Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (45)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (122)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci brdského poháru 2017

A B C Č D E F G H Ch I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Uběhnuto km/čas Závody
Šafandová Martina 1990 1 10 km / 00:53:59 Účasti
Šafařík Štěpán 1976 žádný 1 21 km / 02:13:29 Účasti
Šafránek Michal 1984 GYMKC.local 1 9 km / 00:43:24 Účasti
Šafránková Martina 1976 Březnice 1 10 km / 00:57:52 Účasti
Šafránková Markéta 1992 Běžec teoretic 1 9 km / 00:45:18 Účasti
Šálek Marek 1964 JZD Řesanice 1 10 km / 00:52:06 Účasti
Šanda Ladislav 1982 Chlumec nad Cidlinou 1 9 km / 00:45:09 Účasti
Šandera Martin 1976 BONBON 1 42 km / 05:18:20 Účasti
Šarf Pavel 1970 1 10 km / 01:04:49 Účasti
Šarfa Žanna 1975 1 10 km / 00:53:08 Účasti
Ščepán Jan 1970 Vranovice 1 10 km / 00:54:26 Účasti
Šebek Dušan 1972 SK Neumětely 2 56 km / 05:38:42 Účasti
Šebestová Zuzana 1981 1 10 km / 00:53:16 Účasti
Šebová Jana 1973 Králův Dvůr 1 7 km / 00:40:27 Účasti
Šeděnka Vít 1993 Koně, dobrý koně! 2 31 km / 02:22:02 Účasti
Šedivá Pavlína 1974 Strýčkovy 1 10 km / 00:53:20 Účasti
Šedivá Lenka 1993 2 46 km / 03:49:35 Účasti
Šedivý Jan 1984 Vyběhej se 1 10 km / 00:49:00 Účasti
Šedivý Rastislav 1972 SK Pecouská 3 39 km / 03:30:41 Účasti
Šedivý Michal 1965 Podluhy 1 7 km / 00:38:01 Účasti
Ševít Jan 1973 Srub Hořovice 1 8 km / 00:41:05 Účasti
Šibravová Lenka 1982 Kerteam 1 10 km / 00:40:22 Účasti
Šilhánek Martin 1999 5 38 km / 03:40:25 Účasti
Šimáček David 1996 Příbram 2 18 km / 01:40:46 Účasti
Šiman Eduard 1965 Praha 10 6 71 km / 05:29:22 Účasti
Šimek Jan 1976 Ďolíček 1 50 km / 04:26:13 Účasti
Šimicová Lenka 1991 1 8 km / 00:51:39 Účasti
Šimkanin Daniel 1979 PTJ Cerhovice 1 7 km / 00:41:58 Účasti
Šimurda Richard 1971 ÚSK CS Plzeň 3 23 km / 01:24:01 Účasti
Šindelářová Blanka 1972 1 21 km / 01:34:42 Účasti
Šindlerová Jana 1969 CZ - I think beer 1 50 km / 04:58:24 Účasti
Širanec Peter 1981 Koněprusy 3 24 km / 01:38:54 Účasti
Šístek Jan 1974 Praha 7 1 42 km / 03:53:49 Účasti
Šiška Petr 1988 Cyklo-Market.cz 1 21 km / 02:22:15 Účasti
Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany 3 31 km / 02:26:01 Účasti
Škaryd Martin 1985 Příbram 1 10 km / 00:54:50 Účasti
Škeříková Petra 1983 ROPETA Praha 1 6 km / 00:43:24 Účasti
Škopec Jan 1977 Sokol Trhové Dušníky 1 10 km / 00:49:01 Účasti
Škrabánek Petr 1960 CZ - MK Seitl Ostrava 1 50 km / 03:47:14 Účasti
Škrlant Martin 1979 Žebrák 14 110 km / 08:20:24 Účasti
Škvára Petr 1980 Spartak Podluhy 5 39 km / 03:34:52 Účasti
Škvárová Michaela 1979 Nárysov 3 25 km / 01:38:56 Účasti
Šlapák Dušan 1981 Komárov 1 9 km / 00:50:28 Účasti
Šlapáková Štěpánka 1973 1 10 km / 01:01:49 Účasti
Šlechta Jaroslav 1978 1 21 km / 01:53:28 Účasti
Šlechtová Marie 1952 TJ Sokol Jaroměř 1 50 km / 05:38:23 Účasti
Šmejkal Martin 1975 1 21 km / 01:38:49 Účasti
Šmejkal Jiří 1992 1 21 km / 01:44:30 Účasti
Šmejkal Václav 1992 1 10 km / 00:47:00 Účasti
Šmíd Martin 1980 Střelka Brno 1 8 km / 00:26:40 Účasti
Šmídová Iva 1982 2 19 km / 01:41:34 Účasti
Šnábl Petr 1984 Běžecký klub Čes. Spoř 1 8 km / 00:32:41 Účasti
Šnáblová Jana 1984 BKČS 1 8 km / 00:41:53 Účasti
Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 4 55 km / 03:29:30 Účasti
Šnobl Jiří 1959 Příbram 9 141 km / 11:38:58 Účasti
Šnobl Pavel 1978 --- 1 21 km / 02:13:08 Účasti
Šnoblová Klára 1980 --- 1 21 km / 02:13:08 Účasti
Šobáň Miroslav 1975 Sokol Kařez 5 48 km / 04:15:53 Účasti
Šolc Jan 1974 Šolc team 10 80 km / 06:41:09 Účasti
Šolcová Veronika 1976 Šolc Team 19 171 km / 12:30:50 Účasti
Šopejstál Petr 1978 Slivka Team 1 7 km / 00:40:20 Účasti
Šorna Josef 1953 MK ventil 1 7 km / 00:50:47 Účasti
Šourek Václav 1966 Strýčkovy 4 49 km / 04:27:19 Účasti
Španěl Ondřej 1971 OK Dobříš 2 51 km / 04:49:41 Účasti
Špecián Jiří 1982 3 28 km / 02:12:15 Účasti
Šrámková Monika 1992 Hořovice 1 8 km / 00:21:39 Účasti
Šrédl Pavel 1977 Stříbro 1 21 km / 01:35:44 Účasti
Šroubková Marta 1961 Maraton Plzeň 3 22 km / 01:19:20 Účasti
Šťástka Jiří 1958 Chotilsko 1 8 km / 00:45:21 Účasti
Šťastný Tomáš 1979 Modřany 1 12 km / 00:44:56 Účasti
Štefanič Michal 1968 Triklub Příbram 2 46 km / 03:54:34 Účasti
Štefaničová Hana 1976 Příbram 2 46 km / 03:44:21 Účasti
Štefániková Alena 1980 1 21 km / 02:55:36 Účasti
Štekl Radomír 1982 Nové Strašecí 1 6 km / 00:36:04 Účasti
Šteklová Petra 1981 FL Nové Strašecí 1 6 km / 00:37:00 Účasti
Štengl Stanislav 1989 Holýšov 1 12 km / 01:01:55 Účasti
Štěpánek Tomáš 1984 CK Záluží 1 8 km / 00:46:45 Účasti
Štěpánek Petr 1965 Spartak Praha 4 1 6 km / 00:34:16 Účasti
Štěpánek Petr 1976 Sokol Petrovice 1 10 km / 00:48:55 Účasti
Štěpánek Pavel 1982 Pstruzi 1 8 km / 00:41:41 Účasti
Štěpánek Ondřej 1977 Strašáci Strašecí 2 22 km / 01:58:43 Účasti
Štěpánková Eva 1972 Biatlon Beroun 1 10 km / 00:48:01 Účasti
Štěpánová Hana 1974 Zadní Třebáň 1 9 km / 00:49:03 Účasti
Štika Dušan 1972 Březnice 1 10 km / 00:45:24 Účasti
Štilcová Michaela 1981 3 28 km / 01:57:34 Účasti
Štilec Jindřich 1979 4 53 km / 04:41:17 Účasti
Šůcha Václav 1946 SV Stříbro 3 28 km / 02:30:40 Účasti
Šulajová Sandra 1992 Hořovice 2 15 km / 00:44:12 Účasti
Šulc Vojtěch 1996 Třebusice 1 21 km / 01:31:03 Účasti
Šulcová Jitka 1974 Maraton klub Kladno 1 21 km / 01:53:39 Účasti
Švagrová Petra 1985 1 9 km / 00:52:11 Účasti
Švalek Libor 1982 Lhotka 1 6 km / 00:42:19 Účasti
Švancar Matěj 1998 STS Chvojkovice Brod 2 30 km / 02:32:00 Účasti
Švancar Petr 1969 STS Chvojkovice- Brod B 2 30 km / 02:47:50 Účasti
Švanda Petr 1967 IThinkBeer 1 50 km / 04:18:48 Účasti
Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 9 150 km / 10:00:25 Účasti
Švarcová Barbora 1975 Žižkovský tygři 4 37 km / 02:38:13 Účasti
Švec Jan 1978 SK Háje 1 10 km / 00:51:25 Účasti
Švecová Lucie 1979 FIT FORMA DOBŘÍŠ 1 21 km / 03:10:14 Účasti
Švejnoha Pavel 1986 SDH Bezděkov pod Třemšínem 1 10 km / 00:52:58 Účasti
Švenda Václav 1974 MěÚ Příbram 3 39 km / 03:32:41 Účasti

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: