Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

18.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (126)
25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (35)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (98)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci brdského poháru 2017

A B C Č D E F G H Ch I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Uběhnuto km/čas Závody
Pacík Milan 1963 SK Hasiči Praha 1 9 km / 00:46:08 Účasti
Pačandová Dana 1971 Hejvys intimmate Team 1 21 km / 02:17:05 Účasti
Paďour František 1957 Dobříš 1 9 km / 00:37:20 Účasti
Palek Jan 1977 Praha 1 9 km / 00:42:08 Účasti
Palivec David 1984 SPSVD Jistebnice 1 10 km / 00:37:26 Účasti
Pankowská Anna 1981 Beroun 1 6 km / 00:38:06 Účasti
Panušková Jaroslava 1977 VK Blesk 1 9 km / 00:40:49 Účasti
Patočka Martin 1981 CZ 1 50 km / 05:29:38 Účasti
Paul Pavel 1987 2 63 km / 07:06:35 Účasti
Paul Vojtěch 1993 Author Bike Centrum Sedláček 2 30 km / 02:15:38 Účasti
Paulova Miroslava 1987 Dobříš 1 10 km / 00:59:25 Účasti
Pavlíček Jan 1966 STS Chvojkovice-Brod 2 51 km / 05:19:54 Účasti
Pavlisová Adéla 1992 Spartak Žebrák 1 8 km / 00:19:57 Účasti
Pavliš Jiří 1984 Praha 5 1 25 km / 01:56:05 Účasti
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 10 93 km / 08:38:25 Účasti
Pavlišen Petr 1999 SK Sporting PB 6 54 km / 03:27:01 Účasti
Pavlus Jaroslav 1954 Lazaři 1 8 km / 00:59:34 Účasti
Pavrovský Miroslav 1976 1 10 km / 00:48:13 Účasti
Pazdera Lukáš 1986 VSK Univerzita Brno 2 22 km / 01:17:20 Účasti
Pazdera Josef 1972 Doubravan Újezd 1 9 km / 00:50:08 Účasti
Pecková Jana 1992 1 12 km / 01:27:11 Účasti
Pech Luboš 1974 2 18 km / 01:35:59 Účasti
Pech Jindřich 1980 Žleby 2 20 km / 01:31:24 Účasti
Pechar Oldřich 1984 Hejvys intimate team 1 9 km / 00:42:56 Účasti
Pechek Petr 1983 Kerteam 1 6 km / 00:23:37 Účasti
Pechek František 1953 Maratonstav Úpice 1 6 km / 00:33:22 Účasti
Pechová Michaela 1985 Příbram 1 10 km / 00:24:40 Účasti
Pechr Miroslav 1983 Brdonoš Podlesí 1 10 km / 00:45:12 Účasti
Pejpal Jiří 1934 TJ liga 100 Praha 1 10 km / 01:18:24 Účasti
Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 20 231 km / 17:35:43 Účasti
Pekárková Tereza 1980 Hlásná Třebaň 1 10 km / 00:22:38 Účasti
Pergler Lukáš 1992 Komárov 3 25 km / 01:48:25 Účasti
Perchthaler Karl 1956 Laufteam Doneutal 1 50 km / 04:49:16 Účasti
Perlík Kimi 1997 Mýto 1 6 km / 00:39:01 Účasti
Pernicová Jana 1962 Lázně Kynžvart 1 10 km / 00:27:35 Účasti
Pertlová Martina 1974 Beroun 1 8 km / 00:58:33 Účasti
Pešek Jan 1989 Abcd 1 21 km / 01:51:35 Účasti
Peškař Petr 1973 Brdonoš 1 21 km / 01:49:00 Účasti
Pešta Jan 1973 1 10 km / 00:53:01 Účasti
Peštová Petra 1975 Podbrdské muzeum 1 10 km / 00:59:37 Účasti
Petáková Kateřina 1982 .... 3 72 km / 07:40:19 Účasti
Petelák Lukáš 1992 Mirovice 1 10 km / 00:52:48 Účasti
Petrilák Miroslav 1966 Příbram 3 22 km / 02:28:34 Účasti
Picka Jan 1997 gymkc 1 9 km / 00:43:14 Účasti
Picka Jan 1972 STS Chvojkovice Brod 1 9 km / 00:43:25 Účasti
Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B 2 14 km / 01:24:51 Účasti
Pícha Jan 1982 P4R 1 42 km / 04:39:35 Účasti
Pichlík Roman 1977 Cerhovice 2 15 km / 01:08:02 Účasti
Pilecký Ondřej 1984 SK Pilous 2 18 km / 01:21:29 Účasti
Pilík Ondřej 1980 1 6 km / 00:30:51 Účasti
Pintnerová Anna 1999 Reality Pintner 1 12 km / 01:16:44 Účasti
Pirk Jan 1948 Lékařský Triklub Praha 1 7 km / 00:38:24 Účasti
Písek Tomáš 1959 Ciguloo Olomouc 1 9 km / 00:54:59 Účasti
Pithartová Jaroslava 1969 1 8 km / 00:52:19 Účasti
Pitoňáková Andrea 1989 Liptovský Hrádok 1 50 km / 06:24:25 Účasti
Plachejda Radomír 1973 Kokrdov 1 10 km / 00:49:28 Účasti
Placheta Rostislav 1940 Šachy Hostomice 1 6 km / 01:13:35 Účasti
Platte Arnat 1969 Bayern.Staatsforsten 1 50 km / 05:24:20 Účasti
Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 8 77 km / 06:16:34 Účasti
Plechatý Tomáš 1975 Tůr De Bír Příbram 1 12 km / 00:53:23 Účasti
Plicka Jiří 1994 1 12 km / 00:56:12 Účasti
Plojharová Zuzana 1994 1 25 km / 02:15:30 Účasti
Plzák Radek 1991 Příbram 1 21 km / 02:01:06 Účasti
Poborská Helena 1978 Kerteam 4 36 km / 02:19:43 Účasti
Podlena Václav 1984 Plzeň 1 10 km / 00:42:36 Účasti
Podzemský Jan 1984 Praha 1 12 km / 01:01:16 Účasti
Podzimková Miluše 1970 Běžecký klub čs 1 10 km / 00:59:50 Účasti
Pohl Milan 1982 Battle Droids 1 50 km / 08:01:33 Účasti
Pochanová Zuzana 1998 FL Nové Strašecí 1 6 km / 00:54:10 Účasti
Pokorný Lukáš 1989 SK Sporting Příbam 1 10 km / 00:44:43 Účasti
Poláková Martina 1986 Polák team 1 10 km / 00:51:15 Účasti
Poláková Petra 1979 Beroun 1 10 km / 01:02:15 Účasti
Polidar Miroslav 1972 1 21 km / 01:52:12 Účasti
Polívka Jan 1988 Vranovice Ural 1 10 km / 00:42:52 Účasti
Pomezný Lukáš 1994 Atletika Písek.z.s 1 10 km / 00:33:46 Účasti
Pondělíček Radko 1982 nic 1 10 km / 00:49:14 Účasti
Pondělíček Michal 1995 Hořovice 1 9 km / 00:43:06 Účasti
Pospíšek Miroslav 1961 Kangsim Knights 1 50 km / 06:01:13 Účasti
Pospíšil Antonín 1960 TJ Tlučná 1 10 km / 00:38:57 Účasti
Pouček Ivan 1968 Libčice 1 10 km / 00:54:59 Účasti
Pour Svatopluk 1952 Slavoj Obecnice 4 31 km / 03:29:07 Účasti
Povalová Eva 1984 10 100 km / 08:49:21 Účasti
Pozler Jiří 1983 Never Alone 1 50 km / 04:43:13 Účasti
Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha 2 15 km / 02:16:23 Účasti
Prenosil Stanislav 1972 Březnice 5 78 km / 06:34:56 Účasti
Procházka Milan 1941 CZ - ASK Slavia Praha 1 50 km / 05:20:53 Účasti
Procházka Petr 1973 Doubravan Újezd 1 9 km / 00:59:50 Účasti
Procházka Pavel 1968 Doubravan Újezd 2 16 km / 01:27:11 Účasti
Procházka Jiří 1970 BTK EURO BIKE Praha 1 8 km / 00:36:53 Účasti
Procházka Ivo 1972 Sella bike 1 21 km / 01:41:05 Účasti
Procházka Pavel 1993 Dlouhoprsťák 1 9 km / 00:47:06 Účasti
Procházka Jiří 1962 TTK Slávia VŠ Plzeň 1 8 km / 00:31:10 Účasti
Procházková Ivona 1975 Blatná 2 22 km / 02:24:40 Účasti
Prokopová Petra 1974 Beroun 1 9 km / 00:54:41 Účasti
Prošek Josef 1963 Strašáci Strašecí 1 10 km / 00:44:21 Účasti
Protivanský Michal 1964 Pražské lamy 1 9 km / 00:51:47 Účasti
Provazník Jan 1979 Bohutín 2 35 km / 02:52:48 Účasti
Prunerová Eva 1979 --- 4 55 km / 05:00:04 Účasti
Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 5 47 km / 05:20:22 Účasti
Převrátil Štěpán 1994 1 10 km / 00:53:27 Účasti
Převrátilová Simona 1996 Za hezčí zadeček 1 6 km / 00:58:52 Účasti
Přibil Pavel 1990 Slavoj Osek 1 9 km / 00:44:42 Účasti
Přibková Barbora 1987 Plzeň 1 12 km / 01:19:57 Účasti
Přibyl Aleš 1989 Neratovice 1 21 km / 01:49:06 Účasti
Příhoda Jaroslav 1966 Sokol Žebrák 1 8 km / 00:40:47 Účasti
Pšeničná Zuzana 1983 Příbram 1 10 km / 00:21:45 Účasti
Pštrossová Marie 1959 SNB Praha 1 6 km / 00:38:34 Účasti
Pudil Jaroslav 1961 m2 sport bečvář strakonice 1 12 km / 00:51:40 Účasti
Pucholt Jiří 1959 T.J. Sokol Unhošť 1 42 km / 04:38:44 Účasti
Punčochář Miroslav 1986 Rožmitál 1 10 km / 00:47:52 Účasti
Punčochářová Dita 1977 HISPORT TEAM Praha 2 30 km / 02:34:34 Účasti

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: