Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

13.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti
20.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti
24.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci brdského poháru 2016

A B C Č D E F G H Ch I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Uběhnuto km/čas Závody
Dahmen Gerhard 1953 Berufsschullehrer 1 50 km / 07:44:20 Účasti
Damková Petra 1992 1 8 km / 00:46:28 Účasti
Daubner Petr 1973 Otrokari 1 21 km / 01:50:01 Účasti
Davídek Michal 0000 TTK Slávia VŠ Plzeň 1 9 km / 00:46:59 Účasti
Dědic Roman 1974 IThinkBeer.com 1 50 km / 04:34:42 Účasti
Deim Karel 1974 CZ - BLK Tábor 1 50 km / 05:39:47 Účasti
Deimová Miroslava 1977 CZ - BLK Tábor 1 50 km / 05:05:55 Účasti
Dendys Juraj 1988 Bodasy 1 6 km / 00:32:21 Účasti
Di cara Stephan 1969 Polevsko 1 50 km / 04:26:57 Účasti
Diallo Alpha 1983 zadny 2 21 km / 01:50:55 Účasti
Dimitriadu Michaela 1973 Želvička team 1 21 km / 01:32:48 Účasti
Dočkálek Libor 1973 Dobříš 2 30 km / 02:00:01 Účasti
Dohnal František 1987 Lovosice 1 9 km / 00:46:35 Účasti
Dohnal Robert 1970 CZ 1 50 km / 04:11:39 Účasti
Dohnalová Petra 1987 Roztoky u Křivoklátu 1 9 km / 00:56:50 Účasti
Dokulilová Ludmila 1962 Sokol Stachy 1 7 km / 00:31:33 Účasti
Dolejš Rudolf 1958 JIKO Čácha Sušice 2 31 km / 02:19:31 Účasti
Dolejš Radomír 1958 SABZO 1 6 km / 00:48:24 Účasti
Dolejš Tomáš 1982 Sokol Mochtín 1 9 km / 00:39:09 Účasti
Dolejš Tomáš 1979 2 20 km / 01:44:59 Účasti
Dolejš Jan 1949 TJ Sokol Unhošť 1 50 km / 05:34:58 Účasti
Dolejš Vít 1977 CZ 1 50 km / 04:15:15 Účasti
Dolejšová Jitka 1960 SABZO 1 6 km / 00:45:21 Účasti
Doležal Jaromír 1957 SABZO 1 6 km / 00:36:13 Účasti
Doležalová Petra 1987 Za život 1 6 km / 00:53:34 Účasti
Döme Radek 1988 Běžecký klub České spořitelny 1 7 km / 00:38:10 Účasti
Dorekens Kevin 1981 1 21 km / 02:13:38 Účasti
Doubek Petr 1977 CZ - PeakMachie.CZ 1 50 km / 04:32:47 Účasti
Doubek brennerová Lenka 1983 CZ - Zelený pruh 1 50 km / 06:22:17 Účasti
Doubravová Jitka 1993 1 12 km / 01:07:03 Účasti
Doucha Filip 1970 CZ - Praha 1 50 km / 04:00:12 Účasti
Doucha František 1952 AVC Praha 1 8 km / 00:53:36 Účasti
Dragounová Jitka 1977 2 18 km / 00:51:11 Účasti
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 17 214 km / 13:58:58 Účasti
Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 2 31 km / 02:12:47 Účasti
Druzescu Filip 1976 1 9 km / 00:42:15 Účasti
Dubská Tereza 1989 Lokomotiva Beroun - divné holk 1 9 km / 00:41:24 Účasti
Dubský Dalibor 1971 Plzeň 1 21 km / 01:46:50 Účasti
Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 11 134 km / 12:22:24 Účasti
Dudášová Dominika 1993 žádný 1 9 km / 00:50:52 Účasti
Ďuk Jan 1981 Hisport team 1 42 km / 02:57:35 Účasti
Duník Štěpán 1975 Příbram 4 68 km / 05:29:53 Účasti
Duníková Romana 1980 --- 1 12 km / 01:24:54 Účasti
Duspivová Lucie 1989 Kickbbox Team 1 8 km / 00:51:07 Účasti
Dušek Jan 1977 --- 1 25 km / 02:57:26 Účasti
Dušek Milan 1979 Lhota u Příbramě 1 12 km / 01:20:39 Účasti
Dušek Rastislav 1971 DATALINE Praha 1 18 km / 01:22:20 Účasti
Dušek Jaroslav 1982 --- 1 12 km / 00:57:57 Účasti
Dvořák Petr 1995 Team Internet Pb 7 73 km / 04:41:18 Účasti
Dvořák Viktor 1970 Praha 1 10 km / 00:53:03 Účasti
Dvořák Tomáš 1985 Prague BEARS racing team 1 9 km / 00:35:13 Účasti
Dvořák Stanislav 1972 CZ - DHP R.C. 1 50 km / 05:02:16 Účasti
Dvořák Vladimír 0000 Spartak Žebrák 1 9 km / 00:49:32 Účasti
Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 12 140 km / 10:26:22 Účasti
Dvořák Filip 1991 1 10 km / 00:51:44 Účasti
Dvořák Pavel 1977 Beroun 1 18 km / 01:17:21 Účasti
Dvořák Jakub 1997 1 10 km / 00:57:37 Účasti
Dvořáková Denisa 1981 Atlet Šestajovice 1 6 km / 00:36:52 Účasti
Dvořáková Alena 1978 1 18 km / 01:02:35 Účasti
Dvořáková Tereza 1991 TRIO HAVEL s.r.o. 1 12 km / 01:11:58 Účasti

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: