Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

13.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti
20.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti
24.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci brdského poháru 2016

A B C Č D E F G H Ch I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Uběhnuto km/čas Závody
Šafránek Michal 1984 GYMKC.local 1 9 km / 00:44:04 Účasti
Šafránková Johanka 1987 Loko Beroun 1 8 km / 00:22:44 Účasti
Šafránková Martina 1976 Březnice 1 10 km / 00:59:49 Účasti
Šafránková Jitka 1958 LOKO Beroun 1 8 km / 00:22:44 Účasti
Šachta Josef 1985 Citybee 1 10 km / 00:49:41 Účasti
Šálek Martin 1967 Triklub Příbram 1 25 km / 02:14:26 Účasti
Šandera Martin 1976 BONBON 1 42 km / 05:26:10 Účasti
Šára Pavel 1974 AC Praha 1890 4 42 km / 02:39:03 Účasti
Šatava Michal 1979 Bubovice 1 10 km / 00:48:39 Účasti
Šebek Dušan 1972 SK Neumětely 1 6 km / 00:33:45 Účasti
Šebek Pavel 1989 Rysy 1 18 km / 01:17:49 Účasti
Šedivý Rastislav 1972 SK Pecouská 1 21 km / 02:06:39 Účasti
Šedivý Jan 1984 Vyběhej se 1 10 km / 00:46:15 Účasti
Šedivý Tomáš 1980 --- 1 12 km / 01:03:37 Účasti
Šerý Pavel 1971 Senec 1 7 km / 00:37:35 Účasti
Šesták Jindřich 1956 KKK Praha 1 6 km / 00:38:02 Účasti
Ševít Jan 1973 Srub Hořovice 6 48 km / 04:17:01 Účasti
Ševr Vlastimil 1986 kačeři o.s. 1 12 km / 01:02:52 Účasti
Šibravová Lenka 1982 Kerteam 3 26 km / 01:58:33 Účasti
Šilha Václav 1983 Bělčice 2 18 km / 01:29:43 Účasti
Šíma Zdeněk 1961 Slivenec Praha 1 12 km / 01:10:11 Účasti
Šiman Eduard 1965 Praha 10 5 53 km / 03:59:06 Účasti
Šimek Jakub 1973 Horolezci Dobříš 1 9 km / 00:37:47 Účasti
Šimek Jan 1976 Ďolíček 1 50 km / 04:22:39 Účasti
Šimek Jan 1996 FSP Praha 1 6 km / 00:38:34 Účasti
Šiml Jan 1967 Novis TK Praha 1 18 km / 01:31:58 Účasti
Šimon Miloš 1944 PSK Union Praha 1 6 km / 00:44:40 Účasti
Šímová Andrea 1975 Osek 1 8 km / 00:23:25 Účasti
Šimsa Josef 1972 Falcon Rokycany 1 8 km / 00:32:32 Účasti
Šimsa Josef 1996 Dukla Praha 1 8 km / 00:26:35 Účasti
Šimůnková Simona 1997 Trisk České Budějovice 1 9 km / 00:41:11 Účasti
Šimurda Richard 1971 ÚSK CS Plzeň 1 8 km / 00:30:07 Účasti
Šinágl Radek 1977 hlubošský spratek 1 10 km / 01:00:39 Účasti
Šinágl Filip 1988 1 21 km / 01:26:37 Účasti
Šindelář Karel 1977 Žižkovský Tygři 1 42 km / 04:05:11 Účasti
Šindlerová Jana 1969 CZ - I think beer 1 50 km / 04:44:34 Účasti
Šinfeld Miloslav 1975 1 10 km / 00:45:23 Účasti
Šíp Michal 1983 --- 1 12 km / 00:59:36 Účasti
Šípová Irena 1962 Strašice 2 16 km / 01:25:06 Účasti
Šípová Irena 1984 1 21 km / 02:16:49 Účasti
Šístek Jan 1974 Praha 7 1 42 km / 03:55:05 Účasti
Šiška Petr 1988 Cyklo-Market.cz 1 9 km / 00:47:46 Účasti
Škarda Ruda 1977 Unhošť 1 9 km / 00:47:13 Účasti
Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany 1 9 km / 00:42:29 Účasti
Škeřík Robert 1979 Ropeta 1 6 km / 00:28:53 Účasti
Škopec Jan 1977 Sokol Trhové Dušníky 1 10 km / 00:50:06 Účasti
Škrabánek Petr 1960 CZ - MK Seitl Ostrava 1 50 km / 03:46:42 Účasti
Škráček Jan 1981 Praha 1 21 km / 01:53:15 Účasti
Škrland Radek 0000 Plískov 1 9 km / 00:49:18 Účasti
Škrlant Martin 1979 Žebrák 2 16 km / 01:16:12 Účasti
Škrleta Pavel 1968 CZ - Runsport Team 2 75 km / 06:01:24 Účasti
Škvára Petr 1980 Spartak Podluhy 4 31 km / 02:48:44 Účasti
Šlajer Petr 1978 CZ - Ho HUMANITA Praha 1 50 km / 05:05:53 Účasti
Šlapák Dušan 1981 Komárov 1 9 km / 00:48:40 Účasti
Šlegr Tomáš 1975 Měňany 1 7 km / 00:37:26 Účasti
Šlosar Lukáš 0000 Za radost 1 8 km / 00:42:13 Účasti
Šlosar Roman 1974 Sokol Žebrák 1 9 km / 00:44:18 Účasti
Šmejkal Martin 1975 1 21 km / 01:42:38 Účasti
Šmejkal Václav 1992 2 31 km / 02:33:03 Účasti
Šmejkalová Kateřina 1991 Aerobik Dancers Kladno 1 6 km / 00:50:14 Účasti
Šmíd Martin 1980 Střelka Brno 1 12 km / 00:43:07 Účasti
Šmída Miloslav 1960 Stříbro 1 25 km / 02:07:44 Účasti
Šmída Oldřich 1948 Maratonstav Úpice 1 6 km / 00:31:02 Účasti
Šmolka Pavel 1973 Concept Fitness 1 21 km / 01:40:54 Účasti
Šnábl Petr 1984 Běžecký klub Čes. Spoř 1 8 km / 00:47:16 Účasti
Šnáblová Jana 1984 BKČS 1 8 km / 00:47:16 Účasti
Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 2 25 km / 01:32:47 Účasti
Šnobl Jiří 1959 Příbram 11 138 km / 10:36:25 Účasti
Šnobl Pavel 1978 --- 1 12 km / 01:15:15 Účasti
Šnoblová Klára 1980 --- 1 12 km / 01:15:15 Účasti
Šobáň Miroslav 1975 Sokol Kařez 1 8 km / 00:38:02 Účasti
Šobr Martin 1980 1 21 km / 01:59:09 Účasti
Šornová Tereza 1989 Praha 12 1 21 km / 02:12:49 Účasti
Šoun Martin 1982 1 10 km / 00:49:01 Účasti
Šounova Jana 1979 2 31 km / 02:54:52 Účasti
Šourek Václav 1966 Strýčkovy 1 10 km / 00:49:04 Účasti
Španěl Ondřej 1971 OK Dobříš 2 51 km / 04:57:40 Účasti
Špecián Jiří 1982 3 28 km / 02:06:45 Účasti
Špína Petr 1966 Dobříš 1 9 km / 00:52:12 Účasti
Špína Martin 1974 Milfisk alto 2 34 km / 02:54:03 Účasti
Šplíchal Ladislav 0000 Hořovice 1 9 km / 00:40:28 Účasti
Šprysl Michal 1983 running příbram 2 20 km / 01:36:26 Účasti
Šrámková Monika 1992 Hořovice 1 8 km / 00:23:59 Účasti
Šrédl Pavel 1977 Stříbro 1 21 km / 01:34:24 Účasti
Šroller Vojtěch 1968 CZ - SK Lamy 1 50 km / 04:50:03 Účasti
Šromovský Vojtěch 1986 Actum Flyers 1 18 km / 01:20:15 Účasti
Šroubek Vlastimil 1992 AK Škoda Plzeň 1 10 km / 00:35:49 Účasti
Šrytová Kateřina 1987 --- 1 12 km / 01:07:48 Účasti
Štamberová Michaela 0000 Stará Huť 1 9 km / 00:57:31 Účasti
Šťastný Tomáš 1979 Modřany 3 27 km / 01:47:07 Účasti
Štefaničová Hana 1976 Příbram 2 46 km / 03:54:59 Účasti
Štefanová Lucie 1979 2 31 km / 02:16:59 Účasti
Štefl Miroslav 1972 CZ - Running klap 1 50 km / 03:49:52 Účasti
Štella Lukáš 1989 --- 1 25 km / 02:21:04 Účasti
Štella Tomáš 1991 --- 1 25 km / 02:21:03 Účasti
Štemberk Adam 1989 Farma Běleč 1 7 km / 00:27:30 Účasti
Štemberová Michaela 1983 -- 2 30 km / 03:34:35 Účasti
Štengl David 1994 TJ Stodůlky 1 8 km / 00:34:12 Účasti
Štěpánek Pavel 1956 -- 1 9 km / 00:51:37 Účasti
Štěpánek Pavel 1982 Pstruzi 2 51 km / 06:06:13 Účasti
Štěpánek Tomáš 1984 CK Záluží 5 38 km / 03:34:38 Účasti
Štěpánek Petr 1975 LO Vrsovice 1 21 km / 01:39:02 Účasti
Štěpánová Hana 1974 Zadní Třebáň 1 9 km / 00:56:55 Účasti
Štěrbová Kateřina 1988 MAXIMA REALITY 1 21 km / 02:04:12 Účasti
Štětinová Marie 1995 Dobříš 1 9 km / 00:47:54 Účasti
Štětka Martin 1976 1 10 km / 00:43:24 Účasti
Štika Dušan 1972 Březnice 1 10 km / 00:46:06 Účasti
Štilec Jakub 1983 2 31 km / 02:50:10 Účasti
Štochl Martin 0000 Pětiboj Hořovice 1 9 km / 00:55:41 Účasti
Šůcha Václav 1946 SV Stříbro 3 24 km / 02:13:15 Účasti
Šulajová Sandra 1992 Hořovice 1 8 km / 00:23:50 Účasti
Šulcová Jana 1986 Beroun 1 7 km / 00:40:57 Účasti
Šumný Milan 1976 CZ - PILOUS 1 50 km / 03:58:40 Účasti
Šustr Pavel 1966 Liga 2000 Tábor 1 25 km / 02:01:28 Účasti
Švagr Rostislav 1973 Dobříš 1 9 km / 00:45:52 Účasti
Švalek Libor 1982 Lhotka 1 7 km / 00:35:24 Účasti
Švancar Petr 1969 STS Chvojkovice- Brod B 1 9 km / 00:40:24 Účasti
Švancar Matěj 1998 STS Chvojkovice Brod 1 9 km / 00:37:23 Účasti
Švanda Petr 1967 IThinkBeer 1 50 km / 04:24:38 Účasti
Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 11 170 km / 10:54:25 Účasti
Švarcová Barbora 1975 Žižkovský tygři 4 49 km / 04:05:10 Účasti
Švec Jiří 1958 --- 1 25 km / 02:43:56 Účasti
Švecová Karolína 0000 Společenstvo 1 12 km / 01:04:52 Účasti
Švecová Lucie 1979 FIT FORMA DOBŘÍŠ 1 21 km / 03:10:22 Účasti
Švenda Václav 1974 MěÚ Příbram 4 49 km / 04:22:53 Účasti

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: