Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

13.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti
20.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti
24.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci brdského poháru 2016

A B C Č D E F G H Ch I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Uběhnuto km/čas Závody
Táborská Alžběta 0000 Beroun 1 8 km / 00:20:00 Účasti
Taglicht Libor 1974 Hradec Králové 1 21 km / 01:43:18 Účasti
Tall Pavel 1969 Šedivák 1 8 km / 00:32:29 Účasti
Tanov Marcel 1970 Strančice 2 17 km / 01:29:39 Účasti
Taušer Josef 1977 CZ - FMV VŠE Praha 1 50 km / 04:03:22 Účasti
Tegiová Hana 1990 --- 1 12 km / 01:14:43 Účasti
Tejkal Šimon 1988 Praha 1 21 km / 01:36:47 Účasti
Tenkrat Josef 1972 Bezec z Rosovic 3 42 km / 04:13:15 Účasti
Teplá Jana 1979 Úvaly 1 18 km / 00:52:02 Účasti
Teplický Jan 1974 SK Nesvačily 1 8 km / 00:41:25 Účasti
Teplý Ondřej 1978 Hi Sport Team Praha 1 18 km / 01:09:24 Účasti
Tesárek Štěpán 1983 Šukr tým 1 10 km / 00:46:20 Účasti
Tesárek Vojtěch 1993 AC Wrips 1 9 km / 00:47:42 Účasti
Tesař Václav 1976 CZ - ZLOBŘI 1 50 km / 04:46:19 Účasti
Tichá Libuše 1982 Brnířov 1 12 km / 01:07:38 Účasti
Tinková Magdalena 1998 Hořovice 1 8 km / 00:19:27 Účasti
Titka Kristián 0000 Dlouhoprsťák 1 9 km / 00:49:28 Účasti
Tomšovský Václav 1949 bez klubové příslušnosti 1 10 km / 01:02:13 Účasti
Toufar Karel 1978 Dobříš 2 30 km / 02:31:31 Účasti
Toušek Petr 1980 Salviaparadise 5 42 km / 02:56:22 Účasti
Toužimský Václav 1989 SRTG Praha 1 21 km / 01:59:21 Účasti
Trčka Aleš 1985 Velíškovci 1 7 km / 00:37:42 Účasti
Trčka Ondřej 1981 Březnice 2 18 km / 01:16:57 Účasti
Trčka Aleš 1983 OOP Motyky 1 10 km / 00:50:25 Účasti
Trešlová Hana 1991 Baláž Extreme-Team Ostrava 1 21 km / 02:03:37 Účasti
Treybalová Zuzka 1968 -- 1 9 km / 00:48:14 Účasti
Trhoň Jan 1978 SHM Neratovice 1 42 km / 03:57:19 Účasti
Trixa Marcus 1985 BMW Hams Hall 1 50 km / 05:59:53 Účasti
Trnka Tomáš 0000 Beroun 1 8 km / 00:40:49 Účasti
Trnková Jaroslava 0000 Beroun 1 8 km / 00:16:34 Účasti
Troch Radek 1988 SDH Draci Chrást 1 10 km / 01:00:09 Účasti
Truckenmuller Claudia 1974 Schreienerei Rapold 1 50 km / 05:08:00 Účasti
Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy 2 16 km / 01:40:42 Účasti
Třísková Katarina 1971 Praha 6 1 6 km / 00:36:48 Účasti
Tučný Jan 1947 MK Pardubice 1 25 km / 02:51:14 Účasti
Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 22 234 km / 21:01:26 Účasti
Tuháčková Hedvika 1997 Chrást 1 8 km / 00:56:25 Účasti
Tuháčková Petra 1965 SK Čísovice 10 88 km / 09:50:47 Účasti
Tulis Petr 1974 CZ - One Man Team Chrudim 1 50 km / 04:54:50 Účasti
Tůma Petr 1970 RUNPORG Praha 1 18 km / 01:28:26 Účasti
Tůma Štěpán 1989 Hárdtým 1 9 km / 00:49:02 Účasti
Tůmová Natálie 1997 1 18 km / 01:35:18 Účasti
Turečková Jana 1968 Česká pojišťovna 1 8 km / 00:29:35 Účasti
Turek Jiří 1962 Chaloupky 12 115 km / 09:29:18 Účasti
Turský Tomáš 1983 --- 2 46 km / 04:06:41 Účasti
Tutter Alexandr 1976 Jouda tým 1 9 km / 00:39:05 Účasti
Tvrdík Miroslav 1978 BeFit Příbram 1 10 km / 00:49:07 Účasti
Tvrz Michal 1982 Příbram 1 12 km / 01:04:43 Účasti
Tymeš Jiří 1998 Příbram 1 7 km / 00:35:38 Účasti

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: