Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (38)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (108)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci brdského poháru 2017

A B C Č D E F G H Ch I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Uběhnuto km/čas Závody
Fairaislová Iveta 1998 TCV Jindřichův Hradec 1 10 km / 00:17:12 Účasti
Fajmon Petr 1974 RTA Zdice 1 12 km / 01:00:10 Účasti
Falcník Ondřej 1980 ohrádka tzbf 1 10 km / 00:45:08 Účasti
Fanta Ladislav 1966 Maraton klub Kladno 1 50 km / 04:05:11 Účasti
Fára Luděk 1979 Příbram 1 10 km / 00:50:54 Účasti
Fára Milan 1969 Příbram 1 21 km / 02:08:36 Účasti
Fencl Radek 1965 SK Vlaška 4 48 km / 03:44:30 Účasti
Ferencová Eliška 1990 1 21 km / 01:51:33 Účasti
Fiala Tomáš 1981 --- 1 12 km / 01:03:55 Účasti
Fialová Věra 1964 1 10 km / 00:59:13 Účasti
Fialová Eva 1977 Judo klub Březnice 2 18 km / 01:29:39 Účasti
Fic Martin 1974 STS Chvojkovice-Brod B 3 51 km / 03:23:00 Účasti
Ficnarová Lenka 1978 42fs 1 9 km / 00:51:41 Účasti
Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice-Brod B 3 72 km / 06:00:54 Účasti
Fikáček Roman 1981 RTA Zdice 2 15 km / 01:19:54 Účasti
Filip Karel 1955 MK Kladno 2 11 km / 01:11:20 Účasti
Fílová Lenka 1973 ATOM team 1 9 km / 00:45:07 Účasti
Findejsová Kateřina 1994 zadny 1 21 km / 02:16:02 Účasti
Fiřtík Václav 1984 Rapid Vídeň 1 10 km / 00:48:16 Účasti
Fiřtová Andrea 1976 KC Příbram 2 15 km / 00:34:57 Účasti
Fiřtová Šimona 1985 Fiřtová team 1 21 km / 02:02:06 Účasti
Fiřtová Eva 1973 Rosovice 1 9 km / 00:54:56 Účasti
Fischer Ute 1967 TSV 1888 Falkenau 1 50 km / 06:12:00 Účasti
Fistr Luboš 1976 Plzeň 1 50 km / 05:43:57 Účasti
Fišer Josef 1970 1 21 km / 01:56:24 Účasti
Flachs Michal 1987 Podlesí 20 208 km / 16:51:09 Účasti
Flaks Jan 1966 AC Nýřany 2 15 km / 01:11:15 Účasti
Fleischmannová Ludmila 1987 Příbram 1 10 km / 00:25:55 Účasti
Flíčková Martina 1992 Draci Chrást 1 10 km / 01:03:54 Účasti
Flígr Daniel 1975 Letos v klidu 2 30 km / 03:16:30 Účasti
Fojtík Dan 1970 Horní Bříza 1 21 km / 01:48:07 Účasti
Fojtík Ondřej 1991 Dobříš 1 9 km / 00:43:16 Účasti
Folber Vladimír 1951 PSK Olymp 1 9 km / 00:44:56 Účasti
Folber Vladimír 1977 -- 2 30 km / 02:11:51 Účasti
Forejt Marcel 1976 Brdonoš Podlesí 2 19 km / 01:21:01 Účasti
Fořt Jiří 1970 1970.0 4 38 km / 03:10:36 Účasti
Fousek Martin 1984 Podlesí 1 21 km / 01:43:26 Účasti
Fousek Vlastimil 1978 PBC 3 40 km / 03:30:25 Účasti
Franěk Ondřej 1990 Praha 6 10 97 km / 07:02:45 Účasti
Franěk Jan 1998 Triklub Příbram 14 114 km / 07:03:21 Účasti
Franěk Vlastimil 1960 Vysol 1 12 km / 01:54:25 Účasti
Franěk Jan 1978 1 21 km / 01:57:22 Účasti
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 20 192 km / 14:45:37 Účasti
Fraňková Kateřina 1962 1 12 km / 01:54:23 Účasti
Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 12 116 km / 07:58:18 Účasti
Freudlová Erika 1980 Mníšek p. Brdy 1 9 km / 00:46:26 Účasti
Frevoil Ondřej 1976 -- 1 9 km / 00:39:19 Účasti
Frič Pavel 1955 Checomacoco 1 21 km / 01:40:46 Účasti
Frischat Dirk 1962 Elbhupfer Meissen 1 50 km / 06:12:00 Účasti
Fruhaufova Valerie 1973 Praha 4 1 10 km / 00:26:01 Účasti
Fryč Miloslav 1955 CZ 1 50 km / 04:47:12 Účasti
Frýdl Tomáš 1981 L3N Lepší Něco Než Nic 4 68 km / 06:25:58 Účasti
Fryšová Kristýna 1976 Praha 8 1 21 km / 01:50:37 Účasti
Fujáček Jan 1975 Klacky 1 50 km / 04:10:28 Účasti

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: