Termíny závodů pro rok 2024: Termínovka ¦ Přihlášky na závody
23.3. | Josefský běh v Cerhovicích | dětské závody | Propozice | Přihlášky (55) | |
31.3. | Běh Rožmitál - Březnice | Propozice | |||
6.4. | Jarní běh Litní a zámeckým parkem | dětské závody | Propozice | Přihlášky (17) |
A B C Č D E F G H Ch I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž
Přijmení | Jméno | Ročník | Klub / město | Počet účastí | Uběhnuto km/čas | Závody |
Sadílek | Václav | 1950 | Albrechtice | 1 | 42 km / 04:45:14 | Účasti |
Sajdl | Filip | 1973 | TJ Packa Praha | 1 | 18 km / 01:10:24 | Účasti |
Sajdl | Martin | 1981 | Žižkovský tygři | 5 | 79 km / 05:04:33 | Účasti |
Sajdlová | Jana | 1983 | Žižkovký Tygři | 2 | 28 km / 01:13:38 | Účasti |
Salkovič | Ladislav | 1984 | Přední Poříčí | 2 | 18 km / 01:23:09 | Účasti |
Samková | Nikola | 1988 | Běžecký klub České spořitelny | 2 | 28 km / 01:40:05 | Účasti |
Sarnovský | Ladislav | 1979 | VK Blesk | 1 | 8 km / 00:35:18 | Účasti |
Satrapa | Ondřej | 1974 | FC Květinov | 1 | 50 km / 05:49:16 | Účasti |
Sedláček | Jaroslav | 1968 | OK Roztoky | 2 | 13 km / 01:28:50 | Účasti |
Sedláček | Radek | 1970 | Odpadlík | 1 | 6 km / 00:38:51 | Účasti |
Sedláček | Miroslav | 1999 | AK Škoda Plzeň | 14 | 130 km / 09:22:42 | Účasti |
Sedláčková | Denisa | 1977 | 4 | 40 km / 03:17:30 | Účasti | |
Sedláčková | Petra | 1970 | OU Roztoky | 2 | 13 km / 01:16:42 | Účasti |
Sedlák | Jiří | 1958 | Přelouč | 1 | 6 km / 00:41:15 | Účasti |
Sehnal | Adrien | 1953 | Dukla Praha | 17 | 157 km / 12:35:14 | Účasti |
Semančík | Viktor | 1998 | gymkc.local | 1 | 9 km / 00:35:46 | Účasti |
Shhade | Modar | 1992 | Praha | 1 | 9 km / 00:47:51 | Účasti |
Schacherl | Jan | 1988 | Team Faith Příbram | 1 | 21 km / 02:00:39 | Účasti |
Scheinherr | Jiří | 1951 | Blatná | 3 | 29 km / 03:34:22 | Účasti |
Scheu | Harald | 1969 | LMB | 2 | 33 km / 02:32:27 | Účasti |
Schifferling | Thomas | 1978 | Přední poříčí | 4 | 34 km / 02:46:42 | Účasti |
Schmidt | Erhard | 1956 | LSG Karlsruhe | 1 | 50 km / 05:02:10 | Účasti |
Schovánek | Milan | 1962 | Krčský les B | 2 | 13 km / 01:15:25 | Účasti |
Schwalbe | Ulrike | 1978 | ATS Kulmbach | 1 | 25 km / 01:55:34 | Účasti |
Simon | Jaroslav | 1976 | 1 | 12 km / 01:06:51 | Účasti | |
Sirotek | Antonín | 1992 | 1 | 21 km / 02:13:00 | Účasti | |
Sirůčková | Jana | 1980 | Příbram | 1 | 10 km / 00:26:40 | Účasti |
Siskusová | Nikola | 1999 | FL Nové Strašecí | 1 | 6 km / 00:54:10 | Účasti |
Sitta | Tomáš | 1995 | ATOM TEAM | 1 | 9 km / 00:47:48 | Účasti |
Skála | Jan | 1983 | JZD Řesanice | 1 | 10 km / 00:55:31 | Účasti |
Skalica | Filip | 1984 | 1 | 21 km / 02:05:11 | Účasti | |
Skalická | Denisa | 1978 | Láz | 1 | 10 km / 00:35:32 | Účasti |
Skalický | Josef | 1962 | ActivityLA.cz ŽICHLÍNEK | 1 | 50 km / 04:25:21 | Účasti |
Skalický | Jan | 1981 | Láz | 6 | 76 km / 06:56:42 | Účasti |
Skalička | Jiří | 1974 | Internet Příbram | 16 | 176 km / 13:54:38 | Účasti |
Skalička | Jiří | 1942 | Příbram | 1 | 8 km / 00:34:49 | Účasti |
Skaličková | Vladimíra | 1975 | Team Internet Pb | 14 | 146 km / 12:04:41 | Účasti |
Skalka | Filip | 1984 | 1 | 12 km / 01:15:24 | Účasti | |
Skalková | Natálie | 1988 | Praha 5 | 1 | 12 km / 01:15:25 | Účasti |
Skálová | Marie | 1976 | Amatérky Dobříš | 1 | 9 km / 00:47:20 | Účasti |
Sklenářová | Lucie | 1993 | Zdice | 1 | 8 km / 00:17:05 | Účasti |
Skoumalová | Alena | 1984 | 1 | 10 km / 00:25:03 | Účasti | |
Slaba | Jan | 1989 | Life Gym Příbram | 1 | 21 km / 02:19:54 | Účasti |
Slaba | Josef | 1980 | AC Fitrizci | 2 | 31 km / 02:38:01 | Účasti |
Slabová | Zuzana | 1990 | Life Gym Příbram | 1 | 21 km / 02:08:52 | Účasti |
Sládeček | Jakub | 1974 | Senešnice | 19 | 235 km / 17:27:17 | Účasti |
Sládek | Vilém | 1979 | Ďáblice Stars | 1 | 18 km / 01:25:42 | Účasti |
Sladký | Jiří | 1967 | KPO | 2 | 25 km / 01:49:19 | Účasti |
Sladký | Lukáš | 1987 | Vorvani | 10 | 82 km / 07:00:50 | Účasti |
Sláma | Pavel | 1976 | Březnice | 1 | 10 km / 00:45:18 | Účasti |
Slamiak | Stanislav | 1962 | lokomotiva ostrava | 3 | 23 km / 02:04:51 | Účasti |
Slavíková | Eva | 1984 | 2 | 28 km / 01:04:42 | Účasti | |
Slepičková | Renáta | 1994 | -- | 1 | 21 km / 01:46:34 | Účasti |
Slezák | Martin | 1983 | SDH Nová Ves u Světlé | 1 | 7 km / 00:33:08 | Účasti |
Slezáková | Michaela | 1967 | Loko Zdice | 3 | 32 km / 02:00:22 | Účasti |
Slezáková | Jana | 1986 | Hejvys intimate team | 2 | 51 km / 06:33:55 | Účasti |
Smělý | Jaroslav | 1962 | Beroun | 1 | 9 km / 00:42:52 | Účasti |
Smetana | Ondřej | 1983 | RUNGO.cz | 4 | 44 km / 03:02:26 | Účasti |
Smetana | Michal | 1973 | Smetana TEAM | 1 | 8 km / 00:36:11 | Účasti |
Smetanová | Monika | 1973 | Smetana TEAM | 1 | 8 km / 00:17:52 | Účasti |
Smíšek | Michal | 1978 | Příbram | 3 | 43 km / 04:10:46 | Účasti |
Smíšková | Olga | 1979 | 1 | 21 km / 02:05:10 | Účasti | |
Smítal | Jan | 1985 | Drahlín | 5 | 53 km / 04:02:12 | Účasti |
Smrčka | Miloš | 1954 | BK Říčany | 1 | 6 km / 00:26:19 | Účasti |
Smutek | Miloslav | 1952 | TJ Stodůlky | 1 | 42 km / 05:09:45 | Účasti |
Sojka | Karel | 1977 | Zbečno | 1 | 8 km / 00:40:46 | Účasti |
Somrová | Petra | 1975 | Kladno | 1 | 8 km / 00:23:17 | Účasti |
Somrová | Adéla | 1989 | Kladno | 1 | 8 km / 00:20:34 | Účasti |
Souček | Jiří | 1993 | TTT Praha | 1 | 18 km / 01:08:31 | Účasti |
Souček | Štěpán | 1974 | SK Vlaška pro radost | 2 | 30 km / 02:53:58 | Účasti |
Souček | Filip | 1984 | Tochovice | 2 | 32 km / 02:35:05 | Účasti |
Součková | Helena | 1962 | Tochovice | 3 | 27 km / 02:51:42 | Účasti |
Součková | Petra | 1977 | Stará Huť | 1 | 9 km / 00:52:23 | Účasti |
Soukal | Petr | 1986 | 1 | 21 km / 01:43:48 | Účasti | |
Soukup | Josef | 1987 | Zliv | 2 | 20 km / 01:09:41 | Účasti |
Soukup | Petr | 1976 | Příbram | 1 | 25 km / 01:54:54 | Účasti |
Soukup | Petr | 1965 | Kovohutě Příbram | 2 | 13 km / 01:05:14 | Účasti |
Soukupová | Veronika | 1985 | Buková u Příbramě | 1 | 21 km / 02:12:30 | Účasti |
Spáčilová | Šárka | 1982 | neni | 1 | 21 km / 03:10:13 | Účasti |
Stančík | Tomáš | 1976 | Plzeň | 1 | 9 km / 00:42:42 | Účasti |
Staněk | Kamil | 1986 | Praha | 1 | 12 km / 00:57:42 | Účasti |
Staněk | Valdemar | 1978 | praha | 1 | 9 km / 00:53:46 | Účasti |
Steiner | Jan | 1985 | 1 | 18 km / 01:19:07 | Účasti | |
Steinsová | Eva | 1997 | Vyběhej se | 1 | 10 km / 00:52:58 | Účasti |
Stenzl | Libor | 1978 | 1 | 7 km / 00:39:13 | Účasti | |
Stewart | Eddie | 1956 | Spartak Praha 4 | 1 | 10 km / 00:35:59 | Účasti |
Stewartová | Miriam | 1964 | Spartak Praha 4 | 1 | 10 km / 00:19:24 | Účasti |
Stibalová | Petra | 1976 | Broumy | 2 | 18 km / 01:23:50 | Účasti |
Stippel | Andrea | 1969 | DJK Schwabisch Gmünd | 1 | 50 km / 05:24:12 | Účasti |
Stolín | Josef | 1971 | Relative Team | 1 | 50 km / 05:20:24 | Účasti |
Straka | Josef | 1985 | Dominikální Paseky | 2 | 17 km / 01:31:43 | Účasti |
Stráněl | Jiří | 1993 | KASPER - SWIX Team | 1 | 21 km / 02:04:48 | Účasti |
Stráněl | Jiří | 1972 | Olomouv | 1 | 21 km / 01:38:15 | Účasti |
Stránělová | Eva | 1998 | SK Rover | 1 | 21 km / 01:59:18 | Účasti |
Strejček | Jiří | 1983 | Rysy | 1 | 6 km / 00:42:54 | Účasti |
Strnad | Ondřej | 1980 | CZ - Brno Medlánky | 1 | 50 km / 04:02:18 | Účasti |
Strnadová | Lucie | 1984 | Zelení Baroni | 4 | 49 km / 03:53:26 | Účasti |
Strnadová | Lucie | 1986 | Jihlava | 1 | 42 km / 06:19:30 | Účasti |
Styblík | Petr | 1968 | Maraton klub Kladno | 1 | 50 km / 05:05:10 | Účasti |
Stýblová | Bára | 1999 | LOKO Beroun | 1 | 8 km / 00:33:48 | Účasti |
Suchánek | Petr | 1972 | AC OH Praha | 1 | 10 km / 00:37:29 | Účasti |
Suchánková | Martina | 1977 | Profi cykloclub | 1 | 7 km / 00:39:41 | Účasti |
Suchopár | Vojtěch | 1998 | GYMKC | 2 | 30 km / 02:43:49 | Účasti |
Suchopárová | Ivana | 1969 | Dobříš | 1 | 9 km / 00:57:35 | Účasti |
Sukdolák | Petr | 1964 | 1 | 12 km / 01:16:36 | Účasti | |
Sulková | Nevyplněno | 1976 | 1 | 9 km / 01:00:36 | Účasti | |
Sůsa | Petr | 1999 | Koko Team.cz | 1 | 8 km / 00:33:13 | Účasti |
Sůsa | Jakub | 1988 | Koko Team | 5 | 55 km / 03:43:24 | Účasti |
Suttrová | Petra | 1974 | Maratonci | 1 | 7 km / 00:44:07 | Účasti |
Svátek | Lubomír | 1958 | Praha | 5 | 74 km / 06:07:21 | Účasti |
Svoboda | Petr | 1988 | RSáci Příbram | 2 | 31 km / 02:56:29 | Účasti |
Svoboda | Lukáš | 1977 | CZ | 1 | 50 km / 03:56:12 | Účasti |
Svoboda | Petr | 1986 | Lazaři | 1 | 8 km / 00:41:34 | Účasti |
Svoboda | Jan | 1943 | Příbram | 14 | 130 km / 10:28:07 | Účasti |
Svoboda | Pavel | 1969 | SK Vlaška | 1 | 9 km / 00:37:01 | Účasti |
Svobodová | Dana | 1952 | Příbram | 11 | 101 km / 09:08:25 | Účasti |
Svojtka | Petr | 1982 | 1 | 8 km / 00:57:44 | Účasti | |
Svozilová | Ludmila | 1983 | Veverky | 2 | 15 km / 01:24:16 | Účasti |
Sýkora | Robert | 1972 | Vinohradské šlapky | 1 | 18 km / 01:17:44 | Účasti |
Sýkora | Libor | 1972 | KST Jirkov | 1 | 10 km / 00:58:08 | Účasti |
Szabo | David | 1970 | SK Nové Zámky SK | 3 | 49 km / 04:07:52 | Účasti |
Szappanos | Pavel | 1964 | Svatý Ján | 2 | 17 km / 01:16:08 | Účasti |
Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: