Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

13.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti
20.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti
24.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci brdského poháru 2016

A B C Č D E F G H Ch I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Uběhnuto km/čas Závody
Sadílek Václav 1950 Albrechtice 1 42 km / 05:14:58 Účasti
Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři 5 110 km / 08:45:31 Účasti
Sajdlová Jana 1983 Žižkovký Tygři 1 10 km / 00:19:11 Účasti
Salkovič Ladislav 1984 Přední Poříčí 2 18 km / 01:28:23 Účasti
Samcová Lucie 1977 CZ - SK Řepice 1 50 km / 04:29:42 Účasti
Samková Nikola 1988 Běžecký klub České spořitelny 3 27 km / 01:38:23 Účasti
Sandalov Nikolay 1978 1 9 km / 00:45:54 Účasti
Sedláček Jaroslav 1968 OK Roztoky 1 6 km / 00:42:36 Účasti
Sedláček Jan 1978 SK Plzeň Bolevec 1 50 km / 04:29:39 Účasti
Sedláčková Denisa 1977 1 10 km / 00:23:57 Účasti
Sedláčková Petra 1970 OU Roztoky 1 6 km / 00:44:08 Účasti
Sefzigová Barbora 1993 1 7 km / 00:46:27 Účasti
Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 13 174 km / 15:11:39 Účasti
Sehnal Ariel 1987 Dukla Praha 1 6 km / 00:45:59 Účasti
Sekera Viktor 1992 Zlatníky 1 9 km / 00:52:43 Účasti
Selnar Petr 1974 CZ - BLK Tábor 1 50 km / 05:39:47 Účasti
Semančík Viktor 1998 gymkc.local 1 21 km / 01:47:52 Účasti
Semenchukov Maxim 1985 Running Cheff 1 9 km / 00:36:52 Účasti
Scheinherr Jiří 1951 Blatná 2 22 km / 02:46:40 Účasti
Scheu Harald 1969 LMB 1 25 km / 01:59:47 Účasti
Schiele Paul 1968 LSG Aalen 1 50 km / 03:48:19 Účasti
Schiferling Tomas 1978 Francie 1 8 km / 00:40:12 Účasti
Schifferling Thomas 1978 Přední poříčí 1 25 km / 02:50:12 Účasti
Schmidt Erhard 1956 LSG Karlsruhe 1 50 km / 04:51:13 Účasti
Schovánek Petr 1965 Krčský les 4 50 km / 03:29:21 Účasti
Schovánek Milan 1962 Krčský les B 3 23 km / 02:02:44 Účasti
Siherle Borut 1965 DMP Celje 1 50 km / 04:14:56 Účasti
Sikorová Jitka 1977 Sikorová Team 1 8 km / 00:54:47 Účasti
Simonic Odon 1952 DMP Celje 1 50 km / 05:27:41 Účasti
Simonides Jiří 1982 Příbram 1 12 km / 01:02:41 Účasti
Sitařová Kateřina 1977 DGP 1 25 km / 02:28:40 Účasti
Skalický Josef 1962 ActivityLA.cz ŽICHLÍNEK 1 25 km / 02:01:47 Účasti
Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 13 153 km / 12:21:24 Účasti
Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 20 209 km / 17:09:58 Účasti
Skalka Filip 1984 2 33 km / 03:31:57 Účasti
Sklenář Vítězslav 1971 1 6 km / 00:30:03 Účasti
Sklenářová Lucie 1993 Zdice 2 15 km / 00:41:45 Účasti
Skopový Luboš 1970 Jince 1 6 km / 00:35:04 Účasti
Skripnik Štěpán 1979 CZ - Klacky.cz 1 50 km / 03:55:07 Účasti
Skýpala Zdeněk 1987 1 21 km / 02:31:31 Účasti
Sládeček Jakub 1974 Senešnice 20 207 km / 14:38:53 Účasti
Sládek Vilém 1979 Ďáblice Stars 1 18 km / 01:22:44 Účasti
Sladký Lukáš 1987 Vorvani 2 16 km / 01:21:54 Účasti
Sladký Roman 1972 Pro Sport Activities 1 7 km / 00:27:54 Účasti
Sladký Jiří 1967 KPO 1 18 km / 01:17:16 Účasti
Sláma Pavel 1976 Březnice 1 10 km / 00:46:43 Účasti
Slamiak Stanislav 1962 lokomotiva ostrava 3 31 km / 02:58:58 Účasti
Slavíček Pavel 1988 Příbram 1 10 km / 00:58:40 Účasti
Slepičková Renáta 1994 -- 1 21 km / 01:57:07 Účasti
Slezák Ondřej 0000 Loko Beroun 1 12 km / 01:03:45 Účasti
Slezáková Jana 1986 Hejvys intimate team 2 30 km / 03:18:27 Účasti
Slezáková Michaela 1967 Loko Zdice 2 20 km / 01:30:47 Účasti
Slivkaničová Ivana 1962 Hisport 1 18 km / 00:59:40 Účasti
Smetana Michal 1973 Smetana TEAM 9 94 km / 08:17:16 Účasti
Smetana Ondřej 1983 RUNGO.cz 3 36 km / 02:28:16 Účasti
Smetanová Monika 1973 Smetana TEAM 10 83 km / 06:11:21 Účasti
Smítal Jan 1985 Drahlín 3 33 km / 02:35:47 Účasti
Smola Jiří 1976 1 6 km / 00:41:44 Účasti
Smolová Kateřina 1977 Jince 1 6 km / 00:42:24 Účasti
Smrčka Miloš 1954 BK Říčany 1 9 km / 00:35:25 Účasti
Smrkovský Michal 1979 CZ - Hýskov 1 50 km / 05:16:42 Účasti
Smrž Martin 1996 Karlštejn 1 9 km / 00:55:15 Účasti
Smutek Miloslav 1952 TJ Stodůlky 1 42 km / 04:45:24 Účasti
Sobotka Filip 1988 1 18 km / 01:23:39 Účasti
Sojka Robert 1977 Malá Hraštice 1 50 km / 04:46:42 Účasti
Sojková Hana 1975 1 12 km / 01:25:41 Účasti
Solnička Petr 1960 CZ - AC Česká Lípa 1 50 km / 06:29:30 Účasti
Sorokáčová Veronika 1994 Praha 1 9 km / 00:51:25 Účasti
Souček Štěpán 1974 SK Vlaška pro radost 2 30 km / 02:02:19 Účasti
Souček Filip 1984 Tochovice 1 7 km / 00:31:52 Účasti
Součková Helena 1962 Tochovice 1 7 km / 00:42:48 Účasti
Soukal Viktor 1979 CZ - Murghab Runners 1 50 km / 04:20:05 Účasti
Soukal Petr 1986 1 21 km / 01:44:34 Účasti
Soukup Petr 1976 Příbram 1 21 km / 01:29:47 Účasti
Soukup Petr 1965 Kovohutě Příbram 2 13 km / 01:06:29 Účasti
Soukup Pavel 1973 STS Chrášťany 1 25 km / 02:05:30 Účasti
Sova Matěj 1988 Pankration Gym 3 41 km / 03:05:50 Účasti
Spáčilová Šárka 1982 neni 1 21 km / 03:00:38 Účasti
Spilka Tomáš 1991 Nový Knín 1 9 km / 00:41:04 Účasti
Spilková Lucie 1977 1 10 km / 00:22:32 Účasti
Spousta Tadeáš 0000 Jince 1 9 km / 00:48:07 Účasti
Srbený David 1981 CZ 1 50 km / 06:37:39 Účasti
Stebelová Gabriela 1996 Gympl 1 9 km / 00:50:49 Účasti
Stehlík Ondřej 1980 Spartak Rožmitál p. Tř. 1 10 km / 00:50:13 Účasti
Stehlík David 1990 Amatéři 1 8 km / 00:41:55 Účasti
Steinbauer Jiří 1973 SK Rejta 1 21 km / 01:37:36 Účasti
Steinsová Eva 1997 Vyběhej se 3 26 km / 01:55:28 Účasti
Stočesová Petra 1975 Hejvy´s intimmate team 1 42 km / 04:03:50 Účasti
Stračáková Zdeňka 1970 1 10 km / 00:36:01 Účasti
Straka Josef 1985 Dominikální Paseky 1 10 km / 00:49:45 Účasti
Straková Monika 1990 Matky v akci :-) 2 31 km / 03:31:37 Účasti
Stráněl Jiří 1972 Olomouv 1 21 km / 01:40:06 Účasti
Stránělová Eva 1998 SK Rover 1 21 km / 02:03:58 Účasti
Strejček Jiří 1983 Rysy 1 6 km / 00:42:45 Účasti
Strnad Ondřej 1980 CZ - Brno Medlánky 1 50 km / 04:04:00 Účasti
Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni 4 44 km / 03:44:49 Účasti
Strniště Jakub 1992 Obecnice 1 6 km / 00:43:52 Účasti
Strouhal Martin 1968 CZ 1 50 km / 05:13:13 Účasti
Strouhalová Ilona 1973 CZ - MAJKL MITS 1 50 km / 06:18:06 Účasti
Středová Ivana 1965 --- 1 25 km / 02:47:18 Účasti
Stupka Milan 1973 1 10 km / 00:48:09 Účasti
Stupka Tomáš 1978 1 50 km / 05:02:17 Účasti
Stupková Erika 1972 1 10 km / 00:59:16 Účasti
Suchánek Petr 1972 AC OH Praha 1 10 km / 00:38:44 Účasti
Suchanová Vladimíra 1982 --- 1 12 km / 01:13:44 Účasti
Suchomal Ludolf 1977 Dobříš 1 9 km / 00:59:24 Účasti
Suchomalová Kateřina 1980 Dobříš 1 9 km / 01:02:51 Účasti
Suchopár Vojtěch 1998 GYMKC 1 9 km / 00:40:57 Účasti
Suchopárová Ivana 1969 Dobříš 1 9 km / 00:57:46 Účasti
Suková Martina 1998 TJ Sokol Kolín 1 6 km / 00:31:57 Účasti
Svátek Lubomír 1958 Praha 1 12 km / 01:04:16 Účasti
Svatková Barbora 1985 Praha 2 24 km / 02:01:25 Účasti
Svoboda Václav 1966 CZ 1 50 km / 05:05:06 Účasti
Svoboda Jan 1943 Příbram 16 132 km / 11:39:31 Účasti
Svoboda Pavel 1969 SK Vlaška 1 9 km / 00:36:50 Účasti
Svoboda Jiří 0000 Total Vital 1 9 km / 00:47:33 Účasti
Svoboda Stanislav 1974 --- 1 12 km / 01:06:40 Účasti
Svoboda Petr 1986 Lazaři 1 8 km / 00:42:54 Účasti
Svobodová Jana 1986 1 21 km / 02:27:25 Účasti
Svobodová Dana 1952 Příbram 17 141 km / 12:19:35 Účasti
Svozilová Ludmila 1983 Veverky 11 127 km / 10:52:20 Účasti
Sýkora Jan 1992 -- 1 9 km / 00:59:28 Účasti
Szabo David 1970 SK Nové Zámky SK 1 21 km / 01:57:55 Účasti
Szabó Ludvík 1963 CZ 1 50 km / 05:58:51 Účasti
Szöke Michal 1993 --- 1 12 km / 01:05:59 Účasti

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: