Termíny závodů pro rok 2024: Termínovka ¦ Přihlášky na závody
23.3. | Josefský běh v Cerhovicích | dětské závody | Propozice | Přihlášky (51) | |
31.3. | Běh Rožmitál - Březnice | Propozice | |||
6.4. | Jarní běh Litní a zámeckým parkem | dětské závody | Propozice | Přihlášky (16) |
A B C Č D E F G H Ch I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž
Přijmení | Jméno | Ročník | Klub / město | Počet účastí | Uběhnuto km/čas | Závody |
Táborská | Alžběta | 0000 | Beroun | 1 | 8 km / 00:20:00 | Účasti |
Taglicht | Libor | 1974 | Hradec Králové | 1 | 21 km / 01:43:18 | Účasti |
Tall | Pavel | 1969 | Šedivák | 1 | 8 km / 00:32:29 | Účasti |
Tanov | Marcel | 1970 | Strančice | 2 | 17 km / 01:29:39 | Účasti |
Taušer | Josef | 1977 | CZ - FMV VŠE Praha | 1 | 50 km / 04:03:22 | Účasti |
Tegiová | Hana | 1990 | --- | 1 | 12 km / 01:14:43 | Účasti |
Tejkal | Šimon | 1988 | Praha | 1 | 21 km / 01:36:47 | Účasti |
Tenkrat | Josef | 1972 | Bezec z Rosovic | 3 | 42 km / 04:13:15 | Účasti |
Teplá | Jana | 1979 | Úvaly | 1 | 18 km / 00:52:02 | Účasti |
Teplický | Jan | 1974 | SK Nesvačily | 1 | 8 km / 00:41:25 | Účasti |
Teplý | Ondřej | 1978 | Hi Sport Team Praha | 1 | 18 km / 01:09:24 | Účasti |
Tesárek | Vojtěch | 1993 | AC Wrips | 1 | 9 km / 00:47:42 | Účasti |
Tesárek | Štěpán | 1983 | Šukr tým | 1 | 10 km / 00:46:20 | Účasti |
Tesař | Václav | 1976 | CZ - ZLOBŘI | 1 | 50 km / 04:46:19 | Účasti |
Tichá | Libuše | 1982 | Brnířov | 1 | 12 km / 01:07:38 | Účasti |
Tinková | Magdalena | 1998 | Hořovice | 1 | 8 km / 00:19:27 | Účasti |
Titka | Kristián | 0000 | Dlouhoprsťák | 1 | 9 km / 00:49:28 | Účasti |
Tomšovský | Václav | 1949 | bez klubové příslušnosti | 1 | 10 km / 01:02:13 | Účasti |
Toufar | Karel | 1978 | Dobříš | 2 | 30 km / 02:31:31 | Účasti |
Toušek | Petr | 1980 | Salviaparadise | 5 | 42 km / 02:56:22 | Účasti |
Toužimský | Václav | 1989 | SRTG Praha | 1 | 21 km / 01:59:21 | Účasti |
Trčka | Ondřej | 1981 | Březnice | 2 | 18 km / 01:16:57 | Účasti |
Trčka | Aleš | 1985 | Velíškovci | 1 | 7 km / 00:37:42 | Účasti |
Trčka | Aleš | 1983 | OOP Motyky | 1 | 10 km / 00:50:25 | Účasti |
Trešlová | Hana | 1991 | Baláž Extreme-Team Ostrava | 1 | 21 km / 02:03:37 | Účasti |
Treybalová | Zuzka | 1968 | -- | 1 | 9 km / 00:48:14 | Účasti |
Trhoň | Jan | 1978 | SHM Neratovice | 1 | 42 km / 03:57:19 | Účasti |
Trixa | Marcus | 1985 | BMW Hams Hall | 1 | 50 km / 05:59:53 | Účasti |
Trnka | Tomáš | 0000 | Beroun | 1 | 8 km / 00:40:49 | Účasti |
Trnková | Jaroslava | 0000 | Beroun | 1 | 8 km / 00:16:34 | Účasti |
Troch | Radek | 1988 | SDH Draci Chrást | 1 | 10 km / 01:00:09 | Účasti |
Truckenmuller | Claudia | 1974 | Schreienerei Rapold | 1 | 50 km / 05:08:00 | Účasti |
Truhlářová | Elena | 1965 | Sokol Kobylisy | 2 | 16 km / 01:40:42 | Účasti |
Třísková | Katarina | 1971 | Praha 6 | 1 | 6 km / 00:36:48 | Účasti |
Tučný | Jan | 1947 | MK Pardubice | 1 | 25 km / 02:51:14 | Účasti |
Tuháček | Milan | 1965 | SK Prdlavky | 22 | 234 km / 21:01:26 | Účasti |
Tuháčková | Petra | 1965 | SK Čísovice | 10 | 88 km / 09:50:47 | Účasti |
Tuháčková | Hedvika | 1997 | Chrást | 1 | 8 km / 00:56:25 | Účasti |
Tulis | Petr | 1974 | CZ - One Man Team Chrudim | 1 | 50 km / 04:54:50 | Účasti |
Tůma | Štěpán | 1989 | Hárdtým | 1 | 9 km / 00:49:02 | Účasti |
Tůma | Petr | 1970 | RUNPORG Praha | 1 | 18 km / 01:28:26 | Účasti |
Tůmová | Natálie | 1997 | 1 | 18 km / 01:35:18 | Účasti | |
Turečková | Jana | 1968 | TK Bohutín | 1 | 8 km / 00:29:35 | Účasti |
Turek | Jiří | 1962 | Chaloupky | 12 | 115 km / 09:29:18 | Účasti |
Turský | Tomáš | 1983 | --- | 2 | 46 km / 04:06:41 | Účasti |
Tutter | Alexandr | 1976 | Jouda tým | 1 | 9 km / 00:39:05 | Účasti |
Tvrdík | Miroslav | 1978 | BeFit Příbram | 1 | 10 km / 00:49:07 | Účasti |
Tvrz | Michal | 1982 | Příbram | 1 | 12 km / 01:04:43 | Účasti |
Tymeš | Jiří | 1998 | Příbram | 1 | 7 km / 00:35:38 | Účasti |
Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: