Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (78)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (137)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2017:

Záznamů: 1-100 z celkem 157   Začátek | Předchozí | Následující | Konec ¦ Děti bez uvedeného roku narození nelze zobrazit, nutno Zaslat

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Pixová Natálie 2010 1650 (60) 14
2. Vykysalá Barbora 2010 Loko Beroun1590 (0) 8
3. Placatková Ela 2010 SK Sporting Příbram1530 (20) 10
4. Gregovská Adéla 2010 Střela Žebrák965 (0) 5
5. Černá Tereza 2013 MŠ Školní Příbram874 (0) 6
6. Klementova Anna 2010 Loko Beroun741 (0) 4
7. Žilková Zuzana 2011 ŠSK Újezd nad Lesy732 (0) 4
8. Miclíková Kristýna 2010 580 (0) 3
9. Vesecká Sarah 2010 Pankration Gym538 (0) 3
10. Brožíková Valerie 2012 521 (0) 4
11. Trnovská Natálie 2011 ---461 (0) 3
12. Matulová Lucie 2010 MŠ PODLESÍ403 (0) 3
13. Doláková Kateřina 2010 Nový Knín385 (0) 2
14. Štufková Petra 2011 375 (0) 3
15. Jarolímková Marie 2010 MŠ Pohádka370 (0) 3
16. Štohanzlová Silvie 2010 Restart Boxing Tochovice366 (0) 2
17. Šnoblová Agáta 2011 Sporting Příbram344 (0) 2
18. Sojková Dorota 2010 Loko Beroun340 (0) 2
19. Korbelová Julie 2010 Loko Beroun340 (0) 2
20. Kravarčíková Anežka 2010 ZŠ Tochovice332 (0) 2
21. Šolcová Karolína 2013 Šolc Team329 (0) 2
22. Němcová Karolína 2010 Loko Beroun328 (0) 2
23. Večerková Nikola 2012 Veverky324 (0) 2
24. Michálková Daniela 2012 Žižkovští tygři316 (0) 2
25. Matulová Silvie 2012 MŠ PODLESÍ311 (0) 3
26. Zděnovcová Adélka 2014 PB IV/316310 (0) 3
27. Korbelová Emma 2010 Loko Beroun304 (0) 2
28. Brožová Markéta 2013 MŠ Školní303 (0) 3
29. Krejčová Šárka 2011 ZŠ Bratří Čapků300 (0) 2
30. Dříždělová Daniela 2010 Loko Beroun292 (0) 2
31. Hrubcová Šárka 2010 282 (0) 2
32. Němcová Kristýna 2011 263 (0) 2
33. Jíchová Viktorka 2012 MŠ Pohádka247 (0) 2
34. Schusová Marie 2011 Řevnice246 (0) 2
35. Brlai Nela 2013 240 (0) 3
36. Šilhanová Michaela 2010 230 (0) 2
37. Pechová Hana 2011 220 (0) 2
38. Štílcová Kateřina 2010 210 (0) 2
39. Soukupová Sofie 2012 MŠ Sluníčko204 (0) 2
40. Rejzková Kateřina 2011 AC Falcon Rokycany200 (0) 1
41. Šebková Josefína 2010 200 (0) 1
42. Šmídová Eliška 2010 200 (0) 2
43. Klimešová Tereza 2010 Beroun195 (0) 1
44. Popová Simona 2010 Forest Gump Team190 (0) 1
45. Tuláčková Žaneta 2011 Dřetovice190 (0) 1
46. Kropáčková Veronika 2010 190 (0) 1
47. Hradecká Veronika 2010 MŠ Školní190 (0) 2
48. Vejrová Marie 2010 Sokol Jince185 (0) 1
49. Mašková Julie 2010 ZŠ Cerhovice185 (0) 1
50. Smíšková Ella 2010 185 (0) 1
51. Kratochvílová Renata 2010 185 (0) 1
52. Veselá Kristýna 2010 AO Střela Žebrák180 (0) 1
53. Větrovská Zuzanka 2012 MŠ Bohutín180 (0) 1
54. Korbelíková Veronika 2010 Sokol Jince180 (0) 1
55. Kašková Veronika 2011 180 (0) 1
56. Schöbelová Nikolka 2011 180 (0) 1
57. Šnajdrová Agáta 2010 Lhota u PB 144180 (0) 1
58. Malčeková Sofie 2010 Beroun180 (0) 1
59. Lieblichová Lucie Veronika 2010 MŠ Jungmannova PB176 (0) 1
60. Kaprhálová Rozárie 2011 Rpety176 (0) 1
61. Křenová Amelie 2010 zš Jince176 (0) 1
62. Jirásková Barbora 2011 176 (0) 1
63. Weissová Kristýna 2011 Kladno176 (0) 1
64. Chocholová Zuzana 2010 Sokol Jince172 (0) 1
65. Míková Viktorka 2013 172 (0) 1
66. Lajbnerová Lucie 2011 172 (0) 1
67. Drahá Zuzana 2010 172 (0) 1
68. Choutková Kamila 2011 Jince168 (0) 1
69. Misterková Barbora 2011 MŠ Pod Sv. Horou168 (0) 1
70. Vytlačilová Lucie 2010 1. ZŠ168 (0) 1
71. Sirutková Marie 2011 168 (0) 1
72. Achberger Kateřina 2011 Neumětely168 (0) 1
73. Brodecká Kateřina 2010 TJ LOKO Beroun168 (0) 1
74. Šperlová Kamila 2011 168 (0) 1
75. Hřídelová Adina 2010 168 (0) 2
76. Macháčková Věra 2010 164 (0) 1
77. Dlouhá Zdeňka 2011 Ohrazenice164 (0) 1
78. Paulová Lily 2011 164 (0) 1
79. Ambrušová Klára 2010 Zličín164 (0) 1
80. Šubertová Vanesa 2010 Střela Žebrák164 (0) 1
81. Hrdličková Valentýna 2010 Střela Žebrák164 (0) 1
82. Kulhánková Marika 2011 164 (0) 1
83. Tůmová Vaneska 2012 MS Jince160 (0) 1
84. Krákorová Jana 2010 160 (0) 1
85. Černá Nela 2011 Srbsko160 (0) 1
86. Dvořáková Karolína 2010 Loko Beroun160 (0) 1
87. Šípková Natálka 2011 Příbram 506156 (0) 1
88. Truská Barbora 2012 156 (0) 1
89. Týlová Magadaléna 2011 Praha 5156 (0) 1
90. Kulhánková Vilma 2012 156 (0) 1
91. Horáčková Elen 2010 152 (0) 1
92. Šilhanová Míša 2013 152 (0) 1
93. Zoulková Alběta 2010 Dobřichovice152 (0) 1
94. Šťastná Zdeňka 2010 ZŠ Jitřní152 (0) 1
95. Pánková Lucie 2011 Pavlíkov152 (0) 1
96. Juríková Barbora 2010 MŠ Obecnice148 (0) 1
97. Čandová Tonča 2015 148 (0) 1
98. Eliášová Tereza 2012 144 (0) 1
99. Drnková Anežka 2010 5. ZŠ144 (0) 1
100. Beranová Ema 2010 Vysoká Pec144 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 157   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: