Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

18.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (126)
25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (35)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (98)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci brdského poháru 2017

A B C Č D E F G H Ch I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Uběhnuto km/čas Závody
Taddei Valerio 1980 1 21 km / 01:37:48 Účasti
Takacs Tibor 1985 1 12 km / 01:06:23 Účasti
Tenkrat Josef 1972 Bezec z Rosovic 3 72 km / 07:53:25 Účasti
Tesárek Štěpán 1983 Šukr tým 1 10 km / 00:46:24 Účasti
Tesárek Vojtěch 1993 AC Wrips 1 9 km / 00:41:55 Účasti
Teska Petr 1973 Lazaři 1 8 km / 00:53:32 Účasti
Thaker Jagrut 1985 1 50 km / 05:41:40 Účasti
Tichá Libuše 1982 Brnířov 1 9 km / 01:03:10 Účasti
Tichota Petr 1990 1 10 km / 01:00:56 Účasti
Tománek Jiří 1981 dobris.net 2 30 km / 02:38:11 Účasti
Toufar Karel 1978 Dobříš 1 9 km / 00:38:51 Účasti
Toušek Petr 1980 Salviaparadise 3 26 km / 01:41:54 Účasti
Touška Kryštof 1987 1 12 km / 00:52:24 Účasti
Trávníček Jiří 1982 Bohutín 2 33 km / 03:18:37 Účasti
Trčka Aleš 1983 OOP Motyky 1 10 km / 00:56:18 Účasti
Trčka Ondřej 1981 Březnice 1 10 km / 00:39:41 Účasti
Trégr Jiří 1999 FL Nové Strašecí 1 6 km / 00:36:50 Účasti
Trejbal Karel 1951 SKP Mladá Boleslav 1 6 km / 00:40:32 Účasti
Trnková Štěpánka 1973 ŠSK Újezd nad Lesy 1 6 km / 00:39:06 Účasti
Troch Radek 1988 SDH Draci Chrást 1 10 km / 01:03:35 Účasti
Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy 1 8 km / 00:47:22 Účasti
Tučková Zuzana 1993 FL Nové Strašecí 1 6 km / 00:48:08 Účasti
Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 18 179 km / 16:49:09 Účasti
Tuháčková Petra 1965 SK Čísovice 8 68 km / 07:16:52 Účasti
Tůma Pavel 1985 LOKO Beroun 3 43 km / 03:18:12 Účasti
Tůma Jan 1999 SKP Nymburk 1 8 km / 00:30:26 Účasti
Turečková Jana 1968 Česká pojišťovna 5 56 km / 04:16:07 Účasti
Turek Jiří 1962 Chaloupky 18 177 km / 14:02:33 Účasti
Turský Tomáš 1983 --- 2 46 km / 03:42:20 Účasti
Tvrdík Miroslav 1978 BeFit Příbram 1 10 km / 00:49:54 Účasti
Tvrdík Jiří 1976 Plzeň 1 25 km / 02:32:20 Účasti
Tvrz Michal 1982 Příbram 1 12 km / 01:02:29 Účasti
Tyl Jan 1980 Praha 5 1 9 km / 00:55:49 Účasti
Tymichová Ivana 1980 Academia Latina 1 9 km / 00:53:49 Účasti

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: