Termíny závodů pro rok 2024: Termínovka ¦ Přihlášky na závody
23.3. | Josefský běh v Cerhovicích | dětské závody | Propozice | Přihlášky (51) | |
31.3. | Běh Rožmitál - Březnice | Propozice | |||
6.4. | Jarní běh Litní a zámeckým parkem | dětské závody | Propozice | Přihlášky (16) |
A B C Č D E F G H Ch I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž
Přijmení | Jméno | Ročník | Klub / město | Počet účastí | Uběhnuto km/čas | Závody |
Cajthamlová | Natálie | 1988 | Příbram | 2 | 22 km / 01:37:00 | Účasti |
Cajthamlova | Natalie | 1988 | 1 | 21 km / 02:17:54 | Účasti | |
Calaj | Juraj | 1981 | CZ - JZD Mníšek | 1 | 50 km / 04:07:08 | Účasti |
Capoušek | Petr | 1977 | Kutná Hora | 1 | 10 km / 00:49:41 | Účasti |
Cejpová | Tereza | 1988 | --- | 1 | 12 km / 01:00:29 | Účasti |
Ciboch | Michal | 1979 | Florbal Dobříš | 1 | 9 km / 01:11:01 | Účasti |
Cibulka | Stanislav | 1981 | IRON STARS Beroun | 6 | 61 km / 04:09:02 | Účasti |
Cibulka | Lukáš | 1993 | 1 | 7 km / 00:32:44 | Účasti | |
Cibulková | Markéta | 1983 | Iron Stars Beroun | 5 | 52 km / 02:55:46 | Účasti |
Cibulková | Zdena | 1957 | Hořovice | 1 | 8 km / 00:24:00 | Účasti |
Cibulková | Zdena | 0000 | Hořovice | 1 | 8 km / 00:23:22 | Účasti |
Cihlář | Jan | 1970 | Loko Beroun | 1 | 9 km / 00:37:56 | Účasti |
Cihlář | Zdislav | 1964 | Loko Beroun | 2 | 16 km / 01:03:25 | Účasti |
Cikán | Jaroslav | 1955 | Příbram | 1 | 7 km / 00:34:53 | Účasti |
Cimbura | Mikuláš | 1984 | 1 | 10 km / 00:47:45 | Účasti | |
Cindr | Martin | 1983 | ABT Česana Rohozec | 1 | 9 km / 00:43:56 | Účasti |
Cindrová | Jana | 1986 | Mladá Boleslav | 1 | 9 km / 00:49:25 | Účasti |
Cirkva | Lukáš | 0000 | 1 | 9 km / 00:46:33 | Účasti | |
Císař | Jan | 1990 | SK Mirovice | 1 | 10 km / 00:48:03 | Účasti |
Collett | Stephen | 1989 | 1 | 21 km / 02:04:55 | Účasti | |
Csirik | Jiří | 1992 | Atletika Písek | 1 | 10 km / 00:33:45 | Účasti |
Cuříková | Petra | 1983 | BŽB | 1 | 21 km / 02:06:48 | Účasti |
Czeczotka | Pavel | 1986 | TJ Dolní Lomná | 1 | 21 km / 01:35:08 | Účasti |
Czerulková | Alexandra | 1998 | Gymkc | 1 | 9 km / 00:44:16 | Účasti |
Chalupa | Jan | 1981 | Fabiánv Prostředník | 1 | 10 km / 00:49:29 | Účasti |
Charvát | Jan | 1998 | Zaječov | 1 | 7 km / 00:32:47 | Účasti |
Chlumský | Luboš | 1956 | Praha Vokovice | 1 | 6 km / 00:51:53 | Účasti |
Chmel | Zdeněk | 1962 | Běžecký klub České spořitelny | 1 | 18 km / 01:28:41 | Účasti |
Chmelové | Iva | 1962 | Běžecký klub České spořitelny | 1 | 18 km / 01:10:53 | Účasti |
Chochola | Vladimír | 1950 | MK Kladno | 2 | 11 km / 01:12:05 | Účasti |
Chochola | Petr | 1977 | Florbal NS | 2 | 11 km / 01:00:02 | Účasti |
Chocholová | Barbora | 1990 | TJ Lisovice | 1 | 8 km / 00:50:55 | Účasti |
Chocholová | Ivana | 1979 | Sokol Jince | 1 | 6 km / 00:45:23 | Účasti |
Chovanec | Ondřej | 1984 | 1 | 21 km / 02:00:25 | Účasti | |
Chramosta | Jaroslav | 1966 | Jaboja Tým | 1 | 18 km / 01:06:18 | Účasti |
Chrastina | Jaroslav | 1973 | --- | 4 | 55 km / 04:18:36 | Účasti |
Chroust | Jan | 1960 | Křinický pivovar Krásná Lípa | 1 | 6 km / 00:34:53 | Účasti |
Chroustová | Lucie | 1978 | Raffiruners | 2 | 29 km / 02:27:43 | Účasti |
Chukhno | Viktoria | 1996 | AC Falcon Rokycany | 1 | 8 km / 00:16:43 | Účasti |
Churaňová | Radka | 1977 | TJ Lokomotiva Trutnov | 2 | 30 km / 01:32:11 | Účasti |
Chvalová | Věra | 1996 | OK Lokomotiva Plzeň | 1 | 25 km / 02:41:12 | Účasti |
Chvátal | Vladimír | 1976 | CZ - Úvaly | 1 | 50 km / 05:10:54 | Účasti |
Chvojka | Zbyšek | 1964 | TJ Spofa | 1 | 42 km / 04:22:15 | Účasti |
Chýlová | Michaela | 1981 | nutno doplnit !!!!! | 1 | 9 km / 00:47:06 | Účasti |
Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: