Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

17.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (70)
24.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (30)
1.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci brdského poháru 2016

A B C Č D E F G H Ch I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Uběhnuto km/čas Závody
Rábik Jan 1978 Noufýr 1 42 km / 04:29:09 Účasti
Raboch Ivan 1966 Žebrák 5 43 km / 03:01:33 Účasti
Rácz Ondřej 0000 Franta Černý TEAM 1 9 km / 00:55:32 Účasti
Rada Petr 1966 ACOH Praha 2 15 km / 01:11:16 Účasti
Rampas Václav 1967 1 10 km / 00:43:43 Účasti
Ranzi Piero 1978 dobrichovice 1 7 km / 00:34:50 Účasti
Rašková Martina 1982 AC Praha 1 9 km / 00:47:11 Účasti
Rataj Pavel 1969 Rokycany 5 55 km / 04:07:59 Účasti
Ratajová Hana 1976 Rokycany 1 8 km / 00:21:47 Účasti
Rázková Kristýna 1990 AC Falcon Rokycany 1 12 km / 01:08:46 Účasti
Rebcová Monika 1977 Praha 1 21 km / 02:03:39 Účasti
Redlich Roman 1965 San Piego 3 23 km / 01:47:49 Účasti
Redlich Tomáš 1988 San Piego 7 95 km / 08:37:49 Účasti
Rechnovský Jan 1970 KP Praha 1 18 km / 01:19:27 Účasti
Rechtoriková Linda 1987 ŠSK Borotín/SPSVD Jistebnice 1 10 km / 00:42:44 Účasti
Reichel Josef 1968 Bikestore.cz 1 42 km / 04:16:58 Účasti
Reiterman Leoš 1971 LOKO Beroun 2 60 km / 05:54:54 Účasti
Rejsková Ivona 1985 Team Internet PB 3 54 km / 04:00:41 Účasti
Rejzek Jiří 1975 Sokol Medový Újezd 2 17 km / 01:19:02 Účasti
Rejzková Štěpánka 1982 Holoubkov 1 8 km / 00:19:14 Účasti
Rek Lukáš 1977 CZ 1 50 km / 05:09:33 Účasti
Rektor Antonín 1975 Modřany 1 12 km / 00:45:22 Účasti
Rendl Josef 1976 tj packa praha 2 15 km / 01:00:36 Účasti
Rieger Zdeněk 1976 Nižbor 1 7 km / 00:31:12 Účasti
Riehs David 1974 1 21 km / 01:43:48 Účasti
Richtaršič Alma 1973 DMP Celje 1 50 km / 04:52:59 Účasti
Richter František 1988 --- 1 25 km / 02:36:45 Účasti
Richterová Nikol 1987 --- 1 12 km / 01:07:20 Účasti
Robnik Bogdam 1974 DMP Celje 1 50 km / 04:22:06 Účasti
Rock Jan 1954 Sokol Unhošť 5 42 km / 04:14:39 Účasti
Röderová Silvie 1979 BŽB 1 12 km / 01:16:10 Účasti
Rohr Petr 1965 CZ 1 50 km / 05:24:14 Účasti
Rojová Anna 1992 Sokol Spálené Poříčí 1 21 km / 02:02:08 Účasti
Rojová Monika 1966 Sokol Spálené Poříčí 1 21 km / 02:13:24 Účasti
Rosenthal Jan 1983 CZ 1 50 km / 05:51:37 Účasti
Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 14 127 km / 08:03:43 Účasti
Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 4 41 km / 02:18:33 Účasti
Rotek Pavel 1977 1 10 km / 00:47:42 Účasti
Roule Leopold 1986 1 21 km / 02:00:27 Účasti
Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 6 77 km / 06:06:55 Účasti
Rubeš Jan 1973 Proběhnout se 1 8 km / 00:34:47 Účasti
Rubešová Andrea 1975 TJ krejčovství 1 8 km / 00:45:15 Účasti
Rudolf Tomáš 1972 Říčany 1 18 km / 01:18:38 Účasti
Rudolfová Jitka 1986 1 18 km / 00:43:05 Účasti
Ruchařová Martina 1978 Run go kořeny 1 21 km / 02:00:27 Účasti
Rumpík Viktor 1988 Loko Beroun 2 27 km / 01:51:09 Účasti
Rumpíková Kristina 1989 1 18 km / 00:58:40 Účasti
Růžička Václav 1986 Chovatelé Jince 1 6 km / 00:42:21 Účasti
Růžička Martin 1986 1 18 km / 01:38:09 Účasti
Růžička Lukáš 1986 Runsport Team 1 25 km / 02:25:28 Účasti
Růžička Zbyněk 1989 Kadel Plzeň 1 7 km / 00:31:15 Účasti
Růžička Tomáš 1978 SDH Zbraslav 1 9 km / 00:44:22 Účasti
Růžička Tomáš 1985 Chovatelé Jince 1 6 km / 00:34:30 Účasti
Ryba Jiří 1968 Praha 1 21 km / 02:10:37 Účasti
Rybáčková Sona 1983 CZ - MK Kladno 1 50 km / 04:56:56 Účasti
Rýdl Vladimír 1968 --- 1 25 km / 02:32:49 Účasti
Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov 3 22 km / 01:43:18 Účasti
Rychlíková Zuzana 1988 A jedeme dál :-) 2 30 km / 03:04:07 Účasti
Ryjáčková Iva 1988 žádný klub 2 18 km / 01:30:57 Účasti
Ryšavý Martin 1985 Brno-Bohunice 1 10 km / 00:57:49 Účasti
Ryvola Vojtěch 1998 Praha-Radotín 1 9 km / 00:44:24 Účasti

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: