Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (78)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (137)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2017:

Záznamů: 1-42 z celkem 42   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram2460 (60) 18
2. Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká2435 (80) 20
3. Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram2375 (70) 19
4. Tuháčková Petra 1965 SK Čísovice1436 (0) 8
5. Krůtová Marcela 1971 Lhota1415 (0) 8
6. Turečková Jana 1968 Česká pojišťovna1065 (0) 6
7. Dudášová Monika 1966 SK Vlaška726 (0) 4
8. Bayerová Lenka 1968 CZ - TJ Sokol Unhošť580 (0) 3
9. Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany570 (0) 3
10. Jiřičná Dana 1969 bonbon praha390 (0) 2
11. Sedláčková Petra 1970 OU Roztoky375 (0) 2
12. Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B357 (0) 2
13. Burianová Martina 1970 Březnice348 (0) 2
14. Slezáková Michaela 1967 Loko Zdice348 (0) 2
15. Šindelářová Blanka 1972 200 (0) 1
16. Stewartová Miriam 1964 Spartak Praha 4200 (0) 1
17. Honzáková Jiřina 1965 CZ195 (0) 1
18. Klamflová Eva 1964 Vrchaři Vrchlabí195 (0) 1
19. Holá Klára 1967 žížnivá čára/česká bříza195 (0) 1
20. Šindlerová Jana 1969 CZ - I think beer190 (0) 1
21. Čekanová Romana 1969 Praha 4190 (0) 1
22. Červená Olga 1964 BK Elán Zruč190 (0) 1
23. Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy185 (0) 1
24. Štěpánková Eva 1972 Biatlon Beroun185 (0) 1
25. Mojzesová Milena 1965 Báječné ženy v běhu185 (0) 1
26. Stippel Andrea 1969 DJK Schwabisch Gmünd185 (0) 1
27. Krejčí gabrielová Jana 1972 185 (0) 1
28. Nová Jana 1971 OK Dobříš180 (0) 1
29. Němečková Martina 1965 CZ - ČAU180 (0) 1
30. Válová Jitka 1972 Rožmitál B.H.A.176 (0) 1
31. Pačandová Dana 1971 Hejvys intimmate Team176 (0) 1
32. Suchopárová Ivana 1969 Dobříš176 (0) 1
33. Jirásková Eva 1964 Lanškroun176 (0) 1
34. Pithartová Jaroslava 1969 176 (0) 1
35. Kiindlová Markéta 1970 Kindl Team Beroun176 (0) 1
36. Fischer Ute 1967 TSV 1888 Falkenau172 (0) 1
37. Hulínská Renáta 1968 172 (0) 1
38. Hanušová Pavlína 1970 Silvia Nortica Run168 (0) 1
39. Hrubá Monika 1969 164 (0) 1
40. Fialová Věra 1964 156 (0) 1
41. Podzimková Miluše 1970 Běžecký klub čs152 (0) 1
42. Barešová Jiřina 1965 JZD Řesanice148 (0) 1

Záznamů: 1-42 z celkem 42   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: