Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

13.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti
20.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti
24.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci brdského poháru 2016

A B C Č D E F G H Ch I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Uběhnuto km/čas Závody
Pacík Milan 1963 SK Hasiči Praha 1 9 km / 00:44:18 Účasti
Pacner Martin 1978 Biatlon Beroun 2 25 km / 01:41:28 Účasti
Pacner Vladimír 1976 Biatlon Beroun 3 33 km / 02:34:48 Účasti
Palacký Václav 1974 Forest Gump Team 1 7 km / 00:47:37 Účasti
Paleček Bohumil 1957 Louňovice 1 18 km / 01:17:10 Účasti
Palek Jan 1977 Praha 1 9 km / 00:42:12 Účasti
Palivec David 1984 SPSVD Jistebnice 1 10 km / 00:39:03 Účasti
Panthen Andreas 1961 LG Buchsbaum Berlin 1 50 km / 04:16:26 Účasti
Panušková Jaroslava 1977 VK Blesk 1 9 km / 00:41:39 Účasti
Paranič Michal 1994 Rakovník 1 6 km / 00:34:55 Účasti
Patera Miroslav 1963 BK Louny 1 18 km / 01:15:45 Účasti
Patlejch Richard 1969 TJ Spartak Rožmitál 1 10 km / 00:55:41 Účasti
Paul Pavel 1987 3 41 km / 03:36:42 Účasti
Paul Vojtěch 1993 Author Bike Centrum Sedláček 5 70 km / 05:15:33 Účasti
Pavel Michal 1986 AC Fit řízci 1 21 km / 01:42:00 Účasti
Pavlica Martin 1972 3 40 km / 03:15:58 Účasti
Pavlíček Jan 1966 STS Chvojkovice-Brod 2 30 km / 02:39:53 Účasti
Pavlovská Katarina 1988 Králův Dvůr 1 9 km / 00:50:01 Účasti
Pavlů Mirka 1975 Hejvy´s Intimmate Team 2 51 km / 05:17:03 Účasti
Pavlus Jaroslav 1954 Lazaři 1 8 km / 00:56:32 Účasti
Pazdera Josef 1972 Doubravan Újezd 1 9 km / 00:45:39 Účasti
Pazdera Lukáš 1986 VSK Univerzita Brno 5 42 km / 02:34:39 Účasti
Pech Roman 1962 Ski Šumava 1 7 km / 00:30:18 Účasti
Pech Jakub 0000 Hořovice 1 9 km / 00:49:33 Účasti
Pech Martin 1997 Alltrainingcz 1 7 km / 00:32:45 Účasti
Pech David 0000 Hořovice 1 9 km / 00:49:51 Účasti
Pech Jindřich 1980 Žleby 1 12 km / 01:02:26 Účasti
Pechar Oldřich 1984 Hejvys intimate team 2 30 km / 02:50:15 Účasti
Pechek Petr 1983 Kerteam 1 6 km / 00:23:47 Účasti
Pěchota Pavel 1987 Plzeň 1 9 km / 00:40:18 Účasti
Pejpal Jiří 1934 TJ liga 100 Praha 1 12 km / 01:29:25 Účasti
Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 3 69 km / 05:39:05 Účasti
Pekárková Blanka 1972 Báječné ženy v běhu 1 12 km / 01:23:45 Účasti
Pelc Zdeněk 1977 Loděnice 1 18 km / 01:26:25 Účasti
Pelc Václav 1967 CZ - Vytrvalci Strakonice 1 50 km / 04:15:16 Účasti
Pelikán Michal 1974 --- 1 25 km / 02:11:02 Účasti
Pergl Jan 1995 Sokol Žebrák 1 7 km / 00:46:38 Účasti
Pergler Lukáš 1992 Komárov 3 22 km / 01:39:25 Účasti
Peřinová Zdenka 1968 1 10 km / 01:07:04 Účasti
Pešek Martin 1996 Lokomotiva Plzeň 1 25 km / 02:48:43 Účasti
Pešková Romana 1975 1 18 km / 01:02:35 Účasti
Pešl Josef 1985 Loko Beroun 1 8 km / 00:30:20 Účasti
Petáková Kateřina 1982 .... 2 17 km / 01:35:13 Účasti
Peterka Ladislav 0000 Bood Camp 1 9 km / 01:02:51 Účasti
Petráčková Jana 1986 OUTLOŇ Tým 3 24 km / 01:56:45 Účasti
Petranyi Radoslav 1986 Bonbon 1 18 km / 01:17:33 Účasti
Petrilák Miroslav 1966 Příbram 21 203 km / 20:14:17 Účasti
Petriláková Zdeňka 1986 2 31 km / 02:39:38 Účasti
Petriláková Petra 1976 --- 2 20 km / 02:31:51 Účasti
Petronyuk Viktor 1960 ČZU Praha 1 10 km / 00:36:10 Účasti
Petřeková Monika 1987 Rožmitál 1 21 km / 01:53:18 Účasti
Petřík Ladislav 1973 1 10 km / 00:48:23 Účasti
Philippová Lucie 1984 1 10 km / 00:58:41 Účasti
Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B 2 30 km / 02:50:23 Účasti
Pietrula Miroslav 1973 Jince 1 6 km / 00:25:16 Účasti
Pihávková Věra 1983 1 10 km / 00:24:13 Účasti
Pícha Miroslav 1988 1 21 km / 01:47:29 Účasti
Pichlík Roman 1977 Cerhovice 1 7 km / 00:42:29 Účasti
Pilecký Ondřej 1984 SK Pilous 2 18 km / 01:26:47 Účasti
Pirva Simona 1986 --- 1 25 km / 02:24:41 Účasti
Placatka Stanislav 1969 Příbram 3 30 km / 02:37:34 Účasti
Plaček Tomáš 1983 Praha 12 1 21 km / 01:49:50 Účasti
Platte Arnat 1969 Bayern.Staatsforsten 1 50 km / 05:35:45 Účasti
Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 19 194 km / 16:06:47 Účasti
Plechatý Tomáš 1975 Tůr De Bír Příbram 1 12 km / 00:57:51 Účasti
Plojhar Tomáš 1978 1 21 km / 02:01:00 Účasti
Plojharová Zuzana 1994 1 12 km / 00:59:54 Účasti
Podlena Václav 1984 Plzeň 1 8 km / 00:31:59 Účasti
Podlešák Jakub 1976 CZ 1 50 km / 04:23:49 Účasti
Poduška Josef 1962 Sokol Unhošť 1 25 km / 01:45:57 Účasti
Podzemský Jan 1984 Praha 2 27 km / 02:31:42 Účasti
Podzimek Vladimír 1963 HVOŽĎANY 1 10 km / 00:44:36 Účasti
Poche Sebastián 1988 Praha 5 1 9 km / 00:43:30 Účasti
Pokorný Pavel 1982 CZ - Dream Team Konice Znojmo 1 50 km / 04:39:33 Účasti
Pokorný Lubomír 1955 CZ - Rabbits Znojmo 1 50 km / 04:31:09 Účasti
Polák Karel 1955 Spartak Rožmitál 1 10 km / 00:50:21 Účasti
Polák Miroslav 1991 Polák team 1 8 km / 00:47:19 Účasti
Poláková Martina 1986 Polák team 1 8 km / 00:51:00 Účasti
Polidar Miroslav 1972 1 21 km / 01:54:54 Účasti
Polívka Roman 0000 Hořovice 1 9 km / 00:45:09 Účasti
Polívka Petr 1976 CZ 1 50 km / 04:24:44 Účasti
Polívka Jan 1988 Vranovice Ural 1 10 km / 00:46:16 Účasti
Pondělíček Michal 1995 Hořovice 2 17 km / 01:18:47 Účasti
Pondělíček Radko 1982 nic 1 10 km / 00:49:29 Účasti
Poníček Milan 1985 1 9 km / 00:50:39 Účasti
Pop David 0000 Forest Gump Team 1 7 km / 00:40:20 Účasti
Popletal Martin 1988 Hisport Team 1 18 km / 01:05:18 Účasti
Popovová Jaroslava 1948 AC Falcon Rokycany 1 9 km / 00:56:37 Účasti
Pospíšek Miroslav 1961 Kangsim Knights 1 50 km / 05:40:18 Účasti
Potůček Jiří 1953 Velké Přítočno 3 34 km / 03:13:54 Účasti
Potůček Jan 1981 Praha 7 1 9 km / 00:52:07 Účasti
Pour Svatopluk 1952 Slavoj Obecnice 9 76 km / 07:13:47 Účasti
Povalová Eva 1984 5 58 km / 05:06:32 Účasti
Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha 4 29 km / 04:13:55 Účasti
Prašková Ivana 1975 České Budějovice 1 6 km / 00:41:38 Účasti
Pražák Adam 1978 SKUŠ Praha 1 25 km / 02:18:12 Účasti
Prenosil Stanislav 1972 Březnice 6 86 km / 06:57:08 Účasti
Procházka Jan 1982 Inov 8 Team 1 9 km / 00:32:11 Účasti
Procházka Pavel 1968 Doubravan Újezd 1 9 km / 00:47:16 Účasti
Procházka Radek 1982 Road Riders 1 6 km / 00:33:11 Účasti
Procházka Jiří 1962 TTK Slávia VŠ Plzeň 1 12 km / 00:50:01 Účasti
Procházka Pavel 1993 Dlouhoprsťák 1 9 km / 00:44:22 Účasti
Procházka Milan 1941 CZ - ASK Slavia Praha 1 50 km / 05:11:50 Účasti
Procházka Ondřej 1987 Doubravan Újezd 1 9 km / 00:43:37 Účasti
Procházka Martin 1971 CZ 1 50 km / 04:24:40 Účasti
Procházková Irena 1957 TJ Háje 1 25 km / 03:13:25 Účasti
Procházková Karolína 1964 Hořovice 1 42 km / 04:38:29 Účasti
Procházková Petra 1974 Iron Stars Beroun 1 18 km / 00:52:55 Účasti
Procházková Jana 1988 Moderní pětiboj Hořovice 1 9 km / 00:48:02 Účasti
Procházková Zuzana 1989 SK Brdy MTB Team 1 9 km / 00:45:51 Účasti
Procházková Ivona 1975 Blatná 1 12 km / 01:29:16 Účasti
Procházková - Ovizlová Martina 1986 SK Studenec 1 9 km / 00:39:48 Účasti
Prokop Matěj 1986 CZ - Člověk Levyt 1 50 km / 04:40:25 Účasti
Prošek Tomáš 0000 Beroun 1 8 km / 00:35:19 Účasti
Prošek Luboš 1968 LokoBoys 1 42 km / 04:38:26 Účasti
Protivanský Michal 1964 Pražské lamy 1 9 km / 00:47:57 Účasti
Prouza Martin 1967 Divný holky 1 9 km / 00:41:56 Účasti
Prouza Milan 0000 SC Radotín 1 9 km / 00:41:04 Účasti
Provazník Jan 1979 Bohutín 3 23 km / 01:49:39 Účasti
Pruner Zdeněk 1983 Praha 1 12 km / 01:08:53 Účasti
Prunerová Eva 1979 --- 3 45 km / 04:05:06 Účasti
Průša Vít 1988 Vyběhej se 1 10 km / 00:39:10 Účasti
Průša Jiří 1988 Příbram 1 21 km / 01:33:48 Účasti
Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 4 33 km / 03:38:26 Účasti
Příbrský Dušan 1965 KPO 1 18 km / 01:30:47 Účasti
Přibyl Oldřich 0000 Kopec 1 8 km / 00:40:16 Účasti
Přibyl Alois 1973 Kvilda 1 42 km / 03:31:57 Účasti
Příbyl Josef 1983 Quattro Formaggi 1 12 km / 00:57:39 Účasti
Přigrodský Aleš 1992 Nepomuk 2 18 km / 01:28:08 Účasti
Přígrodský Josef 1967 Nepál 1 10 km / 00:46:18 Účasti
Příhoda Jaroslav 1966 Sokol Žebrák 3 21 km / 02:13:46 Účasti
Psůtka Roman 1962 CZ - B.K. Capartice 1 50 km / 05:26:10 Účasti
Pštrossová Marie 1959 SNB Praha 1 6 km / 00:42:10 Účasti
Pudil Jaroslav 1961 m2 sport bečvář strakonice 1 12 km / 00:52:06 Účasti
Pulkrábková Mirka 1989 1 12 km / 01:12:28 Účasti
Pullman Miroslav 1950 Jablonec nad Nisou 1 18 km / 01:21:01 Účasti
Punčochář Miroslav 1986 Rožmitál 1 10 km / 00:46:13 Účasti
Punčochářová Dita 1977 HISPORT TEAM Praha 2 30 km / 02:29:47 Účasti
Puschek Pavel 0000 Top Running 1 9 km / 00:37:55 Účasti

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: