Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

24.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (20)
1.4. Běh Rožmitál - Březnice Podrobnosti
7.4. Jarní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci brdského poháru 2016

A B C Č D E F G H Ch I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Uběhnuto km/čas Závody
Zábojník Marcel 1998 Beroun 1 18 km / 01:29:33 Účasti
Zadražil Michal 0000 Hořovice 1 8 km / 00:38:12 Účasti
Zadražil Michal 1979 Hořovice 3 58 km / 05:56:42 Účasti
Zahálka Tomáš 1978 Světlo pro svět 1 10 km / 00:43:01 Účasti
Zahálková Pavla 1989 AK Škoda Plzeň / Salomon team 1 12 km / 00:50:28 Účasti
Zahálková Jindra 1961 Chlumčany 3 27 km / 02:05:27 Účasti
Záhorecz Jiří 1981 Teplice 1 12 km / 00:56:28 Účasti
Zahradník Štěpán 0000 Trisk České Budějovice 1 9 km / 00:37:39 Účasti
Zámostný Pavel 1970 CZ - IThinkBeer 1 42 km / 03:54:18 Účasti
Záruba Jan 1977 SIX MONKEYS 1 18 km / 01:11:59 Účasti
Zárybnický Martin 1983 ZŠ Březnice 3 25 km / 01:45:43 Účasti
Zárybnický Jiří 1976 CK Vinohradské šlapky 2 19 km / 01:15:37 Účasti
Zárybnický Jan 1978 Bike Club Brdy 3 43 km / 03:41:51 Účasti
Závodský Roman 1965 1 21 km / 01:58:27 Účasti
Zbíral Jan 1982 Florbal Dobříš 1 9 km / 01:11:40 Účasti
Zbuzková Lenka 1978 CK Záluží 2 27 km / 02:05:21 Účasti
Zelená Lenka 1987 Lištice 1 9 km / 01:01:26 Účasti
Zelenak Miroslav 1978 Dubnica nad Vahom 1 9 km / 00:48:53 Účasti
Zeman Václav 1984 Bell 2 51 km / 04:40:00 Účasti
Zeman Jiří 1950 Liteň - Leč 1 9 km / 00:44:06 Účasti
Zeman Radek 1970 Slavoj Osek 1 6 km / 00:36:04 Účasti
Zemanová Alexandra 1980 1 21 km / 02:14:14 Účasti
Zetochová Iveta 1993 1 10 km / 00:30:17 Účasti
Zezulková Kateřina 1980 -- 1 21 km / 01:42:43 Účasti
Zikmund Jan 1990 Triatlon Team Příbram 2 19 km / 01:28:30 Účasti
Zima Lukáš 1987 2 33 km / 02:45:23 Účasti
Zindl Marek 1969 Beroun 1 18 km / 01:15:15 Účasti
Zítka Martin 1979 Králův Dvůr 1 8 km / 00:36:20 Účasti
Zoulová Dominika 1992 1 21 km / 01:41:15 Účasti
Zoulová Kateřina 1982 žadný 1 9 km / 00:47:03 Účasti
Zvěřina Štěpán 1983 1 21 km / 01:44:50 Účasti
Zvir Bernarda 1958 DEO PODKRIŽNIK 1 50 km / 04:31:13 Účasti
Zvyhal Jan 1982 Biatlon Beroun 2 25 km / 01:46:04 Účasti
Zych Jakub 1994 Přední Pořičí 2 33 km / 02:39:25 Účasti

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: