Termíny závodů pro rok 2024: Termínovka ¦ Přihlášky na závody
23.3. | Josefský běh v Cerhovicích | dětské závody | Propozice | Přihlášky (51) | |
31.3. | Běh Rožmitál - Březnice | Propozice | |||
6.4. | Jarní běh Litní a zámeckým parkem | dětské závody | Propozice | Přihlášky (16) |
A B C Č D E F G H Ch I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž
Přijmení | Jméno | Ročník | Klub / město | Počet účastí | Uběhnuto km/čas | Závody |
Babický | Jan | 1976 | Klub člověka v tísni | 1 | 42 km / 04:34:39 | Účasti |
Bábíček | Matěj | 1974 | Příbram | 4 | 68 km / 05:31:52 | Účasti |
Babinčáková | Veronika | 1987 | 1 | 9 km / 00:56:25 | Účasti | |
Babka | Tomáš | 1972 | Tos Žebrák | 1 | 42 km / 04:03:50 | Účasti |
Bachmann | Kurt | 1964 | DJK Schwabisch Gmund | 1 | 50 km / 04:58:22 | Účasti |
Balada | Ivo | 1989 | Běžecký klub České spořitelny | 1 | 10 km / 01:03:54 | Účasti |
Bambas | Josef | 1971 | FOKOLARE | 1 | 50 km / 03:55:43 | Účasti |
Bambas | Petr | 1981 | --- | 3 | 56 km / 04:26:33 | Účasti |
Bambasová | Markéta | 1983 | --- | 2 | 22 km / 01:39:53 | Účasti |
Barášek | Aleš | 1975 | Team Internet Pb | 1 | 12 km / 00:52:44 | Účasti |
Bareš | Michal | 1959 | Blast Team | 1 | 9 km / 00:39:57 | Účasti |
Bareš | Michal | 1971 | Lety | 1 | 9 km / 00:53:08 | Účasti |
Barešová | Jiřina | 1965 | JZD Řesanice | 1 | 10 km / 01:27:56 | Účasti |
Barták | Robert | 1967 | Březnice | 1 | 10 km / 00:47:09 | Účasti |
Bartoňová | Jana | 1982 | 5 | 62 km / 04:54:30 | Účasti | |
Bartoš | Dalibor | 1975 | Liaz Jablonec | 2 | 27 km / 01:42:37 | Účasti |
Bartoš | Petr | 1978 | Slavia VŠ Plzeň | 1 | 10 km / 00:39:25 | Účasti |
Bartošová | Lenka | 1982 | Plzeň | 1 | 10 km / 00:46:49 | Účasti |
Bartošová | Milada | 1953 | Příbram | 17 | 164 km / 17:25:57 | Účasti |
Bartušková | Jana | 1977 | Češnovice | 1 | 12 km / 01:03:16 | Účasti |
Batulka | Martin | 1975 | PunkTrail | 2 | 15 km / 01:24:42 | Účasti |
Batulková | Anna | 1983 | Panděra | 1 | 7 km / 00:40:19 | Účasti |
Bauer | Horst | 1975 | 2 | 19 km / 01:36:55 | Účasti | |
Bauer | Vladimir | 1980 | SKY poprve | 2 | 20 km / 01:35:46 | Účasti |
Bauer | Martin | 1977 | Chlustina | 6 | 55 km / 04:58:24 | Účasti |
Bauerová | Markéta | 1980 | Chlum | 1 | 8 km / 00:18:52 | Účasti |
Bayerová | Lenka | 1968 | CZ - TJ Sokol Unhošť | 3 | 66 km / 06:08:29 | Účasti |
Bečvář | Jan | 1972 | Biatlon Klub Beroun | 2 | 25 km / 02:08:34 | Účasti |
Bečvářová | Lenka | 1973 | Biatlon Beroun | 1 | 18 km / 01:01:36 | Účasti |
Behenský | Jan | 1991 | Kocovina Chrást | 1 | 10 km / 00:45:01 | Účasti |
Bejček | Michal | 1977 | SK Bejkovo | 6 | 52 km / 03:52:46 | Účasti |
Bejčková | Zlatuše | 1974 | SK Bejkovo | 15 | 127 km / 10:02:19 | Účasti |
Belej | Lukáš | 1986 | 2 | 31 km / 02:31:05 | Účasti | |
Bělíková | Martina | 0000 | Příbram | 1 | 8 km / 00:39:36 | Účasti |
Bělohlávek | Tomáš | 1977 | CZ | 1 | 50 km / 05:18:14 | Účasti |
Bělohlávek | Karel | 1981 | Spartak Podluhy | 13 | 110 km / 08:38:01 | Účasti |
Bělohradský | Bedřich | 1989 | Příbram | 2 | 31 km / 02:32:41 | Účasti |
Benda | Jaroslav | 1991 | Jerusalém | 2 | 18 km / 01:40:34 | Účasti |
Beníšek | Radek | 1973 | 1 | 10 km / 00:56:10 | Účasti | |
Beniška | Michal | 1978 | Písek Semice | 2 | 35 km / 02:56:16 | Účasti |
Beňo | Lukáš | 1983 | 1 | 21 km / 02:08:01 | Účasti | |
Beran | Václav | 1977 | SKB Nesvačily | 2 | 18 km / 01:16:51 | Účasti |
Beránek | Lukáš | 1985 | Loko Beroun | 7 | 57 km / 04:14:23 | Účasti |
Beránek | Josef | 1958 | MK Kladno | 1 | 6 km / 00:33:48 | Účasti |
Beránková | Jaroslava | 1962 | Žebrák | 5 | 40 km / 03:44:23 | Účasti |
Berenger | Santiago | 1994 | Lapoja Spain | 1 | 18 km / 01:05:14 | Účasti |
Berka | Martin | 1987 | AK Moravská Třebová | 1 | 18 km / 01:07:10 | Účasti |
Berka | Martin | 1977 | 1 | 18 km / 01:31:22 | Účasti | |
Berry | Keith | 1980 | 1 | 10 km / 00:49:57 | Účasti | |
Beshir | Ervin | 1967 | SK Zdice | 2 | 28 km / 01:46:02 | Účasti |
Beták | Luboš | 1983 | Strakonice | 1 | 6 km / 00:29:37 | Účasti |
Beuchert | Matthias | 1967 | 1 | 50 km / 05:54:10 | Účasti | |
Bezecný | Robert | 1977 | Dobříš | 1 | 42 km / 03:28:06 | Účasti |
Bican | Stanislav | 1979 | TJ Packa | 1 | 18 km / 01:07:01 | Účasti |
Bičík | Tomáš | 1968 | Delta Team Triatlon | 4 | 103 km / 10:35:59 | Účasti |
Bílek | Martin | 1987 | Kovohutě Příbram | 1 | 12 km / 00:57:54 | Účasti |
Bilík | Martin | 1968 | CZ - Orel Brno-Rečkovice | 1 | 50 km / 04:48:06 | Účasti |
Bílková | Tereza | 1986 | TC Batalion Jicin | 1 | 25 km / 02:32:04 | Účasti |
Bittner | Miroslav | 1973 | Vinohradské šlapky | 1 | 18 km / 01:15:38 | Účasti |
Blaha | Martin | 1962 | Praha 8 | 1 | 21 km / 01:55:53 | Účasti |
Blahota | Jan | 1989 | Pňovice | 1 | 10 km / 00:57:29 | Účasti |
Blahovec | Václav | 1983 | 1 | 10 km / 00:45:48 | Účasti | |
Bláža | Vladimír | 1970 | Tochovice | 1 | 7 km / 00:38:48 | Účasti |
Blažková | Jana | 1977 | Rokycany | 1 | 8 km / 00:18:01 | Účasti |
Blecha | Jiří | 1990 | Bubákovští kocouři | 1 | 6 km / 00:41:20 | Účasti |
Bodický | Michal | 1997 | --- | 2 | 37 km / 02:47:25 | Účasti |
Bodnarová | Iveta | 1976 | MK Kladno | 1 | 18 km / 00:51:38 | Účasti |
Bogs | Moritz | 1993 | Freiberg | 1 | 21 km / 01:41:45 | Účasti |
Boháč | Milan | 1989 | OOP kde kradou slepice | 1 | 10 km / 00:49:56 | Účasti |
Boldit | Martin | 1985 | Říčany | 1 | 18 km / 01:17:04 | Účasti |
Bonk | Roman | 1993 | Internet Příbram | 11 | 121 km / 07:47:43 | Účasti |
Bonková | Gisela | 1975 | Příbram | 2 | 18 km / 00:54:42 | Účasti |
Borecká | Alena | 1957 | Nyřany | 1 | 10 km / 00:50:59 | Účasti |
Borgula | Jan | 1974 | 1 | 21 km / 02:38:40 | Účasti | |
Borovskoy | Alexander | 1979 | Hostivice | 1 | 9 km / 00:49:23 | Účasti |
Boušková | Zuzana | 1989 | příbram | 1 | 10 km / 01:11:46 | Účasti |
Brabec | Miloslav | 1956 | Rokycany | 10 | 109 km / 09:07:46 | Účasti |
Brand | Jaroslav | 1985 | Kačenky | 2 | 31 km / 02:49:01 | Účasti |
Breburdová | Hana | 1961 | MK Kladno | 1 | 42 km / 04:33:14 | Účasti |
Brož | David | 1985 | SDH Týček | 2 | 17 km / 01:38:31 | Účasti |
Brož | Lubomír | 1980 | Příbram | 11 | 112 km / 08:12:26 | Účasti |
Brožík | Aleš | 1978 | Snad to uběhnu :-) | 1 | 21 km / 02:01:07 | Účasti |
Brožík | Valdemar | 1976 | --- | 3 | 30 km / 02:25:34 | Účasti |
Brtna | Miroslav | 1958 | Hejvy´s Intimmate Team | 1 | 9 km / 00:47:28 | Účasti |
Brůna | Jan | 1987 | 2 | 31 km / 02:37:28 | Účasti | |
Brunner | Radek | 1974 | SK Babice | 1 | 18 km / 01:02:21 | Účasti |
Brunnerová | Jana | 1974 | 1 | 18 km / 01:04:53 | Účasti | |
Brych | Jiří | 1988 | Blaník Strunkovice | 1 | 6 km / 00:32:03 | Účasti |
Břicháček | Miloš | 1981 | Počaply | 5 | 58 km / 04:53:36 | Účasti |
Bubeník | Martin | 1969 | Boxing Restart | 2 | 15 km / 01:11:03 | Účasti |
Bubla | Daniel | 1967 | PIM BK Divoká Šárka | 1 | 18 km / 01:21:34 | Účasti |
Bučil | František | 1972 | 1 | 21 km / 01:51:40 | Účasti | |
Bučilová | Lenka | 1998 | 1 | 21 km / 01:51:40 | Účasti | |
Budil | Roman | 1997 | PK VYTRVALCI RB | 2 | 22 km / 01:15:09 | Účasti |
Budka | Josef | 1983 | mirusrufem | 1 | 9 km / 00:45:08 | Účasti |
Bukovcová | Eva | 1996 | Hlučín | 2 | 31 km / 02:28:20 | Účasti |
Bukovini | Eduard | 1980 | Kraluv Dvur | 1 | 9 km / 00:40:14 | Účasti |
Bünter | Michal | 1972 | ZŠ MŠ Nové Strašecí | 1 | 6 km / 00:42:57 | Účasti |
Bureš | Pavel | 1994 | SK Tlustice | 1 | 9 km / 00:45:06 | Účasti |
Bureš | Martin | 1989 | TJ Sokol Kbely Praha | 1 | 10 km / 00:34:16 | Účasti |
Burger | Martin | 1984 | Koubatrans, Zdice | 1 | 8 km / 00:35:38 | Účasti |
Burian | Martin | 1975 | Ďáblice Stars | 1 | 18 km / 01:23:37 | Účasti |
Burian | Michal | 1994 | Vyběhej se | 3 | 25 km / 01:32:40 | Účasti |
Burianová | Andrea | 1989 | 9 | 86 km / 07:35:23 | Účasti | |
Burianová | Martina | 1970 | Březnice | 2 | 18 km / 01:36:59 | Účasti |
Buřil | František | 1966 | Vidochov | 1 | 6 km / 00:28:04 | Účasti |
Butzke | Petr | 1959 | Kotva Braník | 11 | 114 km / 10:21:46 | Účasti |
Butzková | Ludmila | 1961 | Kotva Braník | 7 | 61 km / 04:58:05 | Účasti |
Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: