Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

13.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti
20.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti
24.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci brdského poháru 2016

A B C Č D E F G H Ch I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Uběhnuto km/čas Závody
Vacarda Vladimír 1959 AC Slovan Liberec 3 25 km / 01:44:33 Účasti
Vacek Jiří 1971 1 21 km / 01:35:21 Účasti
Václav Kolář 1940 AVC Praha 1 6 km / 01:13:32 Účasti
Vagnerová Zuzana 1980 1 21 km / 01:48:28 Účasti
Vácha Tomáš 1991 1 10 km / 00:48:14 Účasti
Váchová Petra 1989 1 10 km / 00:54:07 Účasti
Vachurka Radek 0000 Top Running 1 9 km / 00:48:12 Účasti
Valachy Roman 1972 1 21 km / 02:11:57 Účasti
Valášek Jan 1988 Spartak Praha 4 1 7 km / 00:23:53 Účasti
Válek Jan 1964 PRAHA 5 1 25 km / 02:47:08 Účasti
Valek Marian 1975 KB Kapslovna 5 56 km / 03:54:30 Účasti
Valíček Václav 1950 ČZ Strakonice 1 12 km / 00:55:44 Účasti
Válová Jitka 1972 Rožmitál B.H.A. 12 131 km / 10:29:33 Účasti
Váňa Miloslav 1963 Bohutín 7 111 km / 10:03:53 Účasti
Vančura Václav 1978 Roztoky 1 21 km / 01:46:56 Účasti
Vaněček Michael 1979 SB Cyklo olympia 1 21 km / 01:31:46 Účasti
Vaněk Pavel 1964 Praha 1 9 km / 00:40:16 Účasti
Vaněk Petr 1966 FITNESS & RELAX LEV NOVÝ BYDŽO 2 67 km / 08:03:51 Účasti
Vaněk Vladimír 1980 Litovel 1 18 km / 01:19:27 Účasti
Vaňha Ondřej 1976 Bez klubu 1 10 km / 00:54:32 Účasti
Vaňková Lucie 1982 Rungo pro ženy 1 12 km / 01:28:37 Účasti
Vaňuš Jozef 1978 Hisport Team 1 18 km / 01:15:28 Účasti
Vápaníková Klára 1983 BK Divoká Šárka 1 18 km / 00:57:13 Účasti
Vápeník Petr 1980 Actum Flyers 1 18 km / 01:48:48 Účasti
Vašíček Petr 1981 PCHELP.Pb 1 21 km / 01:55:40 Účasti
Vašík Miroslav 1995 Lochovice 2 11 km / 01:12:37 Účasti
Vaverka Vojtěch 1978 Milín 2 20 km / 01:27:55 Účasti
Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 18 182 km / 15:55:59 Účasti
Vavruška Miroslav 1991 Lužná 1 8 km / 00:49:51 Účasti
Vavruška Ondřej 1991 Stochov 3 41 km / 03:52:13 Účasti
Vavrušová Helena 1961 Liga 100 Praha 1 6 km / 00:33:19 Účasti
Vavřička Jiří 1967 Moderní pětiboj Hořovice 2 17 km / 01:24:52 Účasti
Vavřička Jaroslav 1939 Domeček Hořovice 2 17 km / 02:22:36 Účasti
Večerek Martin 1984 Open Gym Brandýs n/L 1 18 km / 01:27:14 Účasti
Večerková Marcela 1981 Veverky 18 203 km / 14:55:36 Účasti
Vejr Petr 1980 SK Jiné 1 6 km / 00:26:26 Účasti
Vejr Tomáš 1979 Praha 1 6 km / 00:31:29 Účasti
Velebilová Nikola 1990 1 18 km / 00:59:23 Účasti
Velehradský Petr 1959 Nučice 1 9 km / 00:47:07 Účasti
Velechovsky Jiri 1967 dobrichovice 1 7 km / 00:32:34 Účasti
Velek Lukáš 1994 Sokol Žebrák 1 7 km / 00:37:48 Účasti
Velička Ondřej 1983 ultramaratonec.cz 1 50 km / 03:37:07 Účasti
Velík Robert 1991 1 21 km / 01:48:39 Účasti
Vernerová Radka 1973 Pilulka.cz 1 9 km / 00:49:23 Účasti
Vesecká Renáta 1973 Příbram 1 10 km / 00:25:05 Účasti
Vesecký Jiří 1973 Příbram 2 33 km / 03:04:42 Účasti
Veselá Kamila 1983 SDH Týček 1 10 km / 01:15:10 Účasti
Veselý Lukáš 1994 4 52 km / 04:17:52 Účasti
Veselý Michal 1975 CK Záluží 6 60 km / 05:29:56 Účasti
Veselý Michal 1980 LUSTIG HEROES 1 21 km / 01:28:55 Účasti
Veselý Tomáš 1992 Bubákovští kocouři 1 6 km / 00:51:27 Účasti
Větrovský Petr 1967 PSK Union Praha 1 8 km / 00:34:07 Účasti
Větrovský Petr 1984 Hanák Home 1 8 km / 00:50:35 Účasti
Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 15 168 km / 13:28:42 Účasti
Vildmonová Pavla 1974 Beroun 1 42 km / 04:30:17 Účasti
Vimer Jan 1955 Kladno 1 12 km / 01:12:26 Účasti
Vintoniv Roksana 1995 Rave&Run 1 10 km / 00:56:13 Účasti
Vipler Pavel 1969 Pek Sport 1 18 km / 01:09:32 Účasti
Víta Jan 1993 1 10 km / 01:01:32 Účasti
Vitásek Jan 1990 Malá Hraštice 3 44 km / 03:02:18 Účasti
Vitásek Josef 1958 Buková 9 74 km / 06:16:22 Účasti
Vitásek Michal 1983 CZ 1 50 km / 05:15:20 Účasti
Vítková Marcela 1993 --- 2 24 km / 02:38:24 Účasti
Vítková Zdeňka 1976 1 12 km / 01:29:02 Účasti
Vítkovská Ivana 1971 Hýskov 1 18 km / 01:04:58 Účasti
Vizina Petr 1967 SK Babice 1 10 km / 00:42:54 Účasti
Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890 2 21 km / 01:34:50 Účasti
Vladyka Jaromír 1956 Studio POLE Velké Popovice 1 9 km / 00:58:57 Účasti
Vlach Miroslav 0000 CK Záluží 1 9 km / 00:48:18 Účasti
Vlachynská Libuše 1962 Město Dobříš 3 24 km / 01:38:12 Účasti
Vlasák Petr 1963 Ho Přírodní vědy Praha 1 42 km / 04:04:27 Účasti
Vlček Bohumil 1960 Praha 13 1 12 km / 00:53:02 Účasti
Vlček Martin 1987 TJ Turnov 1 9 km / 00:37:25 Účasti
Vlček Jiří 1973 ASK Děčín 1 10 km / 00:35:54 Účasti
Vlček Petr 1973 Hořovice 1 6 km / 00:29:16 Účasti
Vlčková Blanka 1982 Příbram 1 6 km / 00:42:21 Účasti
Vlčková Ladislava 0000 Biatlon Beroun 1 8 km / 00:27:46 Účasti
Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 1 10 km / 00:39:59 Účasti
Vlnas Radek 1970 -- 1 9 km / 00:47:50 Účasti
Vlnasová Jana 1971 -- 1 9 km / 01:06:24 Účasti
Vobejda Ladislav 1974 SDH Březové Hory 3 41 km / 03:11:55 Účasti
Vobejda Miloslav 1971 SDH Březové Hory 3 41 km / 03:32:25 Účasti
Vocetka Tomáš 1992 Krcsky Pizzy 1 21 km / 01:39:01 Účasti
Voděrová Kateřina 1983 horolezci Dobříš 1 9 km / 00:45:15 Účasti
Vodička Tatiana 1980 1 18 km / 00:55:50 Účasti
Vodička Jiří 1977 Beroun 1 18 km / 01:16:11 Účasti
Vogt Peggy 1977 TSV 1888 Falkenau 1 50 km / 05:28:02 Účasti
Vohnout Jan 1983 Plzeň 1 12 km / 00:58:45 Účasti
Vojtek František 1980 --- 1 12 km / 00:55:49 Účasti
Vokáč Roman 1962 Zdice 4 39 km / 03:11:15 Účasti
Vokůrka Tomáš 1974 Doubravan Újezd 1 7 km / 00:36:40 Účasti
Vokůrka Tomáš 0000 Frantačerný TEAM 1 9 km / 00:45:00 Účasti
Vokuš Zdeněk 1956 CZ - Liberec 1 50 km / 05:53:05 Účasti
Volejník Michal 1988 Praha 2 39 km / 02:39:57 Účasti
Volf Jiří 1991 TJ Sokol Mirovice 1 10 km / 00:43:57 Účasti
Volín Tomáš 1978 1 21 km / 01:52:54 Účasti
Vondra Vítězslav 1979 VK Blesk 1 42 km / 03:19:30 Účasti
Vondráček Gustav 1972 1 21 km / 01:28:47 Účasti
Vondrášek Martin 1986 Praha 1 7 km / 00:35:43 Účasti
Vondrášek Pavel 1991 Příbram 1 7 km / 00:39:24 Účasti
Voráček Karel 1963 Sokol Dolany 1 9 km / 00:41:05 Účasti
Voříšek Jan 1973 Vorvani 5 63 km / 05:47:19 Účasti
Voříšková Martina 1973 Loko Beroun 2 15 km / 00:46:18 Účasti
Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 20 215 km / 15:08:07 Účasti
Vostrá- mošovská Lucie 1974 Dolní Břežany 1 9 km / 00:54:17 Účasti
Vostracký Karel 1967 Brdy Beer Bears 1 10 km / 00:46:23 Účasti
Vostrovský Libor 1982 Rožmitál 1 10 km / 00:47:44 Účasti
Vošahlík Kamil 1985 Volejbal Jince 1 6 km / 00:33:46 Účasti
Votápek Daniel 1974 Chaloupky 1 7 km / 00:37:39 Účasti
Votava Ondřej 1967 CZ 1 50 km / 04:56:47 Účasti
Votrubová Marie 1979 Panenské Břežany 1 9 km / 01:07:27 Účasti
Vraštilová Miloslava 1956 Maratonstav Úpice 1 6 km / 00:50:29 Účasti
Vrba Pavel 1970 1 10 km / 00:54:24 Účasti
Vrbovcová Hanka 1980 LUSTIG HEROES 1 21 km / 01:59:59 Účasti
Vršecká Naďa 1981 1 10 km / 00:55:02 Účasti
Vršecký Jan 1983 Na vrcholu 3 24 km / 01:57:04 Účasti
Vyhlas Tomáš 1982 Nejlepší OOP na ÚO PB 1 10 km / 00:47:57 Účasti
Vyhlasová Tereza 1979 winx club 2 19 km / 01:39:21 Účasti
Vykysalá Hana 0000 Loko Beroun 1 8 km / 00:23:33 Účasti
Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 4 34 km / 02:50:57 Účasti
Vymětalík vladimír 1981 Maraton klub Miřejovice 1 6 km / 00:33:03 Účasti
Vyskočil Adam 1983 1 21 km / 01:49:31 Účasti
Vysloužilová Kateřina 0000 Total Vital 1 9 km / 00:55:10 Účasti
Vysoký Ondřej 1979 CZ - W3WALKERS 1 50 km / 05:45:42 Účasti
Vytřel Hynek 1997 Laxní přístup 1 8 km / 00:45:59 Účasti

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: