Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

24.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (33)
1.4. Běh Rožmitál - Březnice Podrobnosti
7.4. Jarní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2018:

Záznamů: 1-45 z celkem 45   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
1. Šamanová Simona 2000 Loko Beroun390 (0) 2
2. Medová Ivana 1977 Zbečno370 (0) 2
3. Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram344 (0) 2
4. Mališová Karla 1960 USK Praha328 (0) 2
5. Stříbrná Zuzana 1978 Třebáň328 (0) 2
6. Povalová Eva 1984 300 (0) 2
7. Kafková Lucie 1982 Zdice288 (0) 2
8. Gregorová Daniela 1974 Komárov284 (0) 2
9. Burianová Andrea 1989 265 (0) 2
10. Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun250 (0) 2
11. Svobodová Dana 1952 Příbram231 (0) 2
12. Sirůčková Jana 1980 Příbram222 (0) 2
13. Jámborová Daša 1978 Dukla Praha211 (0) 2
14. Šnebergerová Lucie 1983 Praha200 (0) 1
15. Hrstková Vladěna 1987 Kerteam200 (0) 1
16. Frantová Andrea 1985 Loko Beroun190 (0) 1
17. Cibulková Markéta 1983 Iron Stars Beroun185 (0) 1
18. Hofmanová Markéta 1984 185 (0) 1
19. Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram180 (0) 1
20. Třísková Katarina 1971 Praha 6176 (0) 1
21. Jeřábková Jana 1984 176 (0) 1
22. Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram164 (0) 1
23. Petráčková Jana 1986 OUTLOŇ Tým164 (0) 1
24. Houžvičková Kateřina 1984 Příbram156 (0) 1
25. Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká156 (0) 1
26. Blažková Jana 1977 Rokycany152 (0) 1
27. Smetanová Monika 1973 Smetana TEAM144 (0) 1
28. Kroupova Petra 1984 137 (0) 1
29. Jandurová Iva 1985 za sebe137 (0) 1
30. Žežulková Lenka 1982 Žebrák134 (0) 1
31. Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun128 (0) 1
32. Rumpíková Kristina 1989 128 (0) 1
33. Turečková Jana 1968 Česká pojišťovna125 (0) 1
34. Hašková Kristýna 1986 ZA SEBE122 (0) 1
35. Bartošová Milada 1953 Příbram116 (0) 1
36. Bečvářová Lenka 1973 116 (0) 1
37. Součková Michaela 1991 Vorvani113 (0) 1
38. Hořejšová Hana 1960 Příbram110 (0) 1
39. Dudášová Monika 1966 SK Vlaška108 (0) 1
40. Hartmanová Stanislava 1958 ---104 (0) 1
41. Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy102 (0) 1
42. Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd98 (0) 1
43. Havlová Kateřina 1994 Loko Beroun96 (0) 1
44. Beránková Jaroslava 1962 Žebrák94 (0) 1
45. Kynclová Hana 1981 Doubravan Újezd90 (0) 1

Záznamů: 1-45 z celkem 45   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: