Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

18.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (126)
25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (35)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (98)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2017:

Záznamů: 1-100 z celkem 388   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
1. Šolcová Veronika 1976 Šolc Team2335 (60) 18
2. Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram2315 (50) 17
3. Frantová Andrea 1985 Loko Beroun2300 (0) 12
4. Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká2214 (70) 19
5. Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram2085 (60) 18
6. Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo1915 (30) 15
7. Houžvičková Kateřina 1984 Příbram1793 (30) 15
8. Večerková Marcela 1981 Veverky1707 (0) 10
9. Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb1700 (20) 14
10. Mališová Karla 1960 USK Praha1543 (0) 9
11. Povalová Eva 1984 1532 (0) 10
12. Hořejšová Hana 1960 Příbram1486 (30) 15
13. Kafková Lucie 1982 Zdice1414 (0) 10
14. Bartošová Milada 1953 Příbram1134 (30) 15
15. Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun1058 (0) 9
16. Gregorová Daniela 1974 Komárov1027 (0) 7
17. Svobodová Dana 1952 Příbram1021 (0) 9
18. Krejčí Jitka 1985 TJ Krejčí.cz896 (0) 6
19. Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram874 (0) 5
20. Burianová Andrea 1989 824 (0) 7
21. Kadlecová Zuzana 1990 Lhota u Příbrami816 (0) 5
22. Tuháčková Petra 1965 SK Čísovice811 (0) 8
23. Jeřábková Jana 1984 790 (0) 5
24. Poborská Helena 1978 Kerteam765 (0) 4
25. Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram760 (0) 4
26. Krůtová Marcela 1971 Lhota746 (0) 7
27. Cibulková Markéta 1983 Iron Stars Beroun741 (0) 4
28. Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni651 (0) 4
29. Rejsková Ivona 1985 Team Internet PB600 (0) 3
30. Jámborová Daša 1978 Dukla Praha594 (0) 7
31. Urbanová Zora 1974 ---586 (0) 4
32. Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice-Brod B585 (0) 3
33. Bartoňová Jana 1982 576 (0) 5
34. Kramářová Vladimíra 1986 Dobříš573 (0) 4
35. Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram560 (0) 4
36. Rosolová Ivana 1974 TK Zdice547 (0) 4
37. Haraštová Markéta 1995 Hvozdec/CC540 (0) 3
38. Hartmanová Stanislava 1958 ---517 (0) 5
39. Kroupova Petra 1984 513 (0) 4
40. Turečková Jana 1968 Česká pojišťovna513 (0) 5
41. Vesecká Renáta 1973 Příbram497 (0) 4
42. Prunerová Eva 1979 ---488 (0) 4
43. Bayerová Lenka 1968 CZ - TJ Sokol Unhošť486 (0) 3
44. Dražanová Judita 1987 Křesťanské centrum Příbram476 (0) 3
45. Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany468 (0) 3
46. Zahálková Jindra 1961 Chlumčany468 (0) 3
47. Dudášová Monika 1966 SK Vlaška468 (0) 4
48. Nováková Kamila 1989 456 (0) 3
49. Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník437 (0) 5
50. Vlachynská Libuše 1962 Město Dobříš419 (0) 3
51. Beránková Jaroslava 1962 Žebrák410 (0) 5
52. Grygarová Jana 1979 Kokrdov385 (0) 2
53. Hiršová Lenka 1993 Břasy380 (0) 2
54. Sedláčková Denisa 1977 380 (0) 4
55. Havlová Kateřina 1994 Loko Beroun372 (0) 4
56. Štefaničová Hana 1976 Příbram370 (0) 2
57. Jiřičná Dana 1969 bonbon praha366 (0) 2
58. Kršíková Marie 1987 Libomyšl363 (0) 3
59. Petáková Kateřina 1982 ....362 (0) 3
60. Punčochářová Dita 1977 HISPORT TEAM Praha336 (0) 2
61. Šedivá Lenka 1993 332 (0) 2
62. Hrušková Lucie 1973 Hejvy´s intimmate Team330 (0) 2
63. Hankovatá Hanka 1979 SK Brdské Víly316 (0) 2
64. Sedláčková Petra 1970 OU Roztoky316 (0) 2
65. Švarcová Barbora 1975 Žižkovský tygři316 (0) 3
66. Černá Jaroslava 1962 Tj Tochovice312 (0) 2
67. Kamicová Pavlína 1982 Malá Buková312 (0) 2
68. Fiřtová Andrea 1976 KC Příbram308 (0) 2
69. Hošková Martina 1973 Buková300 (0) 3
70. Lenemayer Jana 1983 Nový Knín291 (0) 2
71. Svozilová Ludmila 1983 Veverky286 (0) 2
72. Nováková Lenka 1975 283 (0) 3
73. Štilcová Michaela 1981 282 (0) 3
74. Gregorová Jitka 1991 Žleby274 (0) 2
75. Kolářová Pavla 1978 SK Vlaška271 (0) 2
76. Zbuzková Lenka 1978 CK Záluží269 (0) 2
77. Malečková Jitka 1981 Žižkovští tygři266 (0) 3
78. Fialová Eva 1977 Judo klub Březnice263 (0) 2
79. Škvárová Michaela 1979 Nárysov254 (0) 2
80. Slezáková Jana 1986 Hejvys intimate team246 (0) 2
81. Jehličková Šárka 1979 245 (0) 3
82. Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B235 (0) 2
83. Šroubková Marta 1961 Maraton Plzeň224 (0) 2
84. Eliášová Nikol 1975 TRI Klub Příbram222 (0) 2
85. Součková Helena 1962 Tochovice216 (0) 2
86. Burianová Martina 1970 Březnice209 (0) 2
87. Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha204 (0) 2
88. Konopáčová Kateřina 0000 Himal204 (0) 2
89. Churaňová Radka 1977 TJ Lokomotiva Trutnov200 (0) 1
90. Hrstková Vladěna 1987 Kerteam200 (0) 1
91. Dimitriadu Michaela 1973 Želvička team200 (0) 1
92. Stýblová Bára 1999 LOKO Beroun200 (0) 1
93. Čípová Magda 1984 200 (0) 1
94. Kotlíková Petra 1982 200 (0) 1
95. Šindelářová Blanka 1972 200 (0) 1
96. Fairaislová Iveta 1998 TCV Jindřichův Hradec200 (0) 1
97. Hofmannová Adéla 1991 AC Čáslav200 (0) 1
98. Maříková Veronika 1984 žádný klub198 (0) 2
99. Zítková Tereza 1999 Dominikální Paseky196 (0) 2
100. Křenková Karolína 1998 Moderní pětiboj Hořovice195 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 388   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: