Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (78)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (137)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2017:

Záznamů: 1-100 z celkem 470   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram2400 (50) 17
2. Hostička Jan 1979 Příbram2081 (0) 11
3. Bonk Roman 1993 Internet Příbram2054 (0) 11
4. Škrlant Martin 1979 Žebrák1952 (20) 14
5. Flachs Michal 1987 Podlesí1937 (80) 20
6. Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy1812 (10) 13
7. Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy1752 (10) 13
8. Franěk Ondřej 1990 Praha 61673 (0) 10
9. Dvořák Petr 1995 Team Internet Pb1625 (0) 9
10. Vávra Pavel 1990 Vorvani1534 (60) 18
11. Brož Lubomír 1980 Příbram1488 (0) 10
12. Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex1473 (0) 9
13. Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál1331 (0) 7
14. Vávra Petr 1994 Vorvani1194 (0) 12
15. Ekl Tomáš 1983 Ironstar Beroun1155 (0) 6
16. Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun1076 (0) 7
17. Sladký Lukáš 1987 Vorvani1070 (0) 10
18. Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram1037 (0) 8
19. Plavec Hynek 1978 D.Dušníky1016 (0) 9
20. Sůsa Jakub 1988 Koko Team911 (0) 5
21. Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany746 (0) 4
22. Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři733 (0) 4
23. Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice721 (0) 4
24. Smetana Ondřej 1983 RUNGO.cz688 (0) 4
25. Hejl Libor 1982 Hostomice686 (0) 5
26. Čanda Jan 1985 SK Tochovice686 (0) 7
27. Cibulka Stanislav 1981 IRON STARS Beroun680 (0) 4
28. Smítal Jan 1985 Drahlín613 (0) 5
29. Pergler Lukáš 1992 Komárov604 (0) 4
30. Růžička Václav 1986 Chovatelé Jince589 (0) 5
31. Pazdera Lukáš 1986 VSK Univerzita Brno570 (0) 3
32. Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři548 (0) 3
33. Širanec Peter 1981 Koněprusy546 (0) 3
34. Burian Michal 1994 Vyběhej se539 (0) 3
35. Hlas Jakub 1989 KERTEAM527 (0) 3
36. Havrlík Matouš 1990 Lhotka504 (0) 3
37. Černý Lukáš 1988 Nárysov492 (0) 3
38. Černohorský Tomáš 1997 Internet Příbram488 (0) 3
39. Skalický Jan 1981 Láz485 (0) 5
40. Lisner Jakub 1985 Rokycany465 (0) 3
41. Krahulec Marek 1988 Lochovice464 (0) 5
42. Čekan Václav 1992 Vyběhej se460 (0) 5
43. Toušek Petr 1980 Salviaparadise459 (0) 3
44. Břicháček Miloš 1981 Počaply450 (0) 5
45. Škvára Petr 1980 Spartak Podluhy449 (0) 5
46. Bambas Petr 1981 ---434 (0) 3
47. Lacina Josef 1978 CK Záluží415 (0) 3
48. Zadražil Michal 1979 Hořovice414 (0) 3
49. Hurajt Marek 1987 Hořovice410 (0) 3
50. Kreisinger Jan 1984 SK Studenec Adidas Boost Team400 (0) 2
51. Budil Roman 1997 PK VYTRVALCI RB395 (0) 2
52. Kubát Vlastimil 1978 Srub Hořovice395 (0) 3
53. Mach Tomáš 1991 Ztělesněné zlo390 (0) 2
54. Machuta Matěj 1997 Team Internet Pb372 (0) 2
55. Schifferling Thomas 1978 Přední poříčí371 (0) 4
56. Špecián Jiří 1982 369 (0) 3
57. Kolář Lukáš 1984 Dobříš366 (0) 2
58. Hradecký Jan 1983 Internet Příbram363 (0) 2
59. Koláček Jan 1985 ---357 (0) 2
60. Janeček Petr 1979 Praha352 (0) 2
61. Zeman Václav 1984 Bell348 (0) 2
62. Soukup Josef 1987 Zliv348 (0) 2
63. Tůma Pavel 1985 LOKO Beroun340 (0) 3
64. Rumpík Viktor 1988 Loko Beroun332 (0) 2
65. Kotěra Marek 1979 Musashi320 (0) 2
66. Zych Jakub 1994 Přední Pořičí313 (0) 2
67. Souček Filip 1984 Tochovice312 (0) 2
68. Bodický Michal 1997 ---312 (0) 2
69. Fousek Vlastimil 1978 PBC311 (0) 3
70. Horáček Petr 1980 309 (0) 3
71. Jirmásek Tomáš 1980 Laxní přístup302 (0) 3
72. Hošek Daniel 1980 GYMKC.local300 (0) 2
73. Zárybnický Jan 1978 Bike Club Brdy290 (0) 3
74. Klimek Jan 1992 Team Adventure Team290 (0) 3
75. Pech Jindřich 1980 Žleby288 (0) 2
76. Zárybnický Martin 1983 ZŠ Březnice284 (0) 2
77. Rábik Jan 1978 Noufýr282 (0) 2
78. Holeček Petr 1996 Vyběhej se277 (0) 3
79. Hejnic Tomáš 1980 Obecnice276 (0) 3
80. Turský Tomáš 1983 ---274 (0) 2
81. Paul Vojtěch 1993 Author Bike Centrum Sedláček272 (0) 2
82. Kšára Martin 1987 270 (0) 2
83. Cibulka Radim 1989 Iron stars Beroun262 (0) 2
84. Kraus Daniel 1990 Cheznovice262 (0) 2
85. Bauer Vladimir 1980 SKY poprve260 (0) 2
86. Kolařík Lukáš 1995 Karlštejn259 (0) 2
87. Mašek Vojtěch 1978 Dobříš253 (0) 2
88. Král Václav 1983 Plzeň250 (0) 3
89. Štilec Jindřich 1979 249 (0) 4
90. Melichar Miroslav 1981 mirusrufem246 (0) 2
91. Korba Lukáš 1983 Novovesáci242 (0) 2
92. Frýdl Tomáš 1981 L3N Lepší Něco Než Nic242 (0) 4
93. Benda Jaroslav 1991 Jerusalém241 (0) 2
94. Novák Tomáš 1982 Občov223 (0) 2
95. Kafka Petr 1982 Zdice218 (0) 2
96. Provazník Jan 1979 Bohutín214 (0) 2
97. Tománek Jiří 1981 dobris.net212 (0) 2
98. Říha Michal 1987 příbram208 (0) 2
99. Fikáček Roman 1981 RTA Zdice206 (0) 2
100. Eisner Tomáš 1987 PilsenMan Club200 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 470   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: