Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

10.11. Podzimní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (63)
17.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (10)
24.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (5)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2018:

Záznamů: 1-100 z celkem 403   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
1. Medová Ivana 1977 Zbečno2295 (50) 17
2. Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram2260 (40) 16
3. Kubínová Ivana 1980 2149 (20) 14
4. Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram2137 (30) 15
5. Povalová Eva 1984 2051 (50) 17
6. Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká2012 (40) 16
7. Kafková Lucie 1982 Zdice1853 (10) 13
8. Gregorová Daniela 1974 Komárov1824 (30) 15
9. Kroupova Petra 1984 1750 (30) 15
10. Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram1735 (0) 9
11. Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B1632 (60) 18
12. Houžvičková Kateřina 1984 Příbram1610 (30) 15
13. Turečková Jana 1968 TK Bohutín1595 (20) 14
14. Jeřábková Jana 1984 1557 (0) 9
15. Dudášová Monika 1966 SK Vlaška1556 (20) 14
16. Hartmanová Stanislava 1958 ---1470 (30) 15
17. Svobodová Dana 1952 Příbram1340 (30) 15
18. Frantová Andrea 1985 Loko Beroun1324 (0) 7
19. Mališová Karla 1960 USK Praha1301 (0) 8
20. Sirůčková Jana 1980 Příbram1301 (40) 16
21. Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník1248 (10) 13
22. Večerková Marcela 1981 Veverky1180 (0) 7
23. Hořejšová Hana 1960 Příbram1109 (0) 10
24. Bartošová Milada 1953 Příbram1069 (20) 14
25. Nováková Lenka 1975 1048 (0) 12
26. Krůtová Marcela 1971 Lhota1010 (0) 9
27. Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb939 (0) 6
28. Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun933 (0) 8
29. Beránková Jaroslava 1962 Žebrák889 (0) 11
30. Jandurová Iva 1985 za sebe868 (0) 6
31. Kramářová Vladimíra 1986 Dobříš864 (0) 6
32. Krejčíková Jana 1982 811 (0) 7
33. Krátká Jana 1992 783 (0) 7
34. Šamanová Simona 2000 Loko Beroun775 (0) 4
35. Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram770 (0) 4
36. Cibulková Markéta 1983 Iron Stars Beroun760 (0) 4
37. Burianová Andrea 1989 732 (0) 6
38. Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd725 (0) 8
39. Urbanová Zora 1974 ---687 (0) 5
40. Gerychová Michaela 1982 Zaječov595 (0) 3
41. Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice-Brod B560 (0) 3
42. Štefaničová Hana 1976 Příbram560 (0) 3
43. Perglerová Anna 2010 Komárov558 (0) 3
44. Rosolová Ivana 1974 TK Zdice557 (0) 4
45. Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni538 (0) 3
46. Křenková Renata 1980 526 (0) 4
47. Havlová Kateřina 1994 Loko Beroun518 (0) 6
48. Bartoňová Jana 1982 504 (0) 4
49. Třísková Katarina 1971 Praha 6500 (0) 3
50. Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram495 (0) 4
51. Naxerová Jana 0000 VSK Plzeň484 (0) 3
52. Kolářová Pavla 1978 SK Vlaška484 (0) 4
53. Suttrová Petra 1974 Maratonci461 (0) 3
54. Šnebergerová Lucie 1983 Praha400 (0) 2
55. Tuháčková Petra 1965 SK Čísovice398 (0) 4
56. Rejsková Ivona 1985 Team Internet PB395 (0) 2
57. Churaňová Radka 1977 TJ Lokomotiva Trutnov395 (0) 2
58. Placatková Barbora 2000 SK Sporting Příbram395 (0) 2
59. Prunerová Eva 1979 ---381 (0) 3
60. Bayerová Lenka 1968 CZ - TJ Sokol Unhošť336 (0) 2
61. Jámborová Daša 1978 Dukla Praha333 (0) 4
62. Hrubá Gábina 1977 Skálíci332 (0) 2
63. Stříbrná Zuzana 1978 Třebáň328 (0) 2
64. Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany316 (0) 2
65. Smetanová Monika 1973 Smetana TEAM312 (0) 2
66. Křížová Aneta 1989 308 (0) 2
67. Jírová Eva 1979 Sport - Medicine303 (0) 2
68. Štilcová Michaela 1981 298 (0) 3
69. Štefanová Lucie 1979 281 (0) 2
70. Škvárová Michaela 1979 Nárysov276 (0) 2
71. Mikulová Renata 1971 ARON STARS Beroun275 (0) 2
72. Lenemayer Jana 1983 Nový Knín275 (0) 2
73. Rumpíková Kristina 1989 272 (0) 2
74. Vesecká Renáta 1973 Příbram260 (0) 2
75. Žežulková Lenka 1982 Žebrák256 (0) 2
76. Sedláčková Denisa 1977 256 (0) 3
77. Hrachová Jitka 1980 za sebe247 (0) 2
78. Kárová Iveta 1977 Maratonci246 (0) 3
79. Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun244 (0) 2
80. Philippová Lucie 1984 241 (0) 2
81. Dostálová Vladimíra 1976 DOSSIGN!225 (0) 3
82. Hrušková Lucie 1973 Hejvy´s intimmate Team222 (0) 2
83. Kašpírková Radka 1981 Dobříš217 (0) 2
84. Bařtipánová Ivana 1974 Bonbon211 (0) 2
85. Rechtoriková Linda 1987 ŠSK Borotín/SPSVD Jistebnice200 (0) 1
86. Krchová Zuzana 1990 BE Balance Rehabilitace200 (0) 1
87. Hrstková Vladěna 1987 Kerteam200 (0) 1
88. Grygarová Jana 1979 Kokrdov200 (0) 1
89. Poznič Berny čeplak 1978 Slovenian Armed Forces200 (0) 1
90. Urbanová Jana 1981 Mníšek p.B.200 (0) 1
91. Hájková Renata 1975 TJ Maratonstav Úpice200 (0) 1
92. Horká Magdaléna 1984 Praha 5200 (0) 1
93. Válová Jitka 1972 Rožmitál B.H.A.198 (0) 2
94. Stibalová Petra 1976 brouky198 (0) 2
95. Pšeničná Zuzana 1983 Příbram196 (0) 2
96. Dimitriadu Michaela 1973 Želvička team195 (0) 1
97. Mikešová Jana 1991 Sokol Nová Paka195 (0) 1
98. Accardo Francesca 1977 AC Laura195 (0) 1
99. Kubicová Ivana 1981 SDH Svinaře195 (0) 1
100. Bodnarová Iveta 1976 MK Kladno190 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 403   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: