Termíny závodů pro rok 2024: Termínovka ¦ Přihlášky na závody
23.3. | Josefský běh v Cerhovicích | dětské závody | Propozice | Přihlášky (51) | |
31.3. | Běh Rožmitál - Březnice | Propozice | |||
6.4. | Jarní běh Litní a zámeckým parkem | dětské závody | Propozice | Přihlášky (16) |
A B C Č D E F G H Ch I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž
Přijmení | Jméno | Ročník | Klub / město | Počet účastí | Uběhnuto km/čas | Závody |
Cajthamlova | Natalie | 1988 | 1 | 21 km / 02:05:11 | Účasti | |
Capoušek | Petr | 1977 | Kutná Hora | 1 | 10 km / 00:50:59 | Účasti |
Cedl | Jindrich | 1978 | Beroun | 1 | 18 km / 01:28:16 | Účasti |
Celina | Aleš | 1968 | IRONSTAR Beroun | 1 | 18 km / 01:26:28 | Účasti |
Cenefels | Filip | 1994 | Decathlon | 1 | 21 km / 01:22:21 | Účasti |
Cenková | Veronika | 1991 | žádný | 1 | 21 km / 02:17:55 | Účasti |
Ciboch | Michal | 1979 | Florbal Dobříš | 1 | 9 km / 00:44:28 | Účasti |
Cibulka | Radim | 1989 | Iron stars Beroun | 2 | 16 km / 01:21:57 | Účasti |
Cibulka | Stanislav | 1981 | IRON STARS Beroun | 4 | 34 km / 02:22:33 | Účasti |
Cibulková | Zdena | 1957 | Hořovice | 1 | 8 km / 00:24:08 | Účasti |
Cibulková | Markéta | 1983 | Iron Stars Beroun | 4 | 34 km / 02:05:12 | Účasti |
Cihlář | Zdislav | 1964 | Loko Beroun | 1 | 18 km / 01:14:47 | Účasti |
Cikán | Jaroslav | 1955 | Příbram | 15 | 147 km / 12:41:01 | Účasti |
Cílek | Tomáš | 1999 | ASK Slavia Praha | 1 | 10 km / 00:44:08 | Účasti |
Cílek | Miroslav | 1965 | KTP Tábor | 1 | 10 km / 00:48:14 | Účasti |
Cindr | Martin | 1983 | ABT Česana Rohozec | 1 | 9 km / 00:43:07 | Účasti |
Cindrová | Jana | 1986 | Mladá Boleslav | 1 | 9 km / 00:52:44 | Účasti |
Cipl | František | 1951 | Bonbon | 1 | 8 km / 00:48:49 | Účasti |
Cipra | Jiří | 1981 | Forrest Gump Team | 1 | 18 km / 01:22:14 | Účasti |
Ciprová | Oldřiška | 1979 | Forrest Gump Team | 1 | 18 km / 00:58:31 | Účasti |
Císař | Jan | 1990 | SK Mirovice | 1 | 21 km / 02:03:46 | Účasti |
Citerbart | Martin | 1988 | Ciťa | 1 | 10 km / 00:43:53 | Účasti |
Cuc | Martin | 1974 | cucak | 1 | 10 km / 00:42:36 | Účasti |
Cuříková | Petra | 1983 | BŽB | 1 | 42 km / 04:52:31 | Účasti |
Chalupa | Jan | 1981 | Fabiánv Prostředník | 1 | 10 km / 00:48:57 | Účasti |
Charvát | Josef | 1993 | Rožmitál | 1 | 10 km / 00:56:45 | Účasti |
Charvát | Jan | 1998 | Zaječov | 5 | 38 km / 02:50:59 | Účasti |
Chlumský | Jiří | 1989 | Gin & | 1 | 9 km / 00:48:07 | Účasti |
Chmelařová | Natálie | 1998 | 1 | 12 km / 01:16:59 | Účasti | |
Chochola | Vladimír | 1950 | MK Kladno | 2 | 11 km / 01:17:34 | Účasti |
Chochola | Petr | 1977 | Florbal NS | 2 | 11 km / 00:59:33 | Účasti |
Chocholová | Ivana | 1979 | Sokol Jince | 1 | 6 km / 00:44:12 | Účasti |
Chramosta | Jaroslav | 1966 | Jaboja Tým | 1 | 18 km / 01:05:54 | Účasti |
Chrastina | Jaroslav | 1973 | --- | 4 | 68 km / 05:28:05 | Účasti |
Churaňová | Radka | 1977 | TJ Lokomotiva Trutnov | 2 | 30 km / 01:32:35 | Účasti |
Chvátal | Vladimír | 1967 | Úvaly | 1 | 50 km / 05:23:41 | Účasti |
Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: