Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (78)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (137)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2017:

Záznamů: 1-100 z celkem 1014   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
1. Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram2355 (50) 17
2. Franěk Jan 1998 Triklub Příbram2321 (20) 14
3. Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun2198 (10) 13
4. Hostička Jan 1979 Příbram2019 (0) 11
5. Karas Tomáš 1967 Internet Příbram2010 (70) 19
6. Bonk Roman 1993 Internet Příbram1961 (0) 11
7. Sládeček Jakub 1974 Senešnice1887 (60) 18
8. Pejša Jan 1975 Smí být prázdné1837 (90) 21
9. Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice1832 (50) 17
10. Sedláček Miroslav 1999 Hořovice1748 (20) 14
11. Švarc Petr 1966 Triklub Příbram1559 (0) 9
12. Dvořák Petr 1995 Team Internet Pb1530 (0) 9
13. Skalička Jiří 1974 Internet Příbram1493 (40) 16
14. Škrlant Martin 1979 Žebrák1467 (20) 14
15. Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb1392 (10) 13
16. Mejzr Dušan 1974 Veverky1382 (30) 15
17. Flachs Michal 1987 Podlesí1367 (80) 20
18. Franěk Ondřej 1990 Praha 61343 (0) 10
19. Turek Jiří 1962 Chaloupky1306 (70) 19
20. Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy1273 (10) 13
21. Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál1271 (0) 7
22. Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex1207 (0) 9
23. Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy1196 (10) 13
24. Pavlišen Petr 1999 SK Sporting PB1190 (0) 7
25. Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani1166 (90) 21
26. Hřídel Radek 1974 Příbram1156 (50) 17
27. Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři1154 (0) 9
28. Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha1152 (40) 16
29. Ekl Tomáš 1983 Ironstar Beroun1127 (0) 6
30. Raboch Ivan 1966 Žebrák1050 (0) 7
31. Brož Lubomír 1980 Příbram1047 (0) 10
32. Minařík Petr 1976 Rokycany888 (0) 5
33. Molčan Petr 1957 Příbram794 (10) 13
34. Sůsa Jakub 1988 Koko Team788 (0) 5
35. Šnobl Jiří 1959 Příbram773 (0) 9
36. Vitásek Josef 1958 Buková766 (0) 6
37. Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun765 (0) 7
38. Šolc Jan 1974 Šolc team759 (0) 10
39. Vávra Pavel 1990 Vorvani751 (60) 18
40. Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky750 (70) 19
41. Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany716 (0) 4
42. Cikán Jaroslav 1955 Příbram701 (20) 14
43. Kašák Lubuš 1968 Višňová690 (0) 6
44. Hošek Stanislav 1974 Buková684 (0) 8
45. Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři680 (0) 4
46. Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice660 (0) 4
47. Bejček Michal 1977 SK Bejkovo653 (0) 6
48. Charvát Jan 1998 Zaječov640 (0) 5
49. Ungr Antonín 1952 Kozojedy633 (0) 12
50. Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram620 (0) 8
51. Smetana Ondřej 1983 RUNGO.cz619 (0) 4
52. Cibulka Stanislav 1981 IRON STARS Beroun616 (0) 4
53. Rataj Pavel 1969 Rokycany574 (0) 5
54. Pazdera Lukáš 1986 VSK Univerzita Brno556 (0) 3
55. Šiman Eduard 1965 Praha 10550 (0) 6
56. Brabec Miloslav 1956 Rokycany550 (0) 9
57. Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky544 (0) 3
58. Michálek Martin 1975 Triklub Příbram540 (0) 6
59. Šimurda Richard 1971 ÚSK CS Plzeň530 (0) 3
60. Sladký Lukáš 1987 Vorvani529 (0) 10
61. Fic Martin 1974 STS Chvojkovice-Brod B525 (0) 3
62. Svoboda Jan 1943 Příbram525 (10) 13
63. Jeníček Jan 1999 SK Sporting PB519 (0) 4
64. Křeček Tomáš 1972 Ironstar Beroun504 (0) 3
65. Burian Michal 1994 Vyběhej se500 (0) 3
66. Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři499 (0) 3
67. Butzke Petr 1959 Kotva Braník493 (0) 10
68. Plavec Hynek 1978 D.Dušníky488 (0) 9
69. Širanec Peter 1981 Koněprusy480 (0) 3
70. Hlas Jakub 1989 KERTEAM476 (0) 3
71. Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club458 (0) 11
72. Pergler Lukáš 1992 Komárov423 (0) 4
73. Toušek Petr 1980 Salviaparadise416 (0) 3
74. Havrlík Matouš 1990 Lhotka406 (0) 3
75. Werner Petr 1951 Liga 100 Praha405 (0) 11
76. Moulis Petr 1971 Hořovice403 (0) 3
77. Vávra Petr 1994 Vorvani403 (0) 12
78. Černohorský Tomáš 1997 Internet Příbram401 (0) 3
79. Gerych David 1977 AK Kroměříž400 (0) 2
80. Kreisinger Jan 1984 SK Studenec Adidas Boost Team400 (0) 2
81. Budil Roman 1997 PK VYTRVALCI RB395 (0) 2
82. Mach Tomáš 1991 Ztělesněné zlo390 (0) 2
83. Minchev Ivan 1957 Just377 (0) 3
84. Dočkálek Libor 1973 Dobříš376 (0) 2
85. Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš371 (0) 4
86. Konvalinka Matěj 1999 Tri Klub Příbram370 (0) 2
87. Váňa Miloslav 1963 Bohutín369 (0) 5
88. Hejl Libor 1982 Hostomice369 (0) 5
89. Fencl Radek 1965 SK Vlaška368 (0) 4
90. Rendl Josef 1976 tj packa praha365 (0) 2
91. Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov365 (0) 3
92. Bartoš Dalibor 1975 Liaz Jablonec363 (0) 2
93. Černý Lukáš 1988 Nárysov356 (0) 3
94. Bičík Tomáš 1968 Delta Team Triatlon355 (0) 4
95. Smítal Jan 1985 Drahlín354 (0) 5
96. Hradecký Jan 1983 Internet Příbram342 (0) 2
97. Kovář Michal 1971 Sokol Unhošť337 (0) 2
98. Machuta Matěj 1997 Team Internet Pb337 (0) 2
99. Soukup Josef 1987 Zliv336 (0) 2
100. Lisner Jakub 1985 Rokycany336 (0) 3

Záznamů: 1-100 z celkem 1014   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: