 1 10 km / 00:46:44 Účasti
Mezník Vladimír 1964 LBE 1 18 km / 01:19:17 Účasti
Mička Jan 1969 1 12 km / 01:17:47 Účasti
Mieth Steffen 1973 Freiberg 1 21 km / 01:37:00 Účasti
Michálek Martin 1975 Triklub Příbram 6 94 km / 07:33:57 Účasti
Michalík Michal 0000 Pětiboj Plzeň 1 9 km / 00:39:10 Účasti
Michalíková Marta 1988 Pětiboj Plzeň 1 9 km / 00:43:35 Účasti
Mikeš Filip 1977 CK Vinohradské šlapky 1 18 km / 01:22:28 Účasti
Mikešová Eva 1983 1 21 km / 02:08:12 Účasti
Mikešová Jana 1991 Sokol Nová Paka 1 6 km / 00:32:49 Účasti
Miklánek Tomáš 1986 1 21 km / 01:40:10 Účasti
Mikoláš Milan 1942 Beroun 3 22 km / 02:24:13 Účasti
Mikolášek Arnošt 1965 Nákří 1 12 km / 00:51:24 Účasti
Mikula Miroslav 1968 Iron Stars Beroun 1 18 km / 01:07:28 Účasti
Mikulová Renata 1971 ARON STARS Beroun 1 7 km / 00:36:44 Účasti
Milesová Iva 1977 PSK Olymp Praha 1 6 km / 00:31:03 Účasti
Milfaitová Zdeňka 1989 1 10 km / 00:54:07 Účasti
Milhálková Jaroslava 1979 Žižkovský tygři 1 12 km / 01:09:57 Účasti
Minařík Petr 1976 Rokycany 3 25 km / 01:27:01 Účasti
Minčev Jvan 1957 Praha 1 6 km / 00:31:49 Účasti
Miřejovský Tomáš 1961 Sabzo Praha 1 7 km / 00:43:02 Účasti
Miskovič Dominika 1992 USK Praha / Perňa systém 1 18 km / 00:43:13 Účasti
Mlčkovský Petr 1984 Praha 1 18 km / 01:22:51 Účasti
Mlynek Emil 1955 OÚ Ráztočno 1 12 km / 01:14:55 Účasti
Mlynek Branislav 1978 --- 1 25 km / 02:08:52 Účasti
Močička Roman 1979 Dobříš 1 9 km / 00:50:07 Účasti
Modrý Marek 1988 OK Sparta Praha 2 39 km / 03:08:02 Účasti
Morav Pavel 1972 1 21 km / 01:48:34 Účasti
Mošnová Markéta 1976 2 18 km / 00:58:56 Účasti
Mottlová Daniela 1991 Březnice 1 10 km / 00:57:36 Účasti
Moudrý Ondřej 1981 321START 1 9 km / 00:39:59 Účasti
Moulis Václav 1978 --- 1 25 km / 02:39:44 Účasti
Moulis Petr 1971 Hořovice 1 8 km / 00:31:38 Účasti
Moulisová Markéta 1987 Fit & Funny 1 12 km / 00:59:33 Účasti
Mozgóvá Martina 1989 1 18 km / 01:08:20 Účasti
Mraček Jan 1966 Technika Praha 1 21 km / 01:37:40 Účasti
Mráz Miloslav 1949 Blatná 1 10 km / 00:51:58 Účasti
Mrázek Miloš 1978 TJ Pátek 1 7 km / 00:38:47 Účasti
Mrázková Zuzana 1979 Sokol Komárov 2 15 km / 01:05:50 Účasti
Mrkous Jan 1997 Gymnázium NOVÝ PORG 1 12 km / 00:54:10 Účasti
Mrkvičková Kateřina 1998 Mlékojedy 1 9 km / 01:03:58 Účasti
Muhari Gábor 1977 www.mu-ti.com 1 50 km / 03:13:53 Účasti
Mucha Petr 1947 Sokol Kobylisy 2 22 km / 01:58:04 Účasti
Müller Jiří 0000 Hostomice 1 9 km / 00:53:14 Účasti
Mužík Josef 1981 SRUB TEAM Hořovice 6 75 km / 05:27:54 Účasti

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: